رستوران منهتن گریل تهران


رستوران منهتن گریل تهران کجاست

رستوران منهتن گریل تهران ، یکی از بهترین‌ها در پایتخت بوده و طرفداران بسیاری در میان تهران‌نشینان پیدا کرده است. جایی که در ابتدای تأسیس و به مدت یک سال، تنها با ارائه خدمات بیرون‌بر در خدمت هم‌وطنان عزیز تهرانی بود. تا این‌که، بعد از مدتی بنا به پیشنهادات و انتقادات مشتریان، خدمات داخل سالن هم در این رستوران راه‌اندازی شد. آن هم در فضایی که به جرأت می‌توان گفت که شاید نظیر آن را در هیچ نقطه‌ای از تهران بزرگ ندیده باشید.
در مورد دکوراسیون رستوران منهتن گریل تهران، باید بگوییم که رنگ غالب سالن اصلی این رستوران قرمز و مشکی می‌باشد. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این رستوران، کاغذ دیواری‌های رنگارنگ و بسیار زیبایی است که با ظاهر چشم‌نوازشان هیجان و شادی را برایتان به ارمغان می‌آورند. کاغذ دیواری‌هایی که از همان بدو ورود محو خواندن نوشته‌هایشان شده و حتی شاید از فردی بخواهید که عکس یادگاری از شما کنار این دیوارها بگیرد. دیدن این محیط فوق‌العاده مخصوصاٌ در روزهایی که از انجام کار روزانه خسته هستید، می‌تواند بهترین گزینه باشد.
در ابتدا معروفیت این رستوران، به خاطر ساندویچ‌هایی بود که با نان جو تهیه می‌شدند. ساندویچ‌هایی که از نظر طعم و شکل تفاوت زیادی با رستوران‌های دیگر شهر دارند. گوشت و مرغ داخل این ساندویچ‌ها، بدون روغن و به روش گریل طبخ می‌شوند. حتی در انتها، ساندویچ آماده شده هم در داخل دستگاه گریل قرار گرفته تا طعم و تردی آن‌هل بیشتر شود. اما اکنون در کنار این ساندویچ‌ها، شاهد سرو انواع پیتزاهای ایتالیایی، پیش‌غذا، سوخاری‌ها و برگرهای دلچسب و دلنشینی نیز در منوی رستوران منهتن گریل هستیم.
از مهم‌ترین نکاتی که پرسنل این رستوران همواره توجه خاصی به آن کرده‌اند، بهداشت محیط آشپزخانه و تازگی مواد اولیه می‌باشد. تلاش مدیران رستوران منهتن گریل در به روز رسانی خود با استانداردهای روز دنیا واقعاٌ قابل تحسین است. بنابراین، می‌توانید از سالم بودن و رژیمی بودن این غذاها اطمینان حاصل کنید. در میان غذاهای منهتن گریل، انواع ساندویچ و پیتزا طرفداران زیادی در میان مشتریان دارند. برگر خوشمزه و لذیذ رستوران منهتن گریل با ترکیبی از پنیر، بیکن، نان جوی پنیردار و سس مخصوص و قارچ ارزش امتحان کردن را دارد.
باید بگوییم که این رستوران با ظرفیتی برابر با 25 تا 30 نفر هر روز هفته آماده پذیرایی از مهمانان عزیز می‌باشد. خبر خوش این‌که، منهتن گریل در مناسبت‌های مختلف مانند سال نو میلادی، تخفیف‌های ویژه‌ای را برای مشتریانش در نظر می‌گیرد. به این صورت که در این ایام، تمام غذاهای این رستوران با 20 درصد تخفیف ارائه می‌شوند.
آدرس: تهران، خیابان فنا خسرو، ابتدای خیابان جعفری، پلاک 85.
شماره تماس:22710558 -(021 )

رستوران منهتن گریل تهران

رستوران منهتن گریل تهران

رستوران منهتن گریل تهران

رستوران منهتن گریل تهران

رستوران منهتن گریل تهران

رستوران منهتن گریل تهران

رستوران منهتن گریل تهران

رستوران منهتن گریل تهران

رستوران منهتن گریل تهران

رستوران منهتن گریل تهران

 

آدرس رستوران منهتن گریل تهران روی نقشه گوگل

 

منبع : سیری در ایران

سفر تهران گردشگری تور لحظه آخری رستوران تهران جاهای دینی تهران میچکا تهران رستوران منهتن گریل تهران تور ایران گردی ایرانگردی تورهای میچکا تورهای آژانس مسافرتی میچکا