جذاب ترین محله میلان , ناویلی


میلان شهری پر زرق و برق است که برای کشف جواهر منحصربفردش باید بیشتر وقت بگذارید. خوشبختانه میلان شهری مناسب برای پیاده روی است و برخلاف دیگر کلانشهرهای مهم اروپایی همچون شهری فشرده به نظر می آید. آثار هنری ارزشمند، بناهای جذاب، رستوران هایی با کلاس جهانی و آرامشی بی نهایت این شهر را به گنجینه ای بی مثال در ایتالیا تبدیل کرده است. با وجود کانال بزرگی که در این محله وجود دارد اینجا بی شباهت به ونیز نیست! در کنار کانال رستوران های زیادی هست که با غذاهای اصیل محلی از شما پذیرایی می کنند و چشم اندازهای جذابی از کانال و شهر دارند. بدون شک یکی از تفریحات این محله رفتن به نزدیکی کانال ناویلی و رستوران گردی و مغازه گردی است. می خواهیم درباره تفریحاتی که باید در محله ناویلی انجام دهید حرف بزنیم.

کانال گرند ناویلی، قدیمی ترین کانال شهر میلان که اسم شهر هم از آن گرفته شده، قرن هاست که اهمیت زیادی برای شهر دارد. این کانال با طول بیش از ۵۰ کیلومتر در سال های ۱۱۷۷ تا ۱۲۵۷ ساخته شده و در ابتدا برای حمل و نقل مصالحی مثل سنگ های مرمرین استفاده شد، همان مصالحی که برای ساخت تعداد زیادی از بناهای خارق العاده شهر به کار رفتند. امروز کانال ناویلی و نواحی اطراف آن تعداد زیادی بوتیک، گالری، کافه و رستوران را در خود جای داده و منطقه ای توریستی را پدید آورده است. در طول ماه های گرم تابستان می توانید به تورهای یک ساعته قایق سواری ملحق شوید و در این کانال گشت و گذار کنید.

یکی از بهترین راه ها برای درک فرهنگ میلان و غرق شدن در سنت های محلی، لذت بردن از غذاهای اصیل است. اطراف کانال ناویلی مملوء از رستوران های جذابی است که در آن ها نه فقط می توانید غذاهای سنتی میلان را امتحان کنید بلکه فرصتی مناسب برای شناخت فرهنگ مردم این شهر هم پیدا می کنید. مثلا رستوران I Pesciolini جایی عالی در قلب کانال است که غذاهای خوشمزه دریایی و ماهی های مخصوص را با قیمت مناسب سرو می کند و چشم اندازهای جذابی هم دارد.

محله ناویلی یکی از رو به رشد ترین محله های میلان و بهشتی برای هنردوستان است. اگر به هنر و گشت و گذار در گالری های کوچک علاقه دارید حتما خودتان را به این محله برسانید. درسته که در بسیاری از این گالری ها آثار برجسته به نمایش در نیامده اما این گالری ها به استعدادهای جوان شهر، فرصت نمایش آثار خود را داده اند. در طول هفته طراحی گردشگران می توانند نمایشگاه های موقتی زیادی را در این محله پیدا کنند.

آژانس هواپیمایی , تور لحظه آخری , بلیط هواپیما چارتر ، سفر تابستانی , میلان