سقوط هواپیما در مکزیک که هیچ کشته ای نداشت


هواپیمایی مسافربری که 97 مسافر و 4 نفر خدمه داشت در ایالتی به نام دوانگو Durango در مکزیک سقوط کرد. فرماندار ایالتی مکزیک گفت که در این حادثه هیچ‌کس جان خود را از دست نداده است. پرواز شماره‌ی (ای ام 2431) که متعلق به شرکت ارومکزیکو و از نوع امبرار 190 بود از فرودگاه بین المللی گوادلوپ ویکتوریا به مکزیکوسیتی می‌رفت.

فرماندار ایالت دورانگو، خوزه آیسپورو در توییتر خود نوشت که کسی از مسافران یا خدمه کشته نشده است اما 85 نفر مجروح شده‌اند. مقامات مربوطه چنین گفتند: از 101 سرنشین این هواپیما 37 تن در بیمارستان بستری هستند و حال دو نفر از آن‌ها وخیم است.

بر اساس گزارشات رسانه‌های محلی هواپیما 5 دقیقه پس از پرواز سقوط کرد و سرنشینانش تلاش کردند خود را به جاده‌ای در نزدیکی محل حادثه برسانند. این هواپیما در ساعت 4 بعدازظهر –به وقت محلی-  در فاصله 10 کیلومتری از فرودگاه بود که دچار این حادثه شد. شرکتی که مدیریت فرودگاه مبدا را به عهده داشت اینگونه گفت: داده‌های اولیه نشان می‌دهند که نامساعد بودن هوا دلیل این حداثه بود. گویا هواپیما در میان تگرگ از زمین بلند شد و به سرعت مجبور به فرود شد.

در این زمینه آلخاندرو کاردوزا سخنگوی سازمان دفاع غیرنظامیان چنین گفت: آتش‌سوزی ناشی از سقوط این هواپیما در حال حاضر مهار شده‌ است و پس از سقوط این پرواز، فرودگاه تعطیل شد.

سفر گردشگری آژانس هواپیمایی , تور لحظه آخری , بلیط هواپیما چارتر ، سقوط هواپیما , مکزیک آژانس مسافرتی میچکا تور لحظه آخری تور ایران گردی ایرانگردی تورهای میچکا تورهای آژانس مسافرتی میچکا تور نوروزی تورهای نوروزی میچکا مسافرت تور زیارتی سفر هوایی سفر زمینی سفر با قطار آژانس هواپیمایی بلیط چارتر چارتری بلیط هواپیما چارتر