بلیط چارتر چیست وچگونه ارزانترین بلیط را برای سفرهایمان بگیریم؟


همه ی علاقه مندان به سفر و افرادی که حتی یکبار در اینترنت در رابطه با سفر به گشت و گذار پرداخته باشند با واژه ای به نام "چارتر" مواجه شده اند که بیشتر در زمان خرید بلیط هواپیما یا سفرهای لحظه آخری با آن مواجه می شوید ، اگر در ادامه با میچکا همراه باشید شیوه ی استفاده از بلیط چارتر و مزایا و معایب آن را باهم بررسی خواهیم کرد تا زمانی که به آن احتیاج داشتید بهترین تصمیم را بگیرید پس با ما همراه باشید.

یک نکته که در پرواز های ایران اتفاق می افتد این است که زمانی که شما در پروازی حضور دارید و فرد روبرویی شما در هواپیما همان پرواز را با نصف قیمت خریداری کرده باشد و این به نوعی کاربری چارتر است ؛ چارتر در حالت کلی به معنای اجاره کردن بصورت دربست در هواپیما ، هتل  ، قطار و ... است اما در کشور ما چارتر بیشتر برای هواپیما به این صورت به کار می رود که آژانس های مسافرتی بلیط هواپیمای مسیر های پرتردد را به قیمت عمده از ایرلاین خریداری می کنند و به صورت تکی به مشتریان عرضه می کنند ، یعنی شما مستقیم نمی توانید به ایرلاین درخواست چارتر بدهید.

پس در این زمان شرکت چارتر کننده است که قیمت گذاری می کند نه ایرلاین ، پس آژانس ها سود خود را مشخص می کنند و هر آژانس در زمان های نزدیک پرواز قیمت خود را به حداقل می رساند تا از زیان بیشتر جلوگیری کند و یا قیمت خود را به حداقل می رساند تا رضایت مشتریان را جلب کند ، اگر به دنبال ارزان ترین بلیط با بهترین کیفیت هستید با متخصصان ما تماس بگیرید ، جالب توجه است که ما نگرانی شما از هتل و بیمه و ترانسپورت را نیز برطرف می کنیم برای تماس با ما می توانید شماره ی میچکا را در پایین صفحه بیابید.

 خرید بلیط چارتری مزایا و همچنین معایبی دارد که بهرحال قابل توجه است ، به همین خاطر در ادامه آنها را بررسی می کنیم ، اگر شما در سفر خود عجله نداشته باشید و زمان مناسبی برای سفر انتخاب کرده باشید با کمی حوصله می توانید با قیمت پایینی بلیط خود را پیدا کنید و این کار را می توانید با تماس با دفتر ما انجام دهید ، معنای زمان مناسب در انتخاب بلیط چارتر این است که در زمان تعطیلات و روزهای پیک سفر از آن جایی که تعداد مسافران زیاد هست نمی توان بلیط چارتر ارزان پیدا کرد حتی در این روزها به دلیل افزایش تقاضا قیمت این بلیط ها گران تر هم می شود ؛ حال به معایب چارتر بپردازیم ، اگر شما بلیط چارتر را خریداری کنید و به هر دلیل از سفر منصرف شوید راهی برای پس دادن بلیط نیست و این بلیط سوخت می شود پس باید با دقت بالا این بلیط را خریداری کنید و از معایب دیگر می توان به یکسان بودن هزینه ی کودکان پرداخت که در چارتر شما برای کودکان خود به هر سنی که باشند ملزم به پرداخت هزینه کامل هستید.

در مقابل بلیط چارتر در سیستم بلیط فروشی ، بلیط سیستمی است . بلیط سیستمی  به طور مستقیم از طرف هواپیمایی عرضه می شود که با اعتبار بیشتر ، قابلیت بازگشت وجه ، تخفیف برای کودکان است که در عین حال دارای قیمت بیشتری نیز می باشد.

شما می توانید برای انتخاب نوع بلیط خود و اطلاع از قیمت ها و حتی تور ها با میچکا تماس بگیرید تا متخصصان ما شما را راهنمایی کنند ، همچنین اگر دنبال بلیط چارتر برای سر خارجی هستید اما نمیخواهید ویزا بگیرید مطلب چگونه بدون ویزا به سفرهای خارجی برویم  را مطالعه کنید.

سفر گردشگری آژانس هواپیمایی , تور لحظه آخری , بلیط هواپیما چارتر ، بلیط چارتر چیست , چارتر آژانس مسافرتی میچکا تور لحظه آخری تور ایران گردی ایرانگردی تورهای میچکا تورهای آژانس مسافرتی میچکا تور نوروزی تورهای نوروزی میچکا مسافرت تور زیارتی سفر هوایی سفر زمینی سفر با قطار آژانس هواپیمایی بلیط چارتر چارتری بلیط هواپیما چارتر