هرآنچه برای دریافت ویزای شینگن لازم دارید


سفر به هر کشور قوانین خاص خود را دارد ، معمولا برای ورود به کشور ها ویزا لازم است اما در سال 1985 کشورهای اروپایی معاهده ای بین همدیگر امضا نمودند که بنا بر آن ورود ساکنین کشورهای اروپایی بدون ویزا به این کشورها آزاد شد تا مشکلات رفت و آمد بین مرزی برای آن‌ها کم شود ، حال شما برای ورود به تمامی این کشور ها فقط لازم است یک ویزای شینگن دریافت کنید.

اگر مقصد سفر شما کشور های آسیایی است مطلبچگونه بدون ویزا به سفرهای خارجی برویم! را یخوانید.

ویزای شینگن برای افراد مختلف سطح های مختلفی را داراست که شما برای سفر توریستی نیازمند نوع C آن هستید ، نوع A , B عبوری و نوع D بلند مدت است ، میچکا با مشاوران و کارمندان خود در سریع ترین و امن ترین راه ممکن برای شما شینگن را اخذ می کند اما یکی از مهمترین پرسش ها در رابطه با ویزای شینگن کشور های عضو این معاهده است که در ادامه این 24 کشور را معرفی می نماییم : بلژیک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, یونان, ایتالیا, ایسلند, لتونی, لوکزامبورگ, لیتوانی, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوانی, اسپانیا, سوئد, چک, آلمان, مجارستان, اتریش که برای سفر های کمتر از 90 روز نیازی به گرفتن ویزا ندارند.

برای دریافت ویزای شینگن تنها لازم است مدارک خود را آماده کنید ، برای این کار با مشاوران ما تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق را دریافت نمایید ، از مهمترین مدارکی که در ویزای شینگن مورد تقاضا می باشد گواهی اشتغال به کار که روی سربرگ رسمی محل کار، با امضای مدیر عامل و ذکر سمت شغلی، حقوق ماهانه و مدت زمان اشتغال به کار باشد. لازم است که این مدارک به همراه ترجمه‌شان به سفارت ارائه داده شوند. اما به همراه این مدارک گردش سه ماه آخر و مانده حساب که روی سربرگ انگلیسی بانک و مهر شده باشد لازم است

از الزامات مشکل این سفر بیمه ، رزرواسیون هتل ، ارز و بلیط رفت و برگشت می باشد ، تمامی این خدمات برای شما بدون نگرانی و با تضمین در حضور شما انجام خواهد شد تا مدارک برای بررسی ارسال گردد ، 

بررسی اولیه‌ مدارک برای صدور ویزا معمولا دو تا سه هفته طول می‌کشد. ممکن است ویزا زودتر صادر شود یا تا صدور قطعی و تکمیل مدارک چند هفته‌ای بیشتر زمان احتیاج باشد ولی عموماً تا شش هفته بعد از تحویل مدارک به بخش کنسولی، مشخص خواهد شد که شما واجد دریافت ویزای شنگن هستید یا خیر.

مدت اعتبار ویزا مدت اعتبار ویزا حداکثر ۹۰ روز در یک مدت شش ماهه است. یک ویزای شینگن دو تاریخ مشخص دارد؛ یکی تاریخ اعتبار ویزا و یکی تعداد روزهای مجاز ویزا که حداکثر ۹۰ روز است. برای ورود شما به محدوده لازم است هر دو تاریخ معتبر باشند. یک کد هم برای مشخص کردن تعداد دفعه‌های مجاز ورود شما به محدوده شینگن است که می‌تواند از یک تا نامحدود باشد.

مدت تاریخ اعتبار ویزا برای کسانی که اولین بار ویزای شینگن درخواست می‌کنند، معمولا ۱۵ روز است و با درخواستشان برای اقامت بیش از ۱۵ روز موافقت نخواهد شد مگر اینکه دلیل موجهی برای اقامت طولانی‌تر ارائه دهند.

شرایط گفته شده برای ویزای تحصیلی و تجارتی بسیار متفاوت است ، اگر می خواهید در رابطه با این نوع از ویزا نیز اطلاعاتی کسب کنید در قسمت بعدی این مقاله همراه میچکا باشید .

 

سفر گردشگری آژانس هواپیمایی , تور لحظه آخری , بلیط هواپیما چارتر ، تور اروپا , ویزای شینگن آژانس مسافرتی میچکا تور لحظه آخری تور ایران گردی ایرانگردی تورهای میچکا تورهای آژانس مسافرتی میچکا تور نوروزی تورهای نوروزی میچکا مسافرت تور زیارتی سفر هوایی سفر زمینی سفر با قطار آژانس هواپیمایی بلیط چارتر چارتری بلیط هواپیما چارتر