پنج کشور که با سفر به آنها پول خود را ذخیره می کنید - قسمت اول


در این پست قصد داریم تا با بررسی کشور های مختلف و قیمت های آژانس هواپیمایی میچکا ، ارزان ترین کشورها را برای سفر در تعطیلات به شما معرفی کنیم پس اگر قصد دارید با توجه به درآمد و بودجه ی خود به سفر بروید و هزینه ی کمتری برای گردش خود نسبت به کشور های پرهزینه و گران قیمت بپردازید با میچکا در ادامه همراه باشید تا با ارزانترین کشور ها برای گردشگری آشنا شوید.

سفر ارزان و کم هزینه آژانس هواپیمایی رویای هر خانواده و گردشگری است و داشتن یک سفر خوب در این شرایط می تواند آرزوی هر کسی باشد که به اوضاع اقتصادی خود اهمیت می دهد. سالانه بر اساس شاخص " رقابت پذیری صنعت گردشگری و مسافرت " از سوی مجمع جهانی اقتصاد ، مقرون به صرفه ترین کشور ها معرفی می شوند ، معیار های بسیاری برای این رتبه بندی وجود دارد که از آنها می توان هزینه های پرواز ، هزینه ی هتل و کلاس بندی و ارزش دلار در هر کشور را نام برد.

 

ترکیه

کشور ترکیه که در لیست ما در رتبه نخست استاده است ، پر از مقاصد توریستی و جذاب از دوران بیزانس تا امروز است ، تجربه ی سفری به امپراطوری روم شرقی وعثمانی برای شما در شهری بزرگ میان قاره ی کهن و اروپا که در میان دو دریا واقع شده است و از هر چهار فصل آن می توان لذت برد ، از مکان های دیدنی این شهر می توان موزه ایاصوفیه ، قصر توپکاپی ، مسجد آبی یا مسجد سلطان احمد ، بازار بزرگ ، کاخ باشکوه دلما بهچه ، قلعه یدیکوله  و بسیاری مکان دیدنی دیگر را نام برد ، میچکا این انتخاب شما را با شروع قیمت از یک میلیون و پانصد هزار تومان بصورت تور شامل پرواز رفت و برگشت ، هتل و امکانات دیگر ارائه میکند.

 

ارمنستان

توسعه گردشگری این کشور تا مقدار زیادی به شهر ایروان مدیون است ، این شهر با جاذبه های طبیعی و منابع ایجاد شده در رتبه ی دم لیست پیشنهادات ما قرار دارد. از مکان های توریستی این شهر كتابخانه باستانی ارمنستان به نام ماتناداران ، موزه و یادبود كشتار ارامنه ، میدان جمهوری ، موزه تاریخ ، خانه اپرا ، هزار پله یا گاسگاک و دریاچه سوان را می توان نام برد ؛ میچکا این انتخاب شما را با شروع قیمت از یک میلیون و چهارصد هزار تومان بصورت تور شامل پرواز رفت و برگشت ، هتل و امکانات دیگر ارائه میکند.

 

گرجستان

پایتخت این کشور چندسالی است به شهر های مورد علاقه ی ایرانیان تبدیل شده است و همچنین ایرانیان زیادی در تفلیس به ساختمان سازی و صادرات مشغول هستند ، این شهر خشک و مرطوب دارای اماکن دیدنی ای از جمله ی کلیسای اسمیندا سامبا ، کلیسای سیونی ، دژ ناریکالا ،  باغ های بوتانیکال ، پل پیس و موزه ملی است میچکا سفر شما به تفلیس را با شروع قیمت از یک میلیون و پانصد هزار تومان بصورت تور شامل پرواز رفت و برگشت ، هتل و امکانات دیگر ارائه میکند.

 

آذربایجان

باکو ، پایتخت کشور آذربایجان در کناره ی ساحل غربی دریای خزر در شبه جزیره ی آب شوان قرار دارد و این شهر بزرگ نفت خیز بزگترین شهر و بندر این کشور است. مکان های دیدنی فرهنگی مانند سالن های کنسرت و اپرا در این شهر باعث جذب گردشگران بسیاری شده است ، علاوه بر آن این شهر دارای مکان های دیدنی ای مانند ونیز کوچک ، کاخ شیروان شاه ، کلوب ساحلی آمبوران ، رستوران موزه و موزه تاریخی ، قبوستان و مسجد حیدر است. میچکا سفر شما به پایتخت آذربایجان  را با شروع قیمت از یک میلیون و نهصد هزار تومان بصورت تور شامل پرواز رفت و برگشت ، هتل و امکانات دیگر ارائه میکند.

 

مالزی

کشوری حاصل تضاد دوران‌های‌ توسعه ناگهانی که در پایتخت خود کوالالامپور ، فرهنگ چینی هندو و اسلامی را در هم تنیده است . در این شهر گرم و شرجی که آخر هفته ها بسیار شلوغ است ، بیشترین لذت را می توان در پرسه در خیابان‌ها، مراکز و بازار‌های خرید و در رستوران‌ها یافت ، شما در همراهی با میچکا برای سفر به مالزی می توانید از مکان های دیدنی ای چون برج‌های دوقلوی پتروناس ، شهر آبی سان وی لاگون ، آکواریوم کوالالامپور ، محله چینی ها  و بازار ها و رستوران های زیادی دیدن کنید. میچکا سفر شما به کوالالامپور را با شروع قیمت از یک میلیون و نهصد هزار تومان بصورت تور شامل پرواز رفت و برگشت ، هتل و امکانات دیگر ارائه میکند.

 

با توجه به نکات گفته شده ، کشور های ارزان و مناسب دیگری نیز وجود دارد تا بتوان از مناظر بکر آن لذت برد ، منتظر قسمت های بعدی این پست در آژانس هواپیمایی میچکا باشید.

 

سفر گردشگری آژانس هواپیمایی , تور لحظه آخری , بلیط هواپیما چارتر ، تور ارزان , تور آسیا آژانس مسافرتی میچکا تور لحظه آخری تور ایران گردی ایرانگردی تورهای میچکا تورهای آژانس مسافرتی میچکا تور نوروزی تورهای نوروزی میچکا مسافرت تور زیارتی سفر هوایی سفر زمینی سفر با قطار آژانس هواپیمایی بلیط چارتر چارتری بلیط هواپیما چارتر