خیمه ای در آسمان


خیمه ای در آسمان 

رأس الخیمه، طولانیترین خط فیش در جهان در جبل جیش باز است. هنگامی که در ماه دسامبر باز می شود، خط فشرده طولانی تر از 28 فیلد فوتبال خواهد بود

خط جدید جدید، گفته می شود که طولانی ترین و بالاترین در جهان است، به دلیل افتتاح Jebel Jais، بالاترین کوه در امارات متحده عربی است.

اعلامیه رسمی سازمان توسعه گردشگری راز الخیمه (RAKTDA) هنوز مشخص نیست که طول واقعی خط فیش در حال حاضر چیست، اما این طرح این است که طول آن بیش از 28 میدان فوتبال است.

خط، که قرار است در هفته اول دسامبر 2017 آماده شود، قادر به جمع کردن 250 نفر در روز خواهد بود و از انرژی خورشیدی و مواد محلی تهیه می شود.

سازمان توسعه گردشگری رضاشاه الخیمه (RAKTDA) امیدوار است که سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری گردشگران را از سراسر جهان جذب کند. آنها برای تضمین ایمنی و موفقیت پروژه، با اپراتور خط فیش Toro Verde همکاری می کنند

مدیر عامل شرکت Toro Verde رأس الخیمه، جورج جورج، گفت:

چشم انداز دراماتیک و زیبایی Jebel Jais ارائه می دهد یک زمینه نمادین برای چه خواهد شد یک لیست سطل تجربه برای مردم در سراسر جهان است.

دوستان و خانواده ها حتی می توانند به لطف ساختن دو خط موازی موازی در سایت هم با هم پرواز کنند. اولین کشش آنها را به یک پلت فرم فرود تعلیق خواهد کرد، جایی که آنها به خط دوم منتقل می شوند تا پرواز خود را به زمین ادامه دهند.

هیچ محدودیتی در سن وجود ندارد، اما شرکت کنندگان باید حداقل ارتفاع 120 سانتی متر داشته باشند و وزن آن بین 35 تا 150 کیلوگرم باشد. خط فشاری در طول سال به 250 نفر در روز می رسد.

در امید جذاب مسافرین لوکس، یک اتاق VIP و مرکز خوش آمد گویی در محل و همچنین پارکینگ خصوصی وجود خواهد داشت. انتقال هلیکوپتر نیز در دسترس خواهد بود.

Zipline، با این حال بدون نام، رکورد دارنده رکورد جهانی گینس، "The Monster" را در پورتوریکو، که 2200 متر طول دارد، سقوط خواهد کرد.

منبع : thetravelmagazine

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

آسمان در خیمه ای خیمه ای در آسمان رأس الخیمه