Eataly World بولونیا


Eataly World، بولونیا

Eataly World در بولونیا آزاد است برای ورود به پارک تمیز اختصاص داده شده به مواد غذایی ایتالیایی کشش بیش از 100،000m² عظیم است.

اگر فکر غذای ایتالیایی شما را بزاق می کند، باید از بولونیا دیدن کنید. Eataly World، رایگان برای ورود به پارک تمیز کشیدن بیش از 100،000m² عظیم باز می شود در تاریخ 15 نوامبر.

Eataly World - همه چیز درباره غذای ایتالیایی

این غذای ایتالیایی غذای همه چیز مربوط به غذای ایتالیایی از میدان به چنگال است: پاپ را به کارخانجات و بررسی کنید چطور، به عنوان مثال، Parmigiano-Reggiano ساخته شده و یا چگونه روغن زیتون شما فشرده شده است.

مزارع وجود دارد که در آن شما قادر به پیدا کردن نه نوع گاو از جمله کسانی که ارائه شیر برای پنیر شما بدون شک مزه، پنج نوع خوک، پنج نوع بز، پنج نوع گوسفند و خرگوش ، غازها و مرغ دریایی.

هرچند که مفهوم خود را از یک کارگاه، این موضوع را درک می کند، زیرا در اینجا آموزش فراگیر از همه چیز از طریق راه رفتن از طریق فرایند پروسهوتو برای دیدن گندم، سنگ زمین، تبدیل به آرد و دستی به چند نوع ماکارونی است. سپس شما می توانید برخی از آنها را بخرید تا خودتان را طبخ کنید و یا آن را طبخ آشپزی آماده کنید.

در همه شما قادر خواهید بود حدود دو هکتار حوزه ها و اصطبل ها را بفروشید، از 40 کارخانه ی کشاورزی بازدید کنید، در هر یک از 40 رستوران غذا بخورید، در بازار 9000 متر مربع غذا بخورید، در شش کلاس درس حضور داشته باشید، از شش آموزش تعاملی آموزشی استفاده کنید، تئاتر و سینما

 چنین پروژه ای بزرگ در جهان است

همه این سرگرمی ها و همچنین سازگار با محیط زیست است. Eataly World در 44000 پانل خورشیدی اجرا می شود و بزرگترین چنین پروژه ای در جهان است. و این در شهر ایتالیایی زرق و برق دار بولونیا واقع شده است - چه چیزی دوست ندارد؟

هزینه نهایی ساخت این پارک تمیز 106 میلیون دلاری است و سازندگان می گویند که انتظار می رود شش میلیون بازدید کننده داشته باشند که دو میلیون نفر خارجی خواهند بود.

کجا در نزدیکی Eataly World بمانید

Holiday Inn Express Bologna Fiera در فاصلهی چند دقیقه از فرودگاه Eataly و 10 کیلومتر از فرودگاه فاصله دارد. مرکز تاریخی بولونیا در فاصله 20 دقیقه با اتوبوس است که در خارج از هتل متوقف می شود.

منبع : thetravelmagazine

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

Eataly World بولونیا Eataly World بولونیا