8 جزایر کارائیب


8 جزایر کارائیب با بهترین ارزش برای بازدید کنندگان

کسانی که رویای ساحل کامل را فرار از آمریکا می دانند، می دانند که کارائیب به شدت نگران کننده است. مقصد هایی مانند جامائیکا و جمهوری دومینیکن به خاطر سهولت دسترسی و امکانات رفاهی هتلها، مورد علاقه خود هستند. اما آنها همچنین تجربیات فرهنگی را در مناطقی که تاکنون کامل نشده اند، ارائه می دهند. علاوه بر این، تعداد انگشت شماری از جزایر کمتر از حد شناخته شده در جزایر کارائیب برای جمعیت های کوچکتر، دریاچه های بی وقفه و مناظر باران های بارانی اهمیت دارد.

01 - جمهوری دومینیکن

DR این بسته را در تعطیلات با ارزش پر می کند، به خصوص به لطف شهرهای رفت و آمد مکرر Punta Cana و Puerto Plata، و همچنین تنها سفر سه ساعته از ساحل شرقی ایالات متحده است. اما این غول پیکر با داشتن موجودی 70،000 اتاق نیز هتل های لوکس بوتیک و مهمان ها را با کمترین هزینه از دیگر جزایر گرانقیمت مانند آنگویلا، با سواحل شگفت انگیز در شهرها مانند Las Terrenas و Cabarete، ارائه می دهد.

جمعیت آگاهی دهنده اقیانوس آرام نیز می توانند در شهرهای کوهستانی مانند Jarabacoa یا در روستاهای ماهیگیری مانند Punta Rucia واقع در نزدیکی پارک های ملی قرار بگیرند، در حالی که کابین های ساحلی در آن قرار دارند و از تجربه های محلی برخوردارند.

02 - جامائیکا

هیچ مشکلی وجود ندارد که جامائیکا در میان بهترین مقصدهای کارائیب قرار دارد. با توجه به قیمت های بسته بندی شده، به ویژه در فصل تابستان، رزرو و رفتن آسان است.

نگریل راحتترین شهر ساحلی با انواع اتاقها از استراحتگاههای تمام عیار تا کابینهای لوکس صخره ای باقی مانده است. در جنوب، هتل های بوتیک Treasure Beach، راحتی را در یک مکان معتبر، در ساحل ماهیگیری جامائیکا ارائه می دهند. این جزیره مقدار زیادی از غذاهای خوشمزه و مقرون به صرفه و گزینه های تفریحی و گشت و گذار هایی را که وزن خود را در هیجانات ماجراجویی های بیرون از منزل می گذارند، صرف نظر می کند که آیا آن را به سمت رودخانه یا به یک سوراخ آبی پرتاب می کنید.

03 - جزایر گوادلوپ

به علت افزایش محبوبیت، بخاطر اینکه پروازهای مستقیمی از چهار شهر بزرگ ایالات متحده در ایرباس نروژ ایر را انجام می دهید، بازدید از مجمع الجزایر جزایر جزیره گوادلوپ به این معنی است که شما پنج جزیره برای قیمت پرواز یکی را دریافت می کنید. برای بوت شدن، یکی از این پنج جزیره، Les Saintes، یک مجمعالجزایر است که به یکی از زیباترین خلیجهای کارائیب تبدیل شده است. هپ به قطعه های مختلف در کشتی های روزانه، و لذت بردن از عرضه قابل توجهی از سواحل شنی سفید، صورتی، بور و شن و ماسه.

پارک ملی گودالوپ، در جزیره Basse-Terre، مقصد خود و خود، با آبشارهای متعدد، حمام گوگرد و مسیرهای پیاده روی برای کشف است. بهترین ارزش نیز در صحنه آشپزی جزیره وجود دارد، جایی که غذاهای تحت تاثیر کریول و فرانسوی، همراه با کوکتل های قوی رم، به عنوان صاف در کنار جاده همانند میز ناهار خوری هستند. 

04 - کوراسائو

همسایه آروبا یک مقصد شناخته شده کمتر برای بسیاری از مردم است، اما با پرچم های فرهنگی و تاریخی و استراحتگاه های ارزشمند بسته است. City Heritage City شهر ویلیمستاد شامل چهار محله استعماری از جمله موزه های جهان و معماری خیره کننده است، در حالی که سواحل شنی سفید و کریستال های فیروزه ای وستپانت در خط ساحلی غربی می تواند کمتر از دو ساعت طول بکشد.

استراحتگاه های شیرجه و اقامت در کورکائو اغلب به عنوان ارزش افزوده در کارائیب رتبه بندی می شوند و مهمان ها همچنین دارای مقدار زیادی گزینه های غواصی و غواصی روزانه می باشند. محل این جزیره نیز به این معنی است که در طول فصل طوفان تهدیدی ایجاد نشده است، و احتمال کمتری از سفر به مناظر یا لغو شده را فراهم می کند.

05 - سنت لوسیا

استراحتگاه های سنت لوسیا می دانند که به طور کامل به تفریحی که به دنبال مهمان فوق العاده است - مخصوصا ماه عسل، به طور کامل خدمت می کنند. این جزیره همچنین سفر غیرقابل اجتناب به کارائیب را با دیدگاه های منظره دریا و کوه، حوضچه های منظره ای، پارک های ملی با چشمه های گوگرد، صعود صعود و سواحل شنی سفید قرار می دهد.

علاوه بر استراحتگاه های تمام عیار، هتل های گیاهان آپارتمانی جزیره ارزش زیادی در مناطق کمتر توریستی سنگین مانند Laborie دارند، مانند خانه های مهمان در روستاهای ماهیگیری، سواحل کمتر مشغول، غذای محلی و تاریخ.

06 -  کای کوکلر، بلیز

این جزیره کوچکی در کنار ساحل بلیز، به دلیل جذب گردشگران در حوضه آبریزش کارائیب، شهرت دارد، اما Caye Caulker بسیار بیشتر از هتل های ارزان قیمت ارائه می دهد. تعدادی از هتل های بوتیک ساحلی در این جزیره رو به افزایش است، و به Caulker ترکیبی منحصر به فرد از راحتی لوکس در یک جزیره تنظیم شده در کنار جزیره Belizean است.

برای بوت کردن، Caye Caulker دارای دریای خود را از دریای بلیز باران ریف، دومین طولانی ترین صخره های دریایی در سراسر جهان، تنها یک مایل دریایی دارد. با انتخاب گزینه های بیشتر پرواز به بلیز از گذشته، مانند جنوب غربی، از آن آسان تر از همیشه به رسیدن به این سمت کارائیب است.

07 - پورتوریکو

پورتوریکو هنوز برای علاقه مندی های آسان برای فرار آسان کارائیب است: هیچ گذرنامه ای وجود ندارد، و فقط یک hop hop از سرزمین اصلی ایالات متحده است.

اما این جزیره نیز با گزینه های عالی غذای محلی و همجوشی، فعالیت های دریا و جنگل های بارانی، از قدیمی سن خووان تا جنگل های ال یونک، و جشنواره های سالم و شب زنده داری پر شده است. گزینه های فرار اضافی روزانه یا شبانه عبارتند از Wieques دریایی در دریای آزاد، برای بیشتر دریا و شن و ماسه دور از همه آن است.

08 - گرانادا

گرانادا اغلب از همسایگان خود فاصله گرفته تا ایالات متحده، اما پاداش بزرگ است - جمعیت کمتری، هتل های باکیفی پرطرفدار با نسبت کارآیی نسبت به مهمانان پایین تر، و مقصد با فعالیت های فرهنگی و فضای باز بدون فواصل بزرگ بسته بندی شده است. فکر می کنم بازار های رنگارنگ و ادویه جات ترشی جات، سواحل صورتی و بور، شب های ماهی سرخ شده، جنگل های بارانی، دریاچه ها، و آبشارهای جادویی رنگی که می توانید با بازدید از مسافران طولانی مدت از آن خودداری کنید.

منبع : www.tripsavvy.com

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

برای بازدید جزایر کارائیب با بهترین ارزش برای بازدید کنندگان جزایر کارائیب بهترین ارزش کنندگان