8 بیماری های اتومبیل در کودکان


8 راه جلوگیری بیماری های اتومبیل در کودکان

آیا سفرهای جاده شما را تهدید می کند؟ بیماری حرکت یک جانور مرموز است. محققان هرگز قادر به کشف کردن این نیستند که چرا برخی از افراد هر زمان احساس رضایت می کنند هر بار مسافرت می کنند و دیگران بدون هیچ گونه ناراحتی مسافرت می کنند.

به همین ترتیب، پزشکان نمی دانند چرا بیماری اتومبیل برخی کودکان بیشتر از دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد. در حالی که این مشکل به نظر نمی رسد بیشتر نوزادان و کودکان نوپا را تحت تاثیر قرار دهد، کودکان 2 تا 12 ساله به طور خاص حساس هستند.

تحقیقات توسط شرکت ژنتیک 23andMe همچنین زنان و افرادی را که میگرن را به عنوان دو گروه دیگر که بیشتر از بیماری مریض رنج می برند، شناسایی می کند و همچنین ارتباط بین بیماران مبتلا به بیماری های اتومبیل و فقیران را نشان می دهد. علاوه بر این، برخی شواهد وجود دارد که برخی از افرادی که انواع خاصی از داروها را دریافت می کنند، از جمله برخی از آنتی بیوتیک ها، داروهای آسم و حتی داروهای بدون نسخه مانند ایبوپروفن، مستعد ابتلا به بیماری های دستگاه تنفسی هستند.

به علت ژنتیک و یا بدبختی، بیماری حرکت می تواند برای تعطیلات خانوادگی بسیار دشوار باشد، به ویژه اگر فرد مبتلا به یک کودک باشد. با این حال، بسیاری از مردم با موفقیت در درمان انواع بیماری های حرکتی گزارش می دهند، بنابراین در تلاش برای راحتی، باید از چیزهای مختلف استفاده کرد. در اینجا چند راهبرد محبوب وجود دارد که میتوانید سعی کنید علائم را کاهش دهید:

غذا را قبل و بعد از غذا میل کنید. اجتناب از غذاهای چرب و غنی و فست فود تند قبل و یا در طی سفر ماشین شما.

اگر درایو شما کوتاه باشد، سعی کنید تا قبل از رسیدن به مقصد خود از غذا اجتناب کنید. میان وعده های کوچک و سبک مانند کراکرهای ساده و کمی آب شیرین به احتمال زیاد موجب ناراحتی معده می شود.

برای میان وعده هایی که حاوی زنجبیل یا نعناع نعناع هستند را دنبال کنید. بسیاری از مردم با این دو روش طبیعی مواجه می شوند وقتی که برای جلوگیری از تهوع می آید.

کوکی ها، قطره های قهوه ای و Queasy Naturals آب نبات هایی با زنجبیل، نعناع نعناع و سایر مواد آرام بخش هستند که به طور خاص برای کاهش معده آرام ایجاد می شوند.

همچنین نگاه کنید به: 6 محصول فوق العاده که از بیماری های حرکتی در کودکان جلوگیری می کند
قرار دادن بازی ویدیویی و صفحات کتاب، فیلم و رنگ آمیزی.

تئوری محبوب ترین در مورد آنچه که باعث سرگیجه و تهوع بیماری حرکت می شود این است که سواری در وسایل نقلیه سیگنال های مخلوطی را به گوش داخلی می دهد و باعث ایجاد اختلال بین حواس می شود.

هنگامی که کودک شما یک بازی ویدئویی بازی می کند یا در ضربات پنالتی خوابیده است، چشمان او چند پا دور می شوند، که سیگنال سکوت را به مغز می فرستد. در همین حال، گوش داخلی در حرکت ماشین است. هنگامی که چشم ها و گوش داخلی سیگنال های مخلوطی را به مغز می رسانند، درگیری ناشی از آن باعث تهوع می شود.

جالب توجه است که نقطه دقیق جایی که چشمها متمرکز هستند به نظر می رسد که تفاوت بزرگی داشته باشد. محققان در جنرال موتورز حتی یک منطقه "puke" را در رابطه با قرار دادن سیستم ویدئویی خودرو مشخص کردند که به نظر می رسید مسافران تاکسی را به احتمال زیاد به بیمار احساس کنند.

فرزندتان را تشویق کنید که چیزهایی را که خارج از ماشین است نگاه کنید، اما از طریق شیشه جلو جلو، به جای پنجره ی جانبی.

تمرکز بر یک نقطه دور در افق تمایل به کمک دارد.

یک پنجره باز کن تهویه هوا با هوای تازه از خارج نیز می تواند به جلوگیری از بیماری های اتومبیل کمک کند.

حواس او را پرت می کند اگر فرزند شما مستعد ابتلا به بیماری اتومبیل باشد، سعی کنید بازی های ماشین را بازی کنید و یا او را با چشمان خود بسته به موسیقی گوش دهید.

اغلب متوقف کنید اگر فرزند شما می گوید که احساس می کند که بیمار است، سعی کنید در انتهای نزدیک ترین استراحت بکشید و اجازه دهید او بیرون برود و راه برود. اگر کولر در ماشین داشته باشید، قرار دادن چیزی در پیشانی خود ممکن است کمک کند.

اعمال فشار برای برخی افراد، فشار دادن نور اما محکم به مچ دست می تواند کمک کند.

داروهای بدون نسخه را در نظر بگیرید. اگر فرزند شما بیش از 2 سال سن داشته باشد و مبتلا به بیماری های دستگاه تناسلی باشد، از پزشک متخصص اطفال بخواهید از داروهای بدون نسخه برای پیشگیری از تهوع در سفرهای طولانی مدت استفاده کند.

Dimenhydrinate (دارامامین) برای بچه های سنین 2 ساله و بالاتر تجویز می شود و دیفن هیدرامین (بنادریل) می تواند به بچه های 6 ساله و بالاتر داده شود.

برای تعیین دوز مناسب، برچسب محصول را با دقت مطالعه کنید. شایعترین عارضه جانبی این داروها، خواب آلودگی است.

خبر خوب این است که اکثر کودکان تمایل دارند تا زمانی که آنها 12 سال سن دارند، بیماری خود را از دست می دهند. در ضمن امیدوارم برخی از این تاکتیک ها کمک کنند.

کودکان در های راه جلوگیری بیماری اتومبیل راه جلوگیری بیماری های اتومبیل در کودکان