11 نکته برای عکاسی حیات وحش


11 نکته برای عکاسی حیات وحش

1- استیک با یک لنز تله فتو

عکاسی حیات وحش یک چالش هیجان انگیز است. هنگامی که شما مسیر را دنبال می کنید، شما هیچ نظری ندارید که موجوداتی که در طول مسیر ملاقات می کنید. این یک مکتب عکاسی است که به شما نیاز دارد که هشدار ببخشید و محیط اطراف خود را با دقت بررسی کنید، حتی کوچکترین حرکت در چمن یا شیب در برگ ها را جستجو کنید. برای بهترین نتایج در گرفتن این اتفاقات غیر قابل پیش بینی با حیات وحش (و داشتن بهترین عکس برای به اشتراک گذاشتن در Instagram)، در اینجا چند چیز که من در ذهن داشته باشم.

 

حیوانات منتظر نیست که شما لنز خود را تغییر دهید. برای صرفه جویی در زمان، من یک لنز 75-300 میلی متری را در Canon 5D Mark II نگه دارم. این یک لنز ساده تله با طیف گسترده ای است، به علاوه، من اجازه می دهد تا عکس های نزدیک را در حالی که حفظ فاصله امن است.

این یک عکس از یک تلخی است که در حومه حیات وحش ملی Hacienda Baru در کاستاریکا برپا کردم. با آماده شدن با تله فوتو، من توانستم این عکس را از راه دور بیابم که این احساس را تهدید نکرده باشد. من هم با داشتن لنز تله فوتو، زمان را نجات دادم

02 - اهرم نورپردازی

همانطور که ابرها عبور می کنند و به عنوان روز در حال پیشرفت هستند، روشنایی نیز دارد. به همین دلیل است که من تنظیمات دوربین خود را به صورت دوره ای تنظیم می کنم. هیچ چیز بدتر از تصادف نیست، وقتی که حیات وحش به نظر می رسد، یک دسته از عکس های کم عمق را گرفته است.

روشنایی در ساحل به خصوص چالش برانگیز است، اما اگر تنظیمات مناسب را داشته باشید، زیبا است. من این مرد موزون اسپانیایی تنها در بانک های خارجی کارولینای شمالی را دیدم. ظهر گذشته بود اما نه ساعت طلایی، بنابراین خورشید از شن و ماسه و اقیانوس پشت این اسب خشن بود، اما جلوه زیبایی درخشان در اطراف چمن و اسب ایجاد شد.

03 - به یاد داشته باشید که مهمان هستید

بهترین گویای این است که هنگام تماشای حیات وحش، مهمان باشید. من کسی هستم که به سرزمین حیوانات می آید و هر آنچه که برای من به ارمغان می آورد، یک هدیه است. این فقط بی ادب نیست، اما خطرناک است که سعی کند توجه حیوان را به خود جلب کند و منجر به شوت من شود. من فقط مشاهدهگر حیات روزانه حیوانی وحشی هستم.

این بسیار خطرناک است که با خرس ها ارتباط برقرار کنید. یک بار در هنگام عکاسی گریزلی ها در پارک ملی دنالی، یک مرد در گروه من یک خرس را سوزانده بود تا او را نگاه کند. نه تنها به خرس بی احترامی بود، بلکه همه گروه را در معرض خطر قرار داد. بنابراین وقتی که من در این خرس در پارک ملی Glacier آمدم، می دانستم که آرام باشم، عکس هایم را بگیرم و به سرعت حرکت کنم، تا از فضای خرس حمله نکنم.

04 - خواندن زبان بدن حیوانات

حیوانات کلمات نداشته اند، اما در حالیکه آنها خود را حمل می کنند، حجم زیادی دارند. یک حیوان که آن را عقب می اندازد، رشد می کند و یا نوسان می کند، یک نشانه مطمئن است که حیوانات هیچ ارتباطی با شما ندارند، و شما باید برگشت (به یاد داشته باشید، شما مهمان هستید). اگر احساس گرسنگی می کنید که خوشایند نیست، احتمالا حیوانات پرتاب برخی از پرتقال ها را از بین می برند.

این راکون در استنلی پارک ونکوور آن را نداشت. به محض اینکه شاتر مسطح شد، راکون خراب شد و من می دانستم که وقت آن رسیده تا مسیر Seawall را ادامه دهم.

05 - آنها می دانند شما آنجا هستید

آنها می توانند شما را بشنوند. آنها به احتمال زیاد می توانند شما را ببینند. به عنوان یک پارک ملی پارک یک بار به من گفت "حیات وحش فقط ما را به عنوان حیوانات دیگر می بیند."

من به اندازه کافی خوش شانس بودم که مهاجرت را در سرتاسر تاندرا آلپ در مسیر Trail Ridge پارک ملی Rocky Mountain کوه پیدا کنم. این حیواناتی هستند که به حضور انسان عادت کرده اند. با گذشت زمان به چندین مایل در دامنه کوهستان به استر پارس رسیدند و افرادی که به آنها نزدیک شده بودند به عکس هایشان احترام می گذاشتند، مثل حیوانات اهلی شده. اما آنها نیستند، و خلق و خوی ظاهرا خفیف آن یک گذر آزاد برای نزدیک شدن نیست.

وقتی این عکس را گرفتم، این جفت جوان به طور مستقیم در جهت من بود. و اگرچه او حضور مردم در آنجا را نادیده نداشت، او هشدار می داد و آماده می شد که از باند گوز دفاع کند یا از آن دفاع کند.

6 - صحبت کن ایمن است که حضور شما را شناخته شود

این بز کوهی مسیر باریک را از مسیر Glinnier Grinnell در پارک ملی Glacier را مسدود کرده است. به راستی ما یک تپه شیب دار بود و به سمت چپ ما یک دیوار سنگ بود. ما نمی خواستیم بز رفتن به کوه کوهستان را از طریق راه رفتن گذشته تهدید کنیم یا او را با تلاش برای دزدکی حرکت کردن گذشته، تحمل کردیم، بنابراین ما مجبور بودیم منتظر او باشیم تا بتوانیم ما را پیش از ادامه زندگی ادامه دهیم. ما سعی کردیم خودمان را تهدید می کنیم، با صحبت کردن به بز در آرام و حتی تن، تا زمانی که او به طور معمول راه می رفت.

07 - استفاده از Burst برای حیوانات سریع حرکت کنید

این میمون کاپوچین کوچکی باعث شد تا در کوره پناهگاه حیات وحش ملی Hacienda Baru در کاستاریکا، موجب شدیدی شود. او سریع بود و حرکاتش غیر قابل پیش بینی بود. با استفاده از انفجار به من کمک کرد لحظه ای که او در زمان کوتاه شدن در شاخه قبل از صعود به بالا به تپه به ضبط.

08 - نزدیک به راهنمای شما باشید

اگر شما در قایق هستید، درست پشت سر کاپیتان نشستن. اگر شما در یک اتوبوس در حال عبور از پارک ملی دنالی هستید، درست در پشت رنجر که رانندگی می کند، نشستن. آنها می دانند کجا حیات وحش را دنبال می کنند و اولین حیات وحش را می بینند. هنگامی که رنجر یک گروه از گوزن ها را در کنار جاده پارک ملی دنالی دید، اولین بار توانستم یک عکس بگیرم، قبل از اینکه عکاسان دیگر بتوانند سه پایه خود را راه اندازی کنند.

09 - عکس حیوانات را در محيط خود دريافت کنيد

یک عکس از یک حیوان در محیط خود می تواند یک داستان بزرگتر را بیان کند. من این لحظه را در حالی که قایقرانی در Fjords کنای با تورهای عمده دریایی پرواز کردم. زوم کردن و گرفتن کوه ها و کشتی های دیگر عکس را حس واقعی محل، داستان، و چشم به زیبایی زیادی می دهد.

10 - گرفتن آنها در عمل

من انتظار داشتم یک عقاب طاس را ببینم، در حالی که قایقرانی در Somes Sound درست در خارج از پارک ملی Acadia. اما من آماده بودم با دوربین خودم را به راحتی در کیسه خشکم جمع کنم، فقط در مورد. و من خوشحالم که آماده ام. درست همانطور که از طرف Bar Island گذر کردیم، یک عقاب از درختان خارج شد. عکس های حیوانات نه تنها در جنبش یک چالش هستند، بلکه مانند گرفتن روح آن حیوان است. زیبایی معتبر و طبیعی خود را می بینید.

11 - در آغوش لحظات خنده دار

سرگرمی در مورد عکاسی حیوانات این است که آنها به ظاهر خود اهمیت نمی دهند. آنها خودخواه نیستند و نگران نباشید که در مورد آنها بهتر است.

Bison به نظر می رسد مثل این حیوانات سرگردان، اما گرفتن این لحظه در دره لامار یلوستون، یک زن و شوهر از bison غلتاندن در خاک ساخته شده برای یک عکس جالب تر و منحصر به فرد.

منبع : tripsavvy

منبع : آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

برای نکته عکاسی حیات وحش 11 نکته برای عکاسی حیات وحش