10 مکان دیدنی در پاییز بریتانیا


10 مکان دیدنی در پاییز بریتانیا

از اواخر ماه سپتامبر و در طول اکتبر، همه چیز در مورد قرمز های آتشین و زردی از زاویه برگ برگ است. اینجا 10 مکان برای لذت بردن از پاییز بریتانیا وجود دارد.

تابستان ممکن است شکوفه خود را از دست بدهد، اما همانطور که در پاییز، پالت طبیعی خود را به جنگل ها، باغ وحش ها، پارک ها و باغ های بریتانیا می رساند.

از اواخر ماه سپتامبر و در طول اکتبر، همه اینها سرخهای آتشین، زرد طلایی و بورگوندی غنی از برگ های برگ زده است. در اینجا ده مکان برای استراحت و لذت بردن از زیبایی پاییز انگلیس در بهترین حالت است.

1- Faskally Wood، Perthshire، اسکاتلند

Perthshire به عنوان کشور درخت بزرگ شناخته می شود، با حدود 25 گونه از درختان از جمله کاج اسکاتلند، توس ساحل، قرمز، خاکستر و بلوط. Faskally Wood در حالی که مکان زیبایی برای دیدار سالیانه است، وقتی که به صفحه نمایش پاییز می آید، کالا را تحویل می دهد.

ساخته شده به عنوان یک جنگل مدل در قرن 19th، پر از نمونه های زیبا است که در پیاده روی هدایت پیاده روی در ماه اکتبر اشاره شده است. هنگامی که شب در حال سقوط است، چوب به یک جنگل زرق و برق دار تبدیل می شود که نور و ملودی شنیده می شود.

2- خیابان لایم در Marbury Country Park، Cheshire، شمال غربی انگلستان

نمایش مشخصات عمومی در آماده! تزیین پاییز بلوند از خیابان آهو متقارن با شکوه - یک میراث روزهای امروزی امروزی پارک ماربری کشور پارک. پارک در قلب Northwich Community Woodlands است، که بخشی از جنگل مرس است.

3- نیو فلست، همپشایر، جنوب انگلستان

جنگل های باستانی جنگل های جدید جنگل بیش از 50 مایل مربع را پوشش می دهند. در اواخر دهه 1850 کشف توانایی های زراعی و همچنین توسکا، راش، شاه بلوط شیرین و سایر گونه ها کاشته شد. پیاده روی درختان بلند را در زیر درختان باشکوه در راینوفیلد درخت زینتی قرار دهید - این یکی از بهترین مکان ها برای تجربه آرایه های زنده از جلوه های پاییزی است که در ماه اکتبر در فستیوال پیاده روی نیویورفر برگزار می شود.

بزرگنما بلوط Knightwood 500 ساله را در نزدیکی Lyndhurst در نزدیکی Lyndhurst Bolderwood غرق نکنید و از پوندهای مشهور وحشی معروف پارک و همچنین خوک ها که در طبقه جنگل در شکار بذرهای سبز استفاده می کنند روبرو شوید.

4 - ریچموند پارک، لندن، انگلستان

فرار از شهر و رنگ های غنی از پاییز را با قدم زدن یا چرخش در اطراف ریچموند پارک، زمانی که برگ های درخت بلوط باستانی رنگی پرتقال عمیق رنگ می کنند، جذب کنید. این ذخایر طبیعی ملی، بزرگترین پارک های سلطنتی لندن و سه برابر پارک مرکزی نیویورک است. به احتمال زیاد از بعضی از حیوانات وحشی در میان برگ های پاییز لذت خواهید برد - ریچموند پارک از سال 1637 پارک گوزن بوده و با 630 عدد گوزن سرخ مایل به قرمز و گوزن آزاد است.

5- Bodnant Gardens، Colwyn Bay، Wales

مکان های زیبا و دیدنی کوه های Carneddau Snowdonia، برج های باغ باغبانی Bodnant شامل درختان شاه بلوط شیرین، یک آبشار و دره ی عمیق با درختان بلند استوار است. اکتبر اوج زمان برای لذت بردن از سایه های فصل است، جشن گرفته شده در راه رفتن رنگ پاییز با متخصص ساکن Bodnant باغ.

6- Bedhebury ملی پینتوم و جنگل، کنت، جنوب شرقی انگلستان

شناخته شده به عنوان "باغ انگلستان" کنت است که در آن شما می توانید یکی از بهترین مجموعه های درخت درخت در جهان در Bedebury ملی Pinetum و جنگل پیدا کنید.

اکثر این گونه ها از سراسر جهان معرفی شده اند - در پیاده روی از طریق جنگل، کاج های کاج از کالیفرنیا، اسکاتلند و حتی تایوان پیدا خواهید کرد. در طول ماه های پایانی، برگ های نارنجی، قرمز، بنفش و زرد تزئین کوره و کف جنگل. اگر پیاده روی به اندازه کافی هیجان انگیز نیست، ماجراهای جنگل Go Ape Bedgebury Forest می تواند به جای آن از طریق تپه های درختی، خطوط روباز، تعادل و مسحور کردن را از بین ببرد.

7- کوه استوارت خانه، County Down، ایرلند شمالی

این خانه با شکوه یکی از غمانگیز ترین باغ های ملی Trust است. آب و هوای گرم دره Strangford Lough (دریاچه بزرگ دریا) از گیاهان عجیب و غریب پشتیبانی می کند که به بخشی از باغ های منظره ای که الهام گرفته از مدیترانه است منجر شده است. در ماه اکتبر، راهنمای کوه استوارت بازدید کنندگان را در پاییز پیاده روی اطراف زنگ زده باغ.

8-  Stourhead، Wiltshire، جنوب غربی انگلستان

در سالهای 1840 و 1940 در دهه 1740، باغهای منظره ای معروف مشهور Stourhead، معبد کلاسیک، دریاچه و گتوی کوهستانی، به عنوان "یک اثر هنری زنده" شناخته شدند. باغبان های اصلی کاشته درختان سیسمور، بلوط، راش و درختان شاه بلوط اسپانیایی، و پس از آن توس، سس و آبله، یک نسل بعد در کنار درختان و درختان عجیب و غریب اضافه شده است. درختانی که در تمام دریاچه هایشان شکوه طلایی خود را نشان می دهند، یک چشم انداز است که در ماه اکتبر به نمایش گذاشته شده است.

9- Kew Gardens، لندن، انگلستان

باغ Kew فقط 20 دقیقه از مرکز شهر است و شما می توانید برخی از نادرترین گیاهان جهان را مشاهده کنید. پیاده روی های پاییزی و جلسات شناسایی درختان در اطراف سایت 300 عریض عظیم وجود دارد. یا به طرابلس راهرو Treetop را در تپه 18 متر بالاتر از سطح زمین جنگل برای نمایش های عالی در باغ ها و شهر فراتر از آن.

10 - Westonbirt National Arboretum، Gloucestershire، جنوب غربی انگلستان

در اواسط قرن نوزدهم، با دقت کاشته شده است، Arboretum ملی Westonbirt در حدود 15،000 نمونه از سراسر جهان است. این اواسط صلح آمیز با رنگ های پاییزی از اواخر سپتامبر تا نوامبر پراکنده شده است، اما اکتبر احتمالا بهترین زمان برای بازدید است، زمانی که پرندگان ژاپنی در اوج خود هستند. 17 مایل راه در سراسر سایت 600 هکتار وجود دارد که به سه حوزه اصلی تقسیم شده است: دهقان قدیمی، جنگل قدیمی جنگل ابریشم و چمنزارهای Downs.

منبع : thetravelmagazine

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

در مکان دیدنی پاییز بریتانیا مکان دیدنی در پاییز بریتانیا