یک جنگل مرگبار سوزن سنگ آهک


 یک جنگل مرگبار سوزن سنگ آهک 

بر خلاف فیلم از همان نام، ماداگاسکار مکان وحشی و منحصر به فرد است. (تلنگر بزرگی، به هر حال.) کشور جزیره آفریقایی، خانه ای است که به کشت های گونه های اندمیک و مناظر طبیعی نفس گیر می پردازد. همه چیز در نظر گرفته شده، نباید بیش از حد شوکه کننده به شنیدن آن باشد که کشور دارای بزرگترین جنگل سنگی جهان است. این یک کوچکتر است که قرمز روشن نیز هست. بله، مطمئن هستیم که این مریخ نیست.

مراقب باشید که برای Lemur

چهارمین بزرگترین جزیره در زمین (!)، ماداگاسکار خانه های زیادی برای مناظر دوبرابر دارد. این کشور به طور مستقل توسعه یافته است، که فرهنگ را جدا از بقیه شرق آفریقا تنظیم می کند. از آنجا که این کشور تحت حکومت فرانسه تا سال 1960 بود، شواهدی از معماری فرانسوی در سراسر شهرهای وجود دارد. سنت معماری معماری قدیمی این جزیره نیز با سرسختی استعماری قدیمی مخلوط شده است و سنتی است که در سال 2003 در لیست میراث فرهنگی نامنسجم افزوده شد. اما طبیعت را نیز بحث خواهیم کرد. اول از همه، لئورها. دوم، tsingys. سوم، لمور در tsingys. فقط خواندن ادامه دهید

این چیز دیگه Tsingy چیست؟

در مالاگازی، "tsingy" به معنی "جایی که کسی نمی تواند راه برود پابرهنه". و این شوخی نیست این واژه به سازه های سنگی بلند، نازک و سوزن اشاره می کند که در سراسر کشور یافت می شود. نه به شما عجله نکنید، اما فقط یک اشتباه از طریق یک جنگل دایره ای می تواند کسی را تحمل کند.

ذخایر طبیعت دقیق Tsingy de Bemaraha، یک سایت میراث جهانی یونسکو، بزرگترین نمونه جنگلی Tsingy در زمین است. چقدر بزرگ است؟ ذخیره، که شامل کلیسای واقعی از سنگ آهک، 375،600 هکتار است. اما ارتفاع قسمت واقعا ترسناکی است؛ برخی از سنگ های قاره می توانند به 2600 فوت برسند. نه تنها یک نگاه خیره کننده و یا وحشتناک، این Tsingy در غرب مرکزی ماداگاسکار نیز یک توزیع برای اندمیزی است، چرا که آن را به بسیاری از گیاهان و جانوران منحصر به فرد منحصر به فرد (از جمله - شما حدس زدید - لمور).

ناسا یادآور می شود که تشکیل Tsingy حدود 200 میلیون سال پیش آغاز شد، زمانی که لایه های کلسیت در انتهای یک تالاب تشکیل یک بستر سنگ آهکی ضخیم داشتند. بعدا "فعالیت تکتونیکی سنگ آهک را افزایش داد و درحالی که سطح دریا در طول سالهای یخ پیلستوسن کاهش یافت، حتی بیشتر از سنگ آهک در معرض قرار گرفت. دیگر زیر آب، رسوبات قدیمی با بارانهای مصنوعی ریخته شد، که سنگهای نرمتر را میساخت و سنگهای سختتر را در همین حال، غارهای زیرزمینی تحت سطح زیر سطوح قرار داشتند. همانطور که سقفهای غار به زمین افتاد، کانینها بین برجهای سنگی شکل گرفتند. "

نیاز به چیزی کمی بیشتر Instagrammable؟ Tsingy Rouge یکی دیگر از جنگل های سنگی است که می توانید در این کشور پیدا کنید. اوه، اما این یکی قرمز روشن است. این منظره ماداگاسکار مانند مریخ نتیجه زیبایی فرسایش است.

منبع : curiosity

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

جنگل یک مرگبار سوزن سنگ آهک یک جنگل مرگبار سوزن سنگ آهک