شاه چراغ یک گنجینه ایرانی


 شاه چراغ یک گنجینه ایرانی

برای 21 اوت گرفتگی هیجان زده شده است؟ صفحه Eclipse 2017 را ببینید تا علم، تاریخ و اسطوره های این رویداد را بررسی کنید. تیم کنجکاو در کنار کاوش در NASA در Carbondale، ایلینوی، مشاهده خواهد کرد. ما در فیس بوک به دنبال فیلم های زنده، چیزهای بی اهمیت، و مصاحبه ها در روز بزرگ.

چشمانت را ببند داخل منزل شاه چهره درخشان تر از 100 کلاه لیبرتاس است. برای اینستاگرام بیا، برای تاریخ جذاب ساختار ایرانی بمانید.

شاه چرق در شیراز ایران در قرن 12 به عنوان یک بنای یادبود و مسجد ساخته شد. در طول سالها، آن را تبدیل به یک محل اهمیت برای جامعه مسلمان شده است. این ساختمان مقبره های مقدس برادران امیر احمد و میر محمد، پسران امام هفتم (عنوان رهبر عبادت مسجد) و برادران امام رضا (یکی از فرزندان محمد پیامبر و هشتمین امام شیعه) است. تقریبا 200 سال پس از اینکه این مقبره ها ایجاد شد، ملکه تخت خاتون مقبره مقدس را به مقصد زیارت تبدیل کرد. ملکه محل بازسازی داشت و تقاضای میلیون ها قطعه شیشه ای رنگی که در نور خورشید گل می خورد و جلوه آن را بزرگ می کند. یاس کویین، ماموریت انجام شد.

Shah-e-Cheragh complex Shrine and mausoleum in Shiraz, Iran.
در یک کلام، زیبایی شناسی ملکه تاج خاتون با شکوه بود. و آن را به آرامی قرار دادن. اگرچه بیرونی شاهرخ چهره ای عجیب و غریب است، اما درون آن 50 عدد است. امروزه، قطعات کوچک انعکاسی از شیشه به نظر می رسد که شما در حال حرکت در غول، کریستال های پر زرق و برق هستید. دکوراسیون شامل شیشه ای است که با کاشی های رنگی، سنگ مرمر، چوب حک شده و شیشه های رنگی ترکیب شده است. و فقط برای اندازه گیری خوب، لوستر های کریستال بزرگ با صدای بلند می شنوند.

( در حالی که شما در شهر هستید، از مسجد نصیرالملک نیز دیدن کنید، همچنین به عنوان "مسجد رنگین کمان" شناخته می شود. شیراز قلمرو قلمرو فرهنگ فارسی را برای صدها سال در نظر گرفته است)

اوه، و فقط به یاد داشته باشید، وزارت امور خارجه ایالات متحده در خصوص مسافرت به ایران پیشنهاد می کند بسیار مراقب باشید.

منبع : curiosity

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

ایرانی یک شاه چراغ گنجینه شاه چراغ یک گنجینه ایرانی