ساحل غربی برمودا


 ساحل غربی برمودا

اگر به تنها یک ساحل در برمودا بروید، آن را خلیج نعل اسبی کنید. کشش شن و ماسه، مسلما بیشتر نمادین با برمودا است، با آب پاکیزه فیروزه ای، صخره های ناهموار و این ماسه صورتی امضا شده است.

ساحل و آب

این معروف ترین سواحل برمودا است، بنابراین انتظار می رود برخی از جمعیت (به ویژه هنگامی که کشتی های کروز در شهر هستند). مردم تمایل دارند در ورودی، در نزدیکی رام بوم ساحل نوار، به خوشه بپردازند؛ برای فضای کمی بیشتر از شرق استفاده می کنید، راه رفتن طولانی تر به حمام ها را فراهم می کنید و کافی نت نیست.

خانواده های با بچه های کوچک باید در لبه های غربی ساحل در Horseshoe Bay Cove، یک استخر طبیعی کم عمق، مناسب برای کودکان نوپا که می خواهند به چلپ چلوپ و سست شوند، بیرون بیایند.

بیشتر ساکنان پرماجرا می توانند در شرق دورتر، در اطراف اولین تشکیل سنگ، به ساحل Butt's ساحل حرکت کنند. کوه کوچک ماسه ای در هر طرف توسط صخره ها محافظت می شود، که موج های اصلی را در خلیج نگه می دارد و یک استخر آرام برای شناور ایجاد می کند. شما می توانید برای بیش از یک مایل در امتداد ساحل راه بروید، از ایلوپ های غرق در امتداد، ورودی های آرام و ماسه های خالی بیرون رانده شوید.

امکانات و تدارکات

  • Horseshoe Bay Beach ساحل آزاد، عمومی است.
  • صندلی ها و چترها برای اجاره روزانه در Rum Bum Beach Bar در دسترس هستند؛ صندلی ها 18 دلار و چترها 15 دلار برای روز هزینه می کنند.
  • یک بسته از چهار صندلی، دو چادر پاپ آپ و یک سطل آب یخ روزانه 150 دلار می پردازد.
  • دستشویی های عمومی و دوش پا در کنار کافه در دسترس هستند.
  • در طول تابستان در فصل تابستان، حیاط خلبانان وظیفه دارند.

غذا و نوشیدنی

رول بروموبام رام بیوم بیسکویت ساندویچ سیب، همبرگر، کیک بستنی و همچنین غذاهای محلی مانند ماهی و چیپس و کیک های ماهی را می دهد. تنقلات خود را برای رفتن به شمارنده سرویس سریع، و سپس در یکی از جداول پیک نیک در کنار هم نشسته، یک نقطه در نوار همسایه قرار دهید، یا grub بازگشت به حوله ساحل خود را.

نوار خود را اغلب موسیقی زنده و در خدمت چای نوشیدنی می باشد. ما توصیه می کنیم یک طوفان رام یا تاریکی و طوفانی، هر دو ساخته شده با Bomuda خود Gosling سیاه مهر و موم روم؛ آبجو سرد و سیدر، مینی بطری Prosecco و مقدار زیادی نوشیدنی های یخ زده - هر دو الکلی و باکره - نیز برای فروش هستند. نوشیدن در ساحل مجاز است، بنابراین احساس راحتی کنید که کوکتل خود را به دست بیاورید و یا برای شش پا به صندلی خود بروید. متصدی باران را در کیسه ای با یخ بسته می کند، بنابراین مجبور نیستید صندلی خود را ترک کنید تا زمانی که زمان شستشو در آب باشد. کارت های اعتباری پذیرفته می شوند

حمل و نقل

حمل و نقل عمومی باعث می شود تا از خلیج هارسون به راحتی برخوردار شوید. پول نقد برای مینی بوس، تاکسی ها و کرایه های اتوبوس عمومی را صرف کنید.

مینی بوس های محلی هزینه 7 دلار برای یک فرد به و از کشتی دریایی سلطنتی Dockyard. اگر شما خوش شانس باشید، یک راننده محلی دوستانه سوار با واقعیت های سرگرم کننده و تاریخ در مورد جزیره روایت. بسیاری از اتوبوس ها در بعد از ظهر، به خصوص در حدود ساعت 3 صبح، در دسترس هستند، زمانی که کشتی گیران کروز به قایق های خود می روند. توجه داشته باشید برای cruisers: بسیاری از کشتی های کروز فروش سفرهای ساحلی به خلیج Horseshoe که شامل حمل و نقل به و از ساحل، اما مینی بوس به آسانی در دسترس در دوچرخه و در ساحل؛ شما به راحتی میتوانید سفر را انجام دهید - فقط وقت کافی برای بازگشت داشته باشید تا از دست نروید.
اتوبوس های عمومی از $ 3.50 به ازای هر نفر شروع می شود. اتوبوس محلی Route 7 متصل به همیلتون و کشتی دریایی سلطنتی (که در آن بسیاری از کشتی کروز حفر)، با توقف در امتداد سواحل ساحل جنوبی، از جمله Horseshoe خلیج. عبور نامحدود حمل و نقل عمومی از 19 دلار (برای یک روز) شروع می شود و به 69 دلار می رسد (برای هفت روز). گذرگاه های اتوبوس های عمومی در دفاتر محلی، مراکز اطلاعات بازدید کننده، کشتی های دریایی سلطنتی، ترمینال فامی ترمینال همیلتون و برخی هتل ها در دسترس هستند.
تاکسی های تحت کنترل دولتی در سراسر جزیره در دسترس هستند. معمولا چند ایستاده در پارکینگ حیاط خلوت وجود دارد.
پارکینگ اسکوتر در پایین تپه تپه اسب، در نزدیکی ورودی ساحل در دسترس است.
راهنمایی طرفدار: آیا شما سوار یک روروک مخصوص بچه ها، یک تاکسی می شوید، یا به یک اتوبوس عمومی به خلیج هارسون بروید، مطمئن شوید که بیش از شانه خود را در بالای تپه قرار دهید تا یک عکس کامل از ساحل را ببینید.

نمای هوایی بیانگر شکل ترسناک ساحل است و صخره های صورتی در برابر فیروزه ای آب نفوذ می کنند.

منبع : tripsavvy

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

ساحل غربی برمودا ساحل غربی برمودا