۲۰ هتل در سال ۹۶ تحویل داده می شود


۲۰ هتل ۴ و ۵ ستاره در سال ۹۶ تحویل داده می شود

در سال ۹۶ حدود ۲۰ هتل ۴ و ۵ ستاره تحویل داده می‌شود. با ادامه‌ی خبر همراه میچکا باشید.

معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی با اعلام خبر تحویل ۲۰ هتل ۴ و ۵ ستاره در سال ۹۶، گفت که از سال ۹۲ تاکنون ۵۵ هتل ۴ ستاره و ۵ ستاره به هتل‌های کشور اضافه شده است. 

سعید شیرکوند با تاکید بر اهمیت ایجاد نهضت هتل‌سازی، آن را مهم‌ترین عملکرد در بخش معاونت سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی دانست. او در ادامه افزود:

سرمایه‌گذاری خارجی ، بیشتر در حوزه مدیریت هتلداری وارد شده است چون سرمایه‌گذاری پروسه متفاوتی دارد. وقتی کشوری وارد بحث صنعت گردشگری می‌شود اول گردشگران به آن کشور می‌روند. بعد که اطلاعات منتقل شد مدیران هتلداری می‌روند تا ببینند مدیریت هتلداری در آنجا چگونه است این کار پروسه یک ساله‌ای را نیاز دارد. بعد که آن‌ها احساس کردند هتلداری در کشور مورد نظر جواب می‌دهد و شرایط مناسب است سرمایه‌گذاران وارد شده و شروع به فعالیت می‌کنند. سرمایه‌گذار تا همه ابعاد را در نظر نگیرید وارد حوزه کاری نمی‌شود.

او با اشاره به این نکته که در مرحله‌ی پایان دوره‌ی مدیریتی قرار داریم، گفت:

در حال ورود به بحث سرمایه‌گذاری هستیم تا شرکت‌های بزرگ برای سرمایه‌گذاری وارد شوند. با این وجود در زمینه سرمایه‌گذاری در گردشگری هنوز به قرارداد قطعی نرسیده‌ایم.

منابع : mehrnews - wikipdea

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

آژانس مسافرتس میچکا آژانس هواپیمایی میچکا آژانس هواپیمایی میچکا مسافرتی مسافرت هواپیما قطار سفر ایران تور تورلحظه تورلحظه آخری آخری لحظه ترکیه پاریس فرانسه امارات دبی تور ارزان ارزان شیراز مشهد اصفهان مسکو روسیه ارمنستان ایران ایر آسمان کاسپین تابان زاگرس آتا قشم ایر معراج اترک نفت ایران ایر تور کیش ایر ساها ماهان