کشورهای عضو اکو در حوزه گردشگری


کشورهای عضو اکو در حوزه گردشگری

زهرا احمدی‌پور، رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی در دیدار با رئیس موسسه اکو بر همکاری بیشتر موسسه‌ی فرهنگی اکو و سازمان میراث فرهنگی تاکید کرد.

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با رئیس موسسه اکو گفت:

رویداد تبریز ۲۰۱۸ را می‌توان سرآغازی برای توسعه همکاری‌های موسسه فرهنگی اکو و سازمان میراث‌فرهنگی قلمداد کرد.

به گفته‌ی احمدی‌پور، برای افزایش همکاری‌های سازمان میراث‌فرهنگی و مؤسسه اکو بستر بسیار مناسبی در زمینه‌های مختلف وجود دارد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی اعلام کرد که میراث فرهنگی ملموس و ناملموس کشورهای عضو اکو هم از دیگر موضوعاتی است که می‌تواند به‌ عنوان یکی از زمینه‌های همکاری درنظر گرفته شود.

احمدی در ادامه گفت:

تبریز ۲۰۱۸ رویداد بسیار مهمی برای معرفی ظرفیت‌ها و امکانات گردشگری ایران است و موسسه فرهنگی اکو می‌تواند در این زمینه نقش و جایگاه ویژه‌ای داشته باشد. این دو مجموعه فرهنگی در زمینه صنایع‌ دستی و هنرهای سنتی نیز می‌توانند فعالیت‌های مشترک داشته باشند.

رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی همچنین، با همراهی سعید شیرکوند معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی و رئیس موسسه فرهنگی اکو، از بخش‌های مختلف این مؤسسه بازدید کرد.

منبع :خبرگزاری مهر

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

کشو عضو اکو حوزه گردشگری بیشتر همکاری کشورهای عضو اکو در حوزه گردشگری بیشتر همکاری می کنند