کار آموزی در نیوزلند


چگونه می توانید در نیوزیلند استقرار پیدا کنید

نیوزیلند یک کشور زیبا با چشم انداز واقعا شگفت انگیز است، اما کشور همچنین فرصت های خوبی برای کارآموزان زیادی برای دانشجویان سراسر جهان ارائه می دهد. شما متوجه خواهید شد که کار در نیوزیلند یک روش فوق العاده برای دیدن یک گوشه کوچک از جهان است که تعداد کمی از افراد مجاز به دیدن آن هستند و شما می توانید یک تجربه ارزشمند در همان زمان کسب کنید!

چه استقرار در دسترس است؟

اقتصاد نیوزیلند یک رفاه است و بسیاری از موقعیت های کارآموزی در کشور موجود است. در اینجا چندین رایج هستند:

محیط زیست - زیست شناسان دریایی، حفاظت از محیط زیست، و رشته های فناوری سبز فرصت های زیادی در نیوزیلند پیدا خواهد کرد.
صنعت فیلم و رسانه - ولینگتون، پایتخت، به یک صنعت فیلم و رسانه در سطح جهانی با موقعیتهای زیادی دست یافته است.
گردشگری / مهمانداری - فرصت های این صنعت شامل گزینه هایی مانند مدیریت هتل، بازاریابی، فروش، گردشگری، مدیریت فروش و برنامه ریزی عروسی!
کسب و کار - هر نقش مدیریتی کسب و کار که شما در حال برنامه ریزی در آن هستید - تحلیلگر مالی، حسابدار مدیریت، مالک کسب و کار، یا مدیر بازاریابی - فرصت های بزرگ کارآمدی را در نظر بگیرید.
کشاورزی / علوم دامپزشکی - شما می توانید در یک باغ وحش، باغ وحش، مرکز دامپزشکی و یا حتی یک بیمارستان حیوانات کار کنید!
ارتباطات - تبلیغات و روزنامه نگاری تنها برخی از صنایع است که شما می توانید در نیوزیلند کارآموزی پیدا کنید.
البته، بسیاری از گزینه های کارآموزی وجود دارد، اما این تنها گزینه های رایج ترین است.

در اینجا فهرستی از چندین کارآموزی که در نیوزیلند موجود است ...

اگر برای کارآموزی در نیوزیلند درخواست می دهید، باید بدانید که برخی از شرایط ویزا وجود دارد. خوشبختانه، مقررات ویزا نیوزلند بسیار ساده تر از آنهایی است که استرالیا هستند. در اینجا یک سایت برای توضیح دادن چیزهایی است که شما نیاز دارید تا در مورد اخذ ویزا برای کارآموزی نیوزلند خود بدانید ...

برخی از موقعیت های کارآموزی را می توان قبل از دریافت ویزای نیوزیلند دریافت کرد و بسیاری از شرکت ها به شما کمک می کنند تا ویزا را بدست آورید. با این وجود ممکن است متوجه شوید که بسیاری از موقعیت های کارآموزی تنها پس از اینکه شما به طور قانونی اجازه کار در کشور را در اختیار دارید، در دسترس قرار می گیرند، بنابراین ممکن است ابتدا برای ویزا درخواست شود.

هنگامی که ویزا دارید، می توانید از طریق سایت هایی مانند استقرار نیوزیلند جستجو کنید تا ببینید چه گزینه ای برای شما در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید پیدا کنید که فرصت های کارآموزی در بسیاری از زمینه ها وجود دارد و شما باید موقعیتی را انتخاب کنید که مایلید درخواست کنید.

زیبایی کارآموزی در نیوزیلند این است که برای دانش آموزان سفر و کار در خارج از کشور، مقصد مشترک نیست. اکثر دانش آموزانی که مایل به بازدید از پایین Down Under هستند، به جای نیوزیلند به استرالیا خواهند رفت. رقابت بین المللی برای موقعیت ها نباید بیش از حد باشد و شما فقط باید با دانش آموزان خود از نیوزیلند مقابله کنید. اگر شما یک رزومه و تجربه تحصیلی داشته باشید که باعث می شود شما یک نامزد خوب باشید، احتمالا شما این کارآموزی رویاهای خود را می گیرید.

منبع : careeraddict

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

چگونه می توانید نیوزیلند استقرار پیدا کنید چگونه می توانید در نیوزیلند استقرار پیدا کنید