چرا قزاقستان به دنبال پیشتازان است؟


چرا قزاقستان  به دنبال پیشتازان است؟

قزاقستان یک کشور است که شاید از فیلم بسیار خنده دار بورات از سال 2011 تاکنون شناخته شده باشد. بعید به نظر می رسد که این فهرست در فهرست افراد برای تعطیلات رویایی به دلیل این نمایندگی باشد، اما قزاقستان در واقع یک کشور باور نکردنی است و این واقعیت است که کمی در مورد آن شناخته شده است و آن را حتی جذاب تر می کند. اگر دوست دارید با تعطیلات ماجراجویی را دوست داشته باشید، این کشور است که باید قطعا آن را در نظر بگیرید و آن را به شما ارائه می دهیم که داستان های زیادی را برای به اشتراک گذاشتن با دوستان ارائه می دهد.

مکان  و موقعیت اقتصادی

قزاقستان واقع در آسیای میانه در مجاورت روسیه، چین و سه کشور دیگر، نهمین کشور بزرگ جهان است. این یکی از اقتصادی ترین پیشرفت های "stans" است که به این معنی است که استانداردهای بهتر حمل و نقل، فرهنگ، رستوران ها و غیره را دارد.

مناظر خیره کننده

یکی از دلایلی که قزاقستان برای ماجراجویی عالی است، این واقعیت است که آن به نظر می رسد فرسایش بی پایان از استپ و مناظر روستایی است. این باعث می شود بسیاری از فتنه و رمز و راز به کشور و چیزی است که به مسافران بی دقتی که مایل به سر از مسیر ضرب و شتم مایل است. به جنوب کشور، چشم انداز به مراتع سبز زیبا با کوه ها، دریاچه های حماسی و مراتع گل تغییر می کند.

نیازی به گفتن نیست، پیاده روی، دوچرخه سواری و مسافرت از طریق کشور بسیار جالب است. در طول راه، شما می توانید در منازل روستای متعدد که در آن شما می توانید زمان را با مردم محلی صرف و درک روش زندگی خود را ببینید - دیدن و تجربه فرهنگ های مختلف و تعامل با مردم محلی بخش مهمی از هر ماجراجویی است.

شهرها

این همه حومه گسترده ای نیست که قزاقستان را به عنوان یک کشور جالب برای جستجوگرهای ماجراجویی تبدیل می کند. بزرگترین شهر این کشور، آلماتی، احساس تقریبا اروپایی به آن دارد و در اینجا بسیاری از منظره های زیبا، کافه های سرد و شب زنده داری الکتریکی وجود دارد. شهر پایتخت، آستانه، رودخانه ایسیم را به شمال کشور می برد و باید بازدید کند. این به شدت از ذخایر نفت و گاز طبیعی قزاقستان چشم پوشی می کند و آن را تبدیل به یک شهر زیبا در 21 قرن با معماری چشمگیر است. یکی از مهمترین ویژگی ها برج باترک 97 متری ماموت است که چشم انداز شگفت انگیزی از شهر و فراتر از آن را فراهم می کند.

بورات بسیاری معتقد است که قزاقستان زیاد نیست، اما در واقع یک کشور زیبا، متنوع و منحصر به فرد است. این مناسب برای هر مسافرتی است که مایل به سفر به مکان های کاوش کمتر است و مطمئنا چشم های خود را باز کرده و تأثیر پایدار بر زندگی شما دارد.

منبع : travelvivi

کلمات کلیدی : آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

چرا است قزاقستان به دنبال پیشتازان چرا قزاقستان به دنبال پیشتازان است