پیاده روی 4 روزه در کوه های براندنبرگ


پیاده روی 4 روزه در کوه های براندنبرگ

شروع و پایان دادن به Kramsach، این پیاده روی چهار روزه فاصله 50 کیلومتری و فاصله در ارتفاع 3600 متر را برای دیدن در مسیر می بیند.

این تنها 45 دقیقه از فرودگاه اینسبروک تا کرامسچ است، اما راننده تاکسی من را با یک داستان اخیر در مورد مسافرانی که به دلیل گاو در این منطقه کشته شده اند، ترساند.

حالا من همیشه اعتقاد داشتم که علیرغم حجم زیاد آنها، گاوها هیچ تهدیدی برای واکر ندارند، اما ظاهرا این یکی از محافظت از گوساله هایش بود که سگ زن سعی داشت آنها را تحریک کند. من فکر می کنم بهتر است مراسم من را در این پیروزی ببینم.

شهر کوچک Kramsach در دره در کنار رودخانه Inn در دریاچه غرق می شود و تحت تاثیر کوه ها بالا می رود. من چمدان سنگین خود را در هتل ترک می کنم، فقط یک کوله پشتی کوچک را با ضروریات خود می گیرم. روز اول به عنوان "متوسط" با تنها 10 کیلومتر به قدم زدن طبقه بندی می شود و صبح دلخواه زمانی که در جاده راه می روم، عبور از رودخانه را انجام می دهم و راه را به Brandenberg امضا می کنم.

من از طریق جنگل به سمت بالا می روم، و قبل از رسیدن به 1509 متر، توسط صلیب صعودی مشخص شده است. این بسیار گرم است اما خوشبختانه درختان پوشش های ضروری از خورشید را فراهم می کنند. آب و هوای ناهموار است بنابراین دیدگاه ها عالی نیست اما هنوز هم می توانم دیدم کرمچش و رودخانه که طول دره را دارند. از این جا، در مسیر 4 × 4 قرار دارد، اما قبل از رسیدن به روستای کوچک براندنبورگ در 900 متر، از طریق جنگل ها لذت بخش تر است.

من بیدارم از باران که به نظر می رسد برای روز و من تا 19 کیلومتر برای تکمیل. هیچ چیز برای آن نیست، اما به من کمک می کند آب و هوای مرطوب و خندان و آن را تحمل کند. من از روستا به روستای وینکل می روم. باد جاده ای به شدت بالا می رود، اما من مسیر جنگلی را می بینم که به صورت پراکنده ای عبور می کند. تا کنون باران ثابت بوده است و من خیلی مرطوب هستم. اما، به عنوان بالا بردن بالا و بالا بردن ابر، آب و هوا شروع به کاهش می دهد.

من به Kienberg 1786 متر می رسد، بالاترین نقطه روز است، و من فقط می توانم در مورد نگاه کردن به روستاهای زیر را از طریق غبار نگاه کنید. یک مسیر باریک به شدت پایین میرود و من تعجب میکنم Chamois گاه به گاه که در فاصله دور می شود قبل از اینکه بتوانم برای دوربینم بروم. روز به آرامی بهبود می یابد و من قبل از رسیدن نهایی به روستای کوچک Pinegg جاده آسفالت را می گیرم. اگرچه احساس خشکی در خارج وجود دارد، کوله پشتی من خیس است، همراه با تمام مطالب آن. اتاق من تبدیل به یک کابین هوای غول پیکر می شود.

روز بعد صبح زود صبحگاه در وادی، اما خورشید وارد می شود تا ابرها را پراکنده کند. باران هوا را پاک کرده است و، همانطور که من صعود می کنم، به آلپ بالا می روم، به خانه های کوچک و کوچک خانه های مزرعه محوطه می روم. به طور معمول، انتظار داشتم گاوها را در اینجا گرسنه ببینم، اما تنها صدای زنگ هایشان از انبارها وجود دارد. شاید حادثه ناگوار پیش از این به این معنی است که آنها مجبور به سرگردان نیستند.

این مسیر صعود به زین و من به سمت بالا رفتن از Rosskogel 1940m حرکت می کند و لذت بردن از پانوراما به عنوان من به ناهار من بسته است. از اینجا من شروع به فرود به Zireiner See، ظاهرا زیبا ترین دریاچه کوه در Tyrol و من نمی توانم مخالف. این خیلی گرم است، زمانی که من به لبه آب می رسم، من خودم را پایین می اندازم و درد و رنجم را خیس می کنم. این واقعا برای شنا شناخته شده است، اما خیلی سرد نیست.

من در خورشید استراحت می کنم و قبل از رسیدن به یک زانوی دیگر از دریاچه صعود می کنم و بعد از آن به خانه Bayreuther Hütte می روم. در حال حاضر این یک هتل نیست اما یک پناهگاه کوهی بدون Wi-Fi یا دوش نیست. خوشبختانه من یک اتاق برای خودم گذاشتم و در خارج از منزل قرار می گیرم و وقتی که به Wiener Schnitzel برمی گردم، تنظیم خورشید را تماشا می کنم. برای اولین بار، گاوهایی را که در خارج از منزل می گذرانند می بینم و بهترین شب در کل سفر را می بینم..

آخرین روز تور دوچرخه کوتاه دوچرخه سواری است اما آب و هوا خوب است و من نمی توانم در یک روز کامل در کوه مقاومت کنم. من صعود می کنم تا 2224 متری Sonnwendjoch، سپس رج به پایین Sagzahn منتقل می شود. مسیر پس از اجلاس سرانجام، با یک قطره عمودی در یک طرف، هرچند که کابلها بر روی آن آویزان هستند. من احساس خاصی را شجاع نمی بینم، بنابراین مراحل خود را قبل از رسیدن به روفانسپیتز در 2259 متری، سومین اجلاس روزم دنبال می کنم.

این یک راه طولانی به Kramsach است، اما من تنها خودم را سرزنش می کنم. اگر من مسیر سفر چهار روزه را دنبال می کردم، می توانستم در زمان بازگشت به اینسبروک برگردم و خانه را بگیرم. این تور ارزش بسیار خوبی دارد، پیاده روی منطقی ملایم است، غذای خوب و راحت بودن محل اقامت. این یک معرفی عالی برای شادی های Tirol است.

فایل واقعیت

PACKAGE: چهار روز تور تور پیاده روی از 156 یورو به ازای هر نفر که شامل سه شبانه روز با نیمه هیئت مدیره، جعبه ناهار برای روز دوم، مالیات توریستی محلی و نقشه پیاده روی.

منبع : thetravelmagazine

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

های روی پیاده 4 روزه در کوه براندنبرگ پیاده روی 4 روزه در کوه های براندنبرگ