پنج کشور که با سفر به آنها پول خود را ذخیره می کنید - قسمت اول


در این پست قصد داریم تا با بررسی کشور های مختلف و قیمت های آژانس هواپیمایی میچکا ، ارزان ترین کشورها را برای سفر در تعطیلات به شما معرفی کنیم پس اگر قصد دارید با توجه به درآمد و بودجه ی خود به سفر بروید و هزینه ی کمتری برای گردش خود نسبت به کشور های پرهزینه و گران قیمت بپردازید با میچکا در ادامه همراه باشید تا با ارزانترین کشور ها برای گردشگری آشنا شوید.

سفر ارزان و کم هزینه آژانس هواپیمایی رویای هر خانواده و گردشگری است و داشتن یک سفر خوب در این شرایط می تواند آرزوی هر کسی باشد که به اوضاع اقتصادی خود اهمیت می دهد. سالانه بر اساس شاخص " رقابت پذیری صنعت گردشگری و مسافرت " از سوی مجمع جهانی اقتصاد ، مقرون به صرفه ترین کشور ها معرفی می شوند ، معیار های بسیاری برای این رتبه بندی وجود دارد که از آنها می توان هزینه های پرواز ، هزینه ی هتل و کلاس بندی و ارزش دلار در هر کشور را نام برد.

 

ترکیه

کشور ترکیه که در لیست ما در رتبه نخست استاده است ، پر از مقاصد توریستی و جذاب از دوران بیزانس تا امروز است ، تجربه ی سفری به امپراطوری روم شرقی وعثمانی برای شما در شهری بزرگ میان قاره ی کهن و اروپا که در میان دو دریا واقع شده است و از هر چهار فصل آن می توان لذت برد ، از مکان های دیدنی این شهر می توان موزه ایاصوفیه ، قصر توپکاپی ، مسجد آبی یا مسجد سلطان احمد ، بازار بزرگ ، کاخ باشکوه دلما بهچه ، قلعه یدیکوله  و بسیاری مکان دیدنی دیگر را نام برد ، میچکا این انتخاب شما را با شروع قیمت از یک میلیون و پانصد هزار تومان بصورت تور شامل پرواز رفت و برگشت ، هتل و امکانات دیگر ارائه میکند.

 

ارمنستان

توسعه گردشگری این کشور تا مقدار زیادی به شهر ایروان مدیون است ، این شهر با جاذبه های طبیعی و منابع ایجاد شده در رتبه ی دم لیست پیشنهادات ما قرار دارد. از مکان های توریستی این شهر كتابخانه باستانی ارمنستان به نام ماتناداران ، موزه و یادبود كشتار ارامنه ، میدان جمهوری ، موزه تاریخ ، خانه اپرا ، هزار پله یا گاسگاک و دریاچه سوان را می توان نام برد ؛ میچکا این انتخاب شما را با شروع قیمت از یک میلیون و چهارصد هزار تومان بصورت تور شامل پرواز رفت و برگشت ، هتل و امکانات دیگر ارائه میکند.

 

گرجستان

پایتخت این کشور چندسالی است به شهر های مورد علاقه ی ایرانیان تبدیل شده است و همچنین ایرانیان زیادی در تفلیس به ساختمان سازی و صادرات مشغول هستند ، این شهر خشک و مرطوب دارای اماکن دیدنی ای از جمله ی کلیسای اسمیندا سامبا ، کلیسای سیونی ، دژ ناریکالا ،  باغ های بوتانیکال ، پل پیس و موزه ملی است میچکا سفر شما به تفلیس را با شروع قیمت از یک میلیون و پانصد هزار تومان بصورت تور شامل پرواز رفت و برگشت ، هتل و امکانات دیگر ارائه میکند.

 

آذربایجان

باکو ، پایتخت کشور آذربایجان در کناره ی ساحل غربی دریای خزر در شبه جزیره ی آب شوان قرار دارد و این شهر بزرگ نفت خیز بزگترین شهر و بندر این کشور است. مکان های دیدنی فرهنگی مانند سالن های کنسرت و اپرا در این شهر باعث جذب گردشگران بسیاری شده است ، علاوه بر آن این شهر دارای مکان های دیدنی ای مانند ونیز کوچک ، کاخ شیروان شاه ، کلوب ساحلی آمبوران ، رستوران موزه و موزه تاریخی ، قبوستان و مسجد حیدر است. میچکا سفر شما به پایتخت آذربایجان  را با شروع قیمت از یک میلیون و نهصد هزار تومان بصورت تور شامل پرواز رفت و برگشت ، هتل و امکانات دیگر ارائه میکند.

 

مالزی

کشوری حاصل تضاد دوران‌های‌ توسعه ناگهانی که در پایتخت خود کوالالامپور ، فرهنگ چینی هندو و اسلامی را در هم تنیده است . در این شهر گرم و شرجی که آخر هفته ها بسیار شلوغ است ، بیشترین لذت را می توان در پرسه در خیابان‌ها، مراکز و بازار‌های خرید و در رستوران‌ها یافت ، شما در همراهی با میچکا برای سفر به مالزی می توانید از مکان های دیدنی ای چون برج‌های دوقلوی پتروناس ، شهر آبی سان وی لاگون ، آکواریوم کوالالامپور ، محله چینی ها  و بازار ها و رستوران های زیادی دیدن کنید. میچکا سفر شما به کوالالامپور را با شروع قیمت از یک میلیون و نهصد هزار تومان بصورت تور شامل پرواز رفت و برگشت ، هتل و امکانات دیگر ارائه میکند.

 

با توجه به نکات گفته شده ، کشور های ارزان و مناسب دیگری نیز وجود دارد تا بتوان از مناظر بکر آن لذت برد ، منتظر قسمت های بعدی این پست در آژانس هواپیمایی میچکا باشید.

 

آژانس هواپیمایی , تور لحظه آخری , بلیط هواپیما چارتر ، تور ارزان , تور آسیا