پارک Grüner See در اتریش است


پارک Grüner See در اتریش است 

اگر از Grüner دیدن اتریش در پاییز دیدن کنید، می توانید از طریق یک پل زیبا به قدم زدن بروید و در یک نیمکت پارک نشستن برای گوش دادن به پرندگان آواز درختان. اگر در تابستان بازدید کنید، با این حال، همان فعالیت ها نیاز به وسایل زیر زمینی دارند. از اواخر بهار تا اوایل تابستان، پارک به طور کامل زیر آب غوطه ور است.

از رواناب بالا برود

واقع در استیروسی، اتریش، دریاچه Grüner See-Green، به زبان انگلیسی است که توسط کوه های Hochschwab احاطه شده است، که برای سالیان متمادی از برف پوشانده شده است. در اواخر تابستان، پاییز و زمستان، دریاچه حدود 21،500 فوت مربع است و در محیط پارکینگ خود قرار دارد که مناسب برای مسافرین استراحت می کنند و در منطقه اطراف آن قرار دارند.

اما هنگامی که برف شروع به ذوب در آغاز بهار و به ماه جولای، دریاچه به آرامی بزرگتر می شود. سطح آن دو برابر به 4000 متر مربع (43000 فوت مربع) است. عمق آن از 1 متر (3 فوت) تا 12 متر (39 فوت) در عمق آن بالا می رود. نیمکت ها، مسیرها، پل ها و بسیاری از درختان در اطراف در زیر آب قرار دارند، اما خرچنگ های کوچکی و چند گونه ماهی قزل آلا نیز دارای بیشترین نفوذ هستند. Grüner See با تمام این قاب های دیدگاه های پانورامیک از کوه های Hochschwab می شود یک منظره طبیعی نفس گیر است. این به هیچ وجه "دریاچه سبز" نامگذاری نشده است: به لطف چمن و شاخ و برگ پایین زیر، سطح واقعا دارای یک رنگ سبز پر رنگ است.

نگاه کن، اما لمس نکن

اگر شما به آنجا می روید، Grüner See یک توقف ضروری در مسیرهای پیاده روی است. با این حال، به دلیل محبوبیت نسبتا جدید آن، اداره پارک های محلی تمام وسایل نقلیه غیر قانونی را شامل می شود که شامل غواصی است که یکی از جذاب ترین گردشگری است. شنا کردن، ماهیگیری، قایقرانی، گشت و گذار با سگ آب دوست داشتنی و سایر فعالیت های آب نیز ممنوع است.

اما ممنوعیت دلیل خوبی است: با تمام ترافیک تجمع رسوب، رنگ سبز ممکن است از بین برود و خوردگی ممکن است به تدریج چشم انداز را تغییر دهد. بهتر است که آن را در معرض خطر قرار ندهید تا دروازه ها را باز کنید، زیرا ما می خواهیم زیر سطح آن را در طول فصل ذوب شدن ببینیم. در حال حاضر، ما باید از طریق ثروت های ویدئویی از اینترنت مستقیما زندگی کنیم، و شاید جزر و مد روزانه به علاقه مندان به اسکواش تبدیل شود.

منبع : curiosity

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

 

پارک Grüner See در اتریش است پارک Grüner See در اتریش است