هتل پامچال تهران


هتل پامچال تهران

اگر می خواهید در مرکز شهر تهران اقامت کنید اما از هیاهوی شهر دور باشید هتل پامچال انتخاب مناسبی است. این اقامتگاه به رغم قرار گیری در مرکز شهر و دسترسی آسان به نقاط مختلف از شلوغی های خیابان های اصلی به دور است.

 هتل پامچال یکی از بهترین هتل های 3 ستاره تهران است. این هتل برای کسانی است که به دنبال اقامتی سرشار از آرامش در مرکز شهر هستند. 

 هتل پامچال با تجهیزات نوین بازسازی شده و دارای امکانات و وسایل راحتی ویژه است. قیمت هتل نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب است و شما در واقع با رزرو هتل 3 ستاره در هتلی 4 ستاره اقامت خواهید کرد.

هتل پامچال با دسترسی آسان به مترو و اتوبوس های تندرو شما را به نقاط مختلف تهران نزدیک می کند. از اینجا تا کاخ مرمر و سعد آباد راهی نیست همچنین به مراکز خرید نیز نزدیک هستید.

در اتاق ها و سوئیت های هتل پامچال با چیدمانی به روز و هماهنگ استراحتی مطلوب خواهید داشت هتل با ارائه‌ی وسایل راحتی و امکاناتی در خور اقامتی ناب را برای مسافرانش رقم می زند.

رستوران هتل با ارائه‌ی منویی خوشمزه از انواع غذا های ایرانی و فرنگی در فضایی مناسب از شما پذیرایی می کند. کافی شاپ هتل نیز با استقرار در لابی فضایی مناسب جهت دورهمی های دوستانه است و با انواع نوشیدنی ها با طعم های خوشمزه از شما استقبال می کند.

با رزرو هتل پامچال  به دور از شلوغی ها  در تهران اقامت کنید. 

  •  آدرس هتل: استان تهران ، تهران، خیابان مفتح جنوبی، روبروی دانشگاه خوارزمی