هتل قصر مشهد


شهر مقدس مشهد همواره میعدگاه عاشقان امام رضا (ع) بوده است. در سفر به این شهر علاوه بر جنبه روحانی آن می توانید از مکان های تفریحی و مراکز خرید متعدد آن دیدن نمایید و روزهای خوشی را در کنار خانواده خود سپری نمایید. اگر می خواهید در هتل پنج ستاره که نزدیکترین فاصله را تا حرم مطهر دارد ساکن شوید می توانیم هتل قصر مشهد را به شما معرفی نماییم.

Main157

Main9

فاصله این هتل تا حرم تنها ۸۰۰ متر است. یان هتل با رائه امکانات ویژه خود اقامتی خوش را برای شما به ارمغان می آورد. در رستوران های هتل می توانید انواع غذاها را برای خود و خانواده سفارش داده و از آن ها لذت ببرید. جلسات خود را می توانید در تالار های باشکوه هتل برگزار نمایید. ۲۱۹ اتاق و سوئیت هتل که برخی از آن ها سوئیت متصل نیز می باشند دارای تمام امکانات رفاهی و مطابق استانداردهای بین المللی طراحی شده اند.

Main156

از جمله امکانت هتل می توان به آژانس مسافرتی و تورهای سیاحتی درون شهری و برون شهری، کافی نت، پزشک مقیم، تاکسی سرویس شبانه روزی،پارکینگ سرپوشیده شبانه روزی، صندوقهای امانات اختصاصی، پیشرفته ترین سیستمهای صوتی، تصویری، ماهواره، سیستم IPTV و سایر امکانات بر اساس استانداردهای بین المللی بطور ۲۴ ساعته اشاره نمود. کارکنان مجرب هتل در عین حفظ پاکیزگی عالی در هتل به دنیال فراهم نمودن حداکثر آرامش برای مسافران عزیز می باشند. ارائه خدمات در این هتل به بهترین نحو صورت می گیرد.

Main104

Main69

برای اقامتی خوش در مشهد می توانید هتل های پنج ستاره قصر الماس مشهد و هتل هما۲ مشهد را نیز انتخاب نموده و از صفحات آن ها بازدید نمایید.

 

Main150

Main155
Main103

Main102

Main101
Main21


Main95

*999

  • آدرس : ایران . مشهد . خیابان امام رضا . چهار راه دانش
  • تلفن : 38090-051
  • درگاه اینترنتی هتل : http://www.hotelghasr.com/
  • سیستم رزرواسیون آنلاین : http://www.ghasrreservation.com/