هتل ساخته شده از نمک


هتل ساخته شده از نمک

اگر قصد ساخت یک هتل دارید احتمالا از سیمان و فولاد استفاده می کنید. شاید شما آن را از آجر و چوب بیرون آورید. یا اگر شما دون جوان Quesada هستید، شما هتل را به طور کامل از نمک ساخته اید.

Palacio de Sal را در لبه بزرگترین تپه نمک در جهان پیدا خواهید کرد. همه 30 اتاق خواب، دیوارها و حتی مبلمان از نمک ساخته شده است. نه تنها این کار باعث می شود که پیچ ها، ناخن ها و یا سیمان زیاد پیدا نکنید - آنها بلوک های نمک را با استفاده از آب نمک و بقیه ساخته شده از پانل های چوبی ساخته اند.

It's Sal Good, Man

واقع در Uyuni، بولیوی، Palacio د Sal است همه چیز نمک است. از آنجا که مصالح ساختمانی در Uyuni سخت است، طراح تصمیم به رفتن به محیط زیست، با استفاده از نمک اطراف منطقه. شما می توانید برای غذاهای خاصی از سرآشپز نمکی یا اتاق حمام آب شور، سونا خشک و اتاق بخار برای آرامش بخوابید. شما حتی می توانید پیوندها را در حوزه گلف نه چاله خود ببینید، تا زمانی که با سبکی که در واقع سفید باشد (بله، آن نیز نمک) خوب است.

Feeling Salty - احساس شور

Palacio de Sal 4500 فوت مربع است و از بیش از یک میلیون بلوک نمک 14 اینچ (35 سانتی متر) ساخته شده است. اتاق ها به نظر می رسند که آگولوس نمک ساخته شده اند. مهمانان نمی توانند اعتقاد داشته باشند که آنها در صندلی نمکی نشسته اند و یا بر روی یک دیوار نمکی متمرکز شده اند، بنابراین اغلب سعی می کنند هتل را بشورند. مدیریت بر روی این موضوع غلبه دارد، بنابراین یک سیاست بدون لیس (به طور جدی) وجود دارد. با این حال شما تشویق به لمس کردن است.

در حال حاضر، اگر کسی بتواند هتل فلفل را بسازد، ما یک مجموعه تطبیق داریم.

منبع : curiosity

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

هتل ساخته شده نمک هتل ساخته شده از نمک