هتل اسپیناس تهران


 

6_2_18

هتل ۵ ستاره اسپیناس تهران یکی از بهترین هتل ایران در سرویس دهی می باشد.هتل اسپیناس تهران دارای سوئیت های مناسب که با چشم انداز مناسبی برخوردار می باشد.

هتل اسپیناس تهران واقع در  بلوار کشاورز . بین خیابان فلسطین و نادری . پلاک ۱۲۶ و مسافت بین فرودگاه تا هتل ۴۵ دقیقه می باشد.استقاده از مدرن ترین و بهترین امکانات در سوئت ها از قبیل:بهترین سیستم های کنترل دما، صوتی، تصویری، ، تلویزیون LCD ،تلفن، اینترنت پرسرعت بی سیم .

121url

هتل اسپیناس تهران دارای تالار های شیک می باشد که برای جشن ها و مهمانی بسیار مناسب می باشد .تالار پاسارگارد آن که ظرفیت ۷۰۰ نفری دارد با تجهیزات و دکوراسیون روز می باشد و تالار های دیگر هم دارد که سالن لوشاتو با ظرفیت ۱۵۰ نفری مخصوص مهمانی های کوچیک که در طبقه ۱۳ هتل فرار دارد و چشم انداز مناسبی دارد .

امکانات و خدمات ویژه ان هم می توان گفت سالن بدنسازی ,سونا و استخر ,سالن ماساژ که ارائه خدمات حرفه ای ماساژ تایلندی، سوئدی، ریلکسیشن و ماساژ پا، صورت برای مهمانان تدارک می دهند.
khalij-2

هتل اسپیناس تهران دارای رستوران مدیترانه ای که همراه با غذا های بین المللی می باشد ,همچنین دارای رستوارن سنتی به سبک معماری یزد که در آن از معماری ایرانی به کار رفته است.

espinas-hotel-tehran-2

 

 

spinas (2)

  • آدرس : تهران، بلوار كشاورز، حد فاصل فلسطين و حجاب
  • تلفن : 02188996658
  • فکس : 02188985093