هتل استقلال تهران


هتل استقلال تهران

بزرگترین هتل گروههای هتلهای پارسیان یعنی هتل استقلال در نزدیکی اماکن تاریخی و دیدنی شهر تهران مانند کاخ سعدآباد، کاخ نیاوران و در دامنه رشته کوههای شمال تهران و نمایشگاه بین‌المللی قرار گرفته است. 

هتل پارسیان استقلال اقامتگاهی است  که همواره قابل توجه رجال سیاسی و افراد خاص چون شما بوده که علت را می توان در معماری خاص و مدرن به همراه امکانات ویژه این هتل یافت.

یکی از این امکانات وجود سالن دریای نور هتل استقلال می باشد که از دیرباز با پخت غذاهای ایرانی، فرنگی و عربی از میهمانان خود پذیرایی ویژه‌ای را به عمل آورده است.

از نکات ویژه و مهم هتل پارسیان استقلال تهران موقعیت مکانی این اقامتگاه است. نزدیکی به سالن اجلاس، نمایشگاه بین المللی تهران، واقع شدن در جوار یکی از اصلی ترین اتوبانهای تهران که دسترسی به فرودگاههای مهرآباد و امام خمینی را بسیار آسان می کند از ویژگی های خاص این هتل است.

دلایل انتخاب هتل پارسیان استقلال تهران :

وجود چهار رستوران ملل (فرانسوی، ایتالیایی، تایلندی، عربی) شما را بدون حضور در آن کشورها، میهمان لذیذترین غذاهای سرزمینهای دور خواهد کرد. پرسنل و نیروی انسانی جوان و مسلط به اصول هتلداری از دیگر مزایای هتل استقلال تهران است که در هتل های پیر تهران کمتر به چشم می خورد.

در طراحی اتاقهای هتل استقلال تهران سعی بر آن شده تا تلفیقی از معماری مدرن و معماری سنتی به بهترین شکل ممکن به اجرا گذاشته شود. همه اتاقهای هتل  در مجهز بودن به مینی بار، شبکه های ماهواره ایی، شبکه اختصاصی و تلویزیون کابلی برای پخش فیلم سینمایی مشترک هستند.

  •  آدرس هتل: استان تهران ، تقاطع بزرگراه شهید چمران و ولی‌عصر، هتل پارسیان استقلال تهران.