ناهار بی انتها در انکو لندن


ناهار بی انتها در انکو لندن

میشلین سرآشپز سرآشپز انکهو آکتا ممکن است به راحتی بتواند یک غذای بی نظیر بی نظیر را در لندن در رستوران او "انکو" در One Aldwych ارائه دهد.

من شنیده بودم که سرآشپز Michelin ستارهدار Eneko Atxa یک رستوران "Eneko at One Aldwych" - One Aldwych hotel را باز کرد. بنابراین، هنگامی که من یک جدول را رزرو کردم، انتظار نمی رفت چیزی کمتر از ناهار خوری یا دقیق تر از بقیه کشورهای Basque Basel از Eneko.

به همین دلیل است: کشور باسک در شمال اسپانیا در نزدیکی خلیج بیسکی و در جنوب غربی فرانسه قرار دارد. دانه ها و انگور به راحتی رشد می کنند و این منطقه میراث آشپزی غنی را به وجود آورده است. در حقیقت، در این منطقه تقریبا 40 رستوران با ستاره دار میشلین وجود دارد. Eneko Atxa یکی از آنها، رستوران Azurmendi در شهر Larrabetzu است، و او تخصص آشپزی خود را به لندن آورده است.

بنابراین، ساعت 12:30 بعد از ظهر، زمان مناسب برای برانچ بود، و من روی صندلی راحت چرمی با صندلی های خیره کننده، موزیک های جاز محیطی دلپذیر در پس زمینه قرار گرفتم و پیش از آن منوهای پنج دوره را گذاشتم.

آب معدنی بلافاصله خدمت کرده و سفارشات نوشیدنی گرفته شد - شراب کویو و شراب قرمز ما انتخاب ما بود و ما می توانستیم تا دو ساعت به همان اندازه که ما می خواستیم داشته باشیم.

سپس سرگرمی غذا آمد. من از این کلمه به طور عمدی استفاده می کنم زیرا تصاویری واقعا سرگرم کننده بودند.

اولین نفری که انکو را در Talo سنتی گرفت. با توجه به استانداردها، یک اثر زیبای هنری بر روی یک تخته چوبی خدمت کرد.

نان آرد ذرت یک جزء از غذاهای باسک است، اما در اینجا آن را به صورت فلزی سرخ شده و به عنوان یک پایه ترد به melange از گوجه فرنگی میراث با امولسیون ریحان و تزئین شده با گل تابستان. قسم می خورم که من واقعا می توانستم آفتاب را بخورم که گوجه فرنگی را آماده کرده بود.

دومین Cerdito Callente بود. این منو آن را به عنوان یک "سگ داغ" توصیف می کند، اما به نظر می رسد شبیه همبرگر است. گوشت Iberico ژامبون با خمیر قارچ خدمت شده در یک کیک باسک است.

این با یک احساس عظیم طنز در یک جعبه چوبی به شکل سرخ پوشیده شده بود. در هر صورت هیچ چیز خنده دار در مورد طعم وجود دارد؛ گوجه فرنگی آب گوجه فرنگی با قارچ و قارچ پوره قارچ برای خرد کردن آن. کاملا خوشمزه است

سپس تخم مرغ Yolk Tempura وارد شد. زغال اخته تخم مرغ ضرب و شتم بر روی یک بستر سیب زمینی سرخ شده مخلوط می شود. ترکیبی غیر معمول ساخته شده شیرین تر توسط confit از سبزیجات.

برای دوره اصلی شما می توانید چیزی از Asador (یک کلمه اسپانیایی به معنای کباب کردن، کباب کردن یا تف کردن) از نوع کوره ذغال سنگ را انتخاب کنید. غذای دریایی را که با سیر و جعفری پخته شده بود انتخاب کردم و همسایه من، شیرین اردک را با شیرین ترین فلفل Gernia انتخاب کرد.

ما می توانستیم پیشنهاد معمولی باسک را از Txuleta را انتخاب کنیم که یک ردیف گوشت گاو از وحشی Rhug است - آن را کبابی، نمک نمک نمک زده شده و با یک سالاد پیاز خدمت کرده است - اما شاید دفعه بعد. این غذاها با سیب زمینی سرخ شده (یا، اگر دوست دارید، آنها را تراشه نامیده اند) خدمت می کنند.

در منو نیز یک دسر وجود دارد، Torrija. این یک نوع کیک اسفنجی باسک است که با کیک یخ زده کاراملی سروکار دارد. اگرچه این به اندازه کافی دلپذیر بود، من نمی توانستم بیش از آن را طعم بگذارم چون ظرفیت بیشتری نداشتم.

مطمئنا، اگر هیچ الکل وجود نداشته باشد، هیچ خبری نیست. گزینه های Cava، شراب قرمز یا سفید اسپانیایی، مریم خونین یا Kallimotxo بود. این کوکتل سنتی باسک با شراب قرمز و کولا ساخته شده است. و شما می توانید در طول دو روز صبحانه بخورید. و من انجام دادم

محکومیت: این یک ظاهر کاملا شیک بی انتها است و من شرط می بندم که احتمالا بهترین در لندن است.

هنگامی که: بقال در روز شنبه 11.30am-2.30pm و یکشنبه از 11.30am-3.30pm در دسترس است و می توان آن را در پیشبرد آنلاین و یا با شماره تلفن 020 7300 0300 رزرو. پیاده روی نیز خوش آمدید. شما می توانید منوی کامل برف را در اینجا ببینید.

آدرس آنجا : The nearest tube station is Charing Cross. Busses 6 and 9 stop nearby. Eneko at One Aldwych, One Aldwych, London WC2B 4BZ

منبع : thetravelmagazine

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

ناهار بی انتها انکو لندن ناهار بی انتها در انکو لندن