معرفی مناطق گردشگری کالیفرنیا


1_ گذراندن یک روز تفریحی در زندان

از لحظه ای که قایقتان در خلیج مه آلود سن فرانسیسکو از مناطق دیدنی کالیفرنیا به آب انداخته می شود، فرزندانتان متوجه می شوند که آلکاتراز موزه ای متفاوت است. جزیره می تواند در یک روز سرد در سن فرانس بدیمن به نظر برسد، احساسی که با پا گذاشتن به درون سلول های زندان رفته رفته افزایش می یابد. تور صوتی بی نظیر، زندان بد نام را زنده می کند و می توانید تعدادی از سلول های کوچک را امتحان کنید، صدای نگهبانانی که در باره مرد پرنده باز آلکاتراز حرف می زنند را بشنوید و به (تعداد بسیار کمی از) فراری های شجاعی که توانستند از سلول هایشان فرار کنند، فکر کنید و در انتظار دریانوردی در آب های یخبندان، متلاطم و پر از کوسه باشید.
محلی برای اقامت: لوئز رجنسی در سن فرانسیسکو موقعیتی ممتاز در قلب مرکز تجاری شهر دارد. اتاق ها هوشمند و پیشرفته هستند، اتاقی با منظره ای روبه خلیج رزرو کنید تا چشم اندازی با شکوه از آلکاترازو پل دروازه طلایی را در مقابل خود داشته باشید. در آن جا یک ورزشگاه و یک چشمه ی آب معدنی وجود دارد و طبقه چهلم ساختمان عرشه آسمان چشم اندازهای وسیع و فوق العاده ای را در برابر چشمان شما قرار می دهد.

 

2_ جذابیت آکواریوم خلیج مونتری

آکواریوم خلیج مونتری که در محل یک کارخانه ماهی ساردین به نام کنری راو قرار دارد، جذابیت بسیاری برای بزرگسالان دارد چه برسد به فرزندانشان. هر آکواریومی که تا به حال در آن بوده اید را فراموش کنید، ورژن فوق العاده مونتری آن ها در نظر شما به تنگ های ماهی قرمز پر زرق وبرق تبدیل می کند. بسیاری از مردم پس از ورود به آکواریوم به سمت دریای باز (نمایشگری گسترده از سفره ماهی های پیچ و تاب خوران، خورشید ماهی ها و دسته های ماهی های تن) یا اولین جنگل کتانجک (نوعی جلبک بزرگ) زنده جهان، می روند. هرچند تعدادی آکواریوم کوچکتر نیز وجود دارند، مانند عروس دریایی که نوری خیره کننده از پشتش ساتع می شود. مطمئن شوید که حتما در زمان غذا دادن به سمورهای دریایی فوق العاده با مزه نیز حضور داشته باشید.

محلی برای اقامت: کاسا مونراس هتلی زیبا، شیک و کوچک است که در موقعیت خوبی نسبت به اسکله ماهیگیران مونتری و کانری راو قرار گرفته است. این هتل با استایل هاسیندای جذاب، خود را به زندگی گذشته شهر به عنوان پایتخت کالیفرنیای اسپانیایی گره زده است. این هتل تمیز، لوکس و جادار تخت های دو نفره بزرگی دارد و اتاق های چهار نفره آن نیز دو تخته هستند. یک استخر شنای مرکزی و یک رستوران تاپاس (خوراک اسپانیایی) نیز درون آن وجود دارد.

 

3_ ساحل های شنی بی حد و مرز

با وجود 840 مایل کرانه ساحلی، شهرهای کالیفرنیا گزینه های زیادی برای گذران یک روز در کنار دریا دارد. اما سانتا مانیکا، در غرب پایین شهر لس آنجلس می توانید مدعی مقام بهترین ساحل ایالت باشد. با طرحی از نوارهای شن های نرم به رنگ لانه زنبور، کرانه ساحلی در این جا حسی از کالیفرنیای جنوبی آرام را با سرگرمی های قدیمی اسکله سانتا مونیکا ترکیب می کند.
یک یا دو دوچرخه ی دونفره اجاره کنید و از کنار خواننده های خیابانی در تفرجگاه ساحلی ونیز تا مردان برهنه عضلانی در حال بدن سازی ساحل ماسل دوچرخه برانید. در شهرهای کالیفرنیا بچرخید و لذت ببرید.
محلی برای اقامت: در کنار ساحل و تنها دو بلوک آن طرف تر از خیابان های روی پل های دریایی، هتل ساحلی لوئر سانتا مانیکا موقعیتی فوق العاده در خیابان اوشن دارد. مسیر پیاده روی کوتاهی از جلو به سمت رستوران ها و فروشگاه های خیابانی وجود دارد. در جایی دور افتاده، استخری که بر نخل های تاب خوران و اقیانوس آرام مشرف است شما را به سمت خود دعوت می کند. این هتل دارای اتاق هایی شیک و دلباز است که برای پنج نفر مناسب هستند و تلویزیون های 52 اینچی صفحه تخت دارند.

 

4_ بازدید از شهری اسرار آمیز و جن زده

در اواخر 1870، شهر بادی از زیباترین شهرهای کالیفرنیا، محلی پر رونق برای معدن های طلا در منطقه سیرای شرقی بود که در اطراف تپه های آن طلا وجود داشت. به تدریج ذخایر طلا تمام شدند و محلی ها از این شهر نقل مکان کردند، اما بارها، فروشگاه ها و خانه ها هنوز باقی مانده اند و امروزه ساختمان های چوبی قدیمی و زهوار در رفته شهر بادی، دقیقا شبیه همان چیزی هستند که در دوران شکوفایی غرب وحشی بودند. در فروشگاه بون توقف کنید، جایی که کنسروهای غذا روی قفسه ها خاک می خورند، جلو هتل در حال تخریب عکسی بگیرد و نگاهی به شهر متروکه و راکد بیاندازید.
محلی برای اقامت: به کلبه ای با دو اتاق خواب که با سلیقه چیده شده است، در کین هاوس، بریج پورت از مناطق دیدنی کالیفرنیا، در فاصله 20 مایلی شهر بادی بروید. این جا مکان مناسبی برای استراحت بعد از یک روز گردش در شهر جن زده است، مخصوصا در جلو بخاری گرم در اتاق نشیمن. مهمانان در این هتل می توانند به طور رایگان از دوچرخه های B&B استفاده کنند.

 

5_ حیات وحش زیبا در ساحل مرکزی

کالیفرنیا خانه ای برای موجودات دریایی استثنایی است. اما اکثر حیوانات شگفت انگیز در مسیری از ساحل مرکزی در لس آنجلس و سان فرانسیسکو یافت می شوند. در پیدرآ بلانکاس از مناطق دیدنی کالیفرنیا تنها چند فوت پایین تر از تفرجگاه ساحلی بالای صخره، هزاران فیل دریایی بدبو در حال خرناس کشیدن روی شن ها دراز کشیده اند. در نقاط مختلف بیگ سور، مانند منطقه طبیعی حفاظت شده پوینت لوبوس استیت در کارمل و موس لندینگ در خلیج مونتری، با اندکی صبوری می توانید به تماشای سمورهای آبی رقصان در جنگل های کتانجک کنار ساحل بنشینید.
محلی برای اقامت: مزرعه کنار دریا هتلی دوست داشتنی در کامباری در هفت مایلی جنوب پیدرز بلانکاس از مناطق دیدنی کالیفرنیا است که تخت های دو نفره بزرگ و خوابگاه خوانوادگی فوق العاده ای دارد که دارای یک اتاق خواب اصلی درون سوئیت شیک، صندلی های تخت خواب شو و آشپزخانه ای مرتب است. منقل های گازی برای کباب کردن مارشملو و بازی های فضای آزاد متعددی در این هتل وجود دارند (بازی Shuffleboard،bocce ، Boules و ...) و مسیری که از این هتل شروع می شود، شما را به ساحل مونستون در یکی از شهرهای کالیفرنیا و به طرف استخرهای کوچک ساحلی که زیست گاه موجودات دریایی اند، هدایت می کند.

 

6_ تجربه مجموعه ای هیجان انگیز با ثبت نام در هاگوارتز

سخت است که به شهرهای کالیفرنیا بیایید و این جا را بدون بازدید از حداقل یک شهر بازی تم دار ترک کنید. لس آنجلس صاحب همه عناوین بزرگ است اما برای تجربه بهترین ترکیب از سواری با ترن هوایی و جادوی سینما، استودیو یونیورسال هالیوود دیگر رقبا را از میدان بیرون می کند. می توانید ساعت ها تنها در دنیای جادویی هری پاتر بمانید، سوار یک هیپوگریف شوید، در کوچه دایاگون چوب جادو بخرید یا نوشیدنی کره بنوشید، اما کمی زمان نیز برای تور استدیو (برای برخورد نزدیک با آرواره ی کوسه ها و کینگ کنگ) نگه دارید و سواری های شبیه سازی شده ای در دنیای من نفرت انگیز و خانواده سیمپسون ها داشته باشید.

محلی برای اقامت: در بیرون بلوار هالیوود، هتل لوئز هالیوود کمتر از پنج دقیقه رانندگی با ماشین از استدیو های یونیورسال فاصله دارد. اتاق های شیک این هتل به استخر های گرم شده روی پشت بام دسترسی دارند و چشم اندازی از هالیوود و هایلند، مجتمع های سرگرمی و رستوران ها، فروشگاه ها و سینما ها از بالای هتل وجود دارد. بلیط تان را از طریق هتل رزرو کنید تا بتوانید از دنیای جادویی هری پاتر یک ساعت قبل از باز شدن پارک بازدید کنید.

آژانس هواپیمایی , تور لحظه آخری , بلیط هواپیما چارتر ، سفر تابستانی , کالیفرنیا