فلورانس


فلورانس - ایتالیا

فلورانس (Florence) مرکز منطقه تاسکِنی در ایتالیا و یک جواهر فرهنگی، هنری و معماری است. فلورانس زادگاه رنسانس ایتالیاست و به مدت ۲۵۰ سال مهم ترین شهر سیاسی، اقتصادی و فرهنگی اروپا بود.

فلورانس - ایتالیا
موزه یوفیزی

مکان های دیدنی فلورانس به معنای واقعی کلمه بی شمارند. مهمترین آنها عبارتند از موزه یوفیزی، موزه بارجِلو، گالری آکادمیا، موزه کاخ پیتی (که قبلا قصر خانواده مِدیچی مهم ترین خانواده تاریخ اروپا بود)، موزه گوچی، کلیسای دومو دی فیرِنز، برج گیوتو و کلیسای سانتا ماریا که با گنبد بی نظیر خود به عنوان سمبلی این شهر رویایی همچون نگینی می درخشد.

فلورانس - ایتالیا
کاخ پیتی

اگر به این شهر سفر کردید حتما سری به میدان پیازا سینیوریا بزنید جایی که دور تا دور آن مغازه و کافه است و هنگام نوشیدن قهوه می توانید از دیدن مجسمه های سنگی از جمله کپی مجسمه دیوید میکلانژ لذت ببرید.

فلورانس - ایتالیا
کلیسای سانتا ماریا

در فلورانس تورهای پیاده شهر گردی، گشت و گذار در باغ های بُبُلی، تماشای اجراهای خیابانی، تماشای چشم اندازی مسحور کننده از شهر از میدان میکلانژ، استراحت و گپ و گفتگو با مردم فلورانس در میدان سانتو اسپیریتو، تور شهر گردی با فیات ۵۰۰، استراحت در چشمه های آب گرم ایمپرونِتا و تورهای آبی توسکانا استند آپ را فراموش نکنید.

فلورانس - ایتالیا
موزه بارجِلو