فرود اضطراری یک هواپیما در آلمان


فرود اضطراری یک هواپیما و بازداشت ۳ نفر از مسافران در آلمان

پلیس آلمان از فرود اضطراری یک هواپیمای مسافربری در فرودگاه شهر کلن و بازداشت سه مسافر آن خبر داد.

پلیس شهر کلن آلمان اعلام کرد زمانی که مکالمه‌ای مشکوک به موضوعات تروریستی میان سه نفر از مسافران یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت «ایزی جت» از مبدا لیوبلیانا به مقصد لندن شنیده شد، هواپیما در فرودگاه شهر کلن به طور اضطراری فرود آمد.

فرودگاه کلن اعلام کرد که پس از فرود هواپیما، تمام ۱۵۱ مسافر آن تخلیه و مورد بازجویی قرار گرفتند. به ده هواپیمای مسافربری دیگر نیز دستور داده شد تا در فرودگاه‌های دیگر به زمین بنشینند  که به بی‌نظمی در چندین برنامه پروازی منجر شد.

بر اساس گزارش‌ پلیس کلن،  ماموران پلیس یک ساک متعلق به یکی از سه مرد مظنون را پس از بیرون بردن از هواپیما منفجر کردند. هنوز هیچ جزییاتی از هویت افراد بازداشت شده و محتوای ساک منتشر نشده است.

سخنگوی پلیس فدرال آلمان نیز اعلام کرد پس از آن که مسافران هواپیما اعلام کردند که سه نفر از مسافران در مورد بمب و مواد منفجره صحبت می‌کنند، خلبان هواپیما از فرودگاه کلن اجاز فرود گرفت و به طور اضطراری در آن فرود آمد.

منابع : tasnimnews

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

آلمان ایزیجت esay jet