طولانی ترین پل عابر پیاده جهان


طولانی ترین پل عابر پیاده جهان

شجاعت قابل اندازه گیری نیست، اما ما فکر می کنیم که این اندازه گیری دقیقا در یک نگاه به پل تعلیق چارلز کوونن اندازه گیری می شود. در اوت 2017 این ساختار طولانی ترین پل تعلیق عابر پیاده در این سیاره است. این زیبایی، چشمگیر و سرگیجه القای است. آیا شما عبور می کنید؟

نگاه نکن

شما پل را در رندا، سوئیس پیدا خواهید کرد، و به نظر می رسد چیزی غیر از یک افسانه است. پل، که در اوت 2017 افتتاح شد، از طریق آبشارهای آلپ سوئیس در ارتفاع 282 پایی (86 متر) بالای زمین در بالاترین نقطه از بین می رود. این ارتفاع 16 زرافه است که در بالای آن قرار دارد. (کنجکاوی، زرافه را انباشته نمی کند.)

مسیر بسیار نازک است (25.5 اینچ (65 سانتی متر)) و بلند (1620 فوت (494 متر))، به سختی به نظر جسمی امکان پذیر است. ظاهرا این صدا است، اما ما دقیقا مسابقه ای نیستیم تا آزمایش کنیم که ...

Ten Minutes Of Beautiful Terror - ده دقیقه زیبا ترور

مهندسان هواپیمایی Swissrope و Lauber در طول 10 هفته کوتاه این پل رکورد شکست را ساخته اند. با تکمیل آن، در حال حاضر طولانی ترین پل تعلیق در جهان است که از پل بطری شیشه ای در سراسر کوهن Zhangjiajie در استان هونان عبور کرده و در سال 2016 تکمیل شده است. یک نگاه به مسیر سوئیس این سوال را مطرح می کند: چرا ؟! پیش از این راهپیمایی، یک مسیر متصل به دو طرف دره، اما آن را توسط سقوط سنگ آسیب دیده است. ارتفاع پل جدید ممکن است غیر ضروری باشد، اما این مسیر را از منطقه خطرناک سنگین نگه می دارد.

نگهداری یک پل در اینجا کاملا هدیه ای برای مسافرین است که در غیر این صورت باید چهار ساعت صعود کنند تا به شهرکهای Zermatt و Grächen منتقل شوند. با پل تعلیق چارلز کوونن، راهپیمایی اکنون 10 دقیقه است - اگر هرچه زودتر از آن لذت ببرید. اگر نمیخواهید در طول گذر از دره آلپ سوئیس از طریق این پل نگاه کنید، فقط به اطراف نگاه کنید. Matterhorn، Weisshorn، و Alps برنز در فاصله ای قابل مشاهده است، دیدگاهی که ممکن است فقط ارزش تروریسم آکروبوبی باشد.

منبع : curiosity

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

 

جهان طولانی ترین پل عابر پیاده طولانی ترین پل عابر پیاده جهان