طراحی خانه هنری در بروکلین


خانه‌ای با اتاق‌های رنگی و آثار هنری مختلف در بروکلین طراحی شده است که در آن می‌توان تاثیر بصری رنگ‌ها را در طراحی فضا به خوبی درک کرد.

یک ساختمان هنری در بروکلین (Monochrome)، ایالت نیویورک، راه‌اندازی شده است و به مهمانان اجازه می‌دهند از این خانه زیبا دیدن کنند. این خانه جذاب دارای ۷ اتاق با رنگ مختلف و طراحی متفاوت است. این خانه توسط خانم Cj Hendry هنرمند استرالیایی تأسیس شده است. او در تمامی آثار نمایشگاهی‌اش نشان می‌دهد که از رنگ‌ها به خوبی استفاده می‌کند.

Cj می‌گوید:

من تازه با رنگ آشنا شده‌ام و مطمئن نیستم؛ شاید تا کنون آن را درک نکرده‌ام. قبلاً، هنگامی که با جوهر سیاه نقاشی می‌کردم، تمام تمرکز من روی آن شی بود و تمام احساسی که رنگ می‌دهد از کار حذف می‌شد. اکنون به نقاشی‌هایم نگاه می‌کنم و احساس می‌کنم... متفاوت است؛ نمی‌توانم توضیح دهم. رنگ‌ها هیجان‌انگیز، غم‌انگیز، ناامیدکننده و گیج‌کننده هستند. رنگ‌ها در اطراف ما وجود دارند، هرکجا تماشا کنید رنگ‌ها را می‌بینید. رنگ‌ها یک شی فیزیکی نیستند، رنگ چیزی است که یک چیز دیگر را توصیف می‌کند.

این خانه هنری، ۲۲ هزار فوت مربع فضای صنعتی را در Greenpoint اشغال کرده است. این خانه دارای ۷ اتاق با طراحی‌های منحصربه‌فرد و رنگ‌های مختلف است که هر اتاق به نوعی با یک شی هنری بر روی دیوار تزئین شده است. مهمانان با گشت و گذاری درون این خانه می‌توانند تأثیر بصری رنگ‌ها را در یک فضا به خوبی تجربه کنند.

Cj می‌گوید:

مردم معمولاً هنر را به عنوان آخرین آیتم خریداری می‌کنند. آن‌ها از هنر برای تطابق خانه‌هایشان استفاده می‌کنند. من سال‌ها با طراحان مختلف رابطه نزدیک داشته‌ام و متوجه شدم که آن‌ها متفاوت زندگی می‌کنند. هنر اولین چیزی است که آن‌ها به فضا اضافه می‌کنند و کل خانه را بر اساس مجموعه خود طراحی می‌کنند. من این مفهوم را بسیار خوب درک کرده‌ام. هر اتاق طراحی شده است تا هنر روی دیوار آن پیاده سازی شود. تمرکز اصلی بر روی هنر است و همه چیز باید با هنر تطابق پیدا کند.

Monochrome تا ۸ آوریل در خیابان ۲۷۶، Greenpoint در بروکلین برقرار است.

منبع : lonelyplanet

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

 

سفر خانه در یک که گردشگری اتاق طراحی هنری بروکلین هر آن رنگ دارد طراحی خانه هنری در بروکلین که هر اتاق آن یک رنگ دارد آژانس مسافرتی میچکا تور لحظه آخری تور ایران گردی ایرانگردی تورهای میچکا تورهای آژانس مسافرتی میچکا تور نوروزی تورهای نوروزی میچکا مسافرت تور زیارتی سفر هوایی سفر زمینی سفر با قطار آژانس هواپیمایی بلیط چارتر چارتری بلیط هواپیما چارتر