شهر عقاب آلاسکا


شهر عقاب آلاسکا

تصور کنید آلفرد هیچکاک "پرندگان" اما با عقاب های طاس. عظیم، خشمگین، عقاب های طاس زده شده. خوش آمدید به Unalaska، آلاسکا، شهر کوچک که در آن عجایب طاووس به عنوان کبوتر در شهر نیویورک مزاحم و شایع است. این یک کابوس وطن پرست است.

این یک پرنده است! این یک هواپیما است! نه، این واقعا پرنده است!

جزیره یونالاكا یكی از دماهای آلاسكا است كه از آب خارج شده و از دریای دریای برینگ بیرون می آید. Unalaska بزرگترین شهر جزایر آلتو است، با وجود جمعیت کمتر از 5000 نفر. از آنچه ما می توانیم بگوییم، شهر نمونه های کلاسیک از ماهیت قابل توجهی را که در سراسر آلاسکا پیدا می کنید، ارائه می دهد، اما به نظر می رسد در غیر این صورت غیر قابل علاج است. سپس عقابهای طاس وجود دارد. درست مثل شهر شما ممکن است بیش از موش ها در کوچه ها، کبوتر ها در پیاده رو در مرکز شهر یا سیکاد ها در آسمان تابستان خشک شود، Unalaska دارای مشکل عقاب است. بر طبق تصویر زیر، حدود 600 عدد تخم مرغ در داخل جزیره فقط چند کیلومتر مربع وجود دارد. مقدار غیر طبیعی از عقاب ها در اینجا به دلیل Unalaska به سادگی یک مکان عالی برای پرندگان به نمره غذا است.

اگرچه پرندگان فقط بخشی از زندگی روزمره ساکنان هستند، گاهی اوقات می توانند مشکلات بزرگی ایجاد کنند. اینها کبوتر نیستند؛ عقاب های طاس بزرگ هستند، با پنجه های تیز و کراوات، و نمی ترسند برای مبارزه با مواد غذایی خود و یا برای محافظت از جوانان خود. همانطور که گزارش های Wired می گوید، اتان ایزلر، نوجوان محلی یک پیتزا را در حالی که یکی از عقاب های طلایی را می برد و از دستش بیرون می ریزد، خیابان می کشد. آسیب به سیم پیچ

شما در مورد یک مشکل آفت عقیم طاووس چه کار میکنید؟ اساسا، هیچ چیز. پرندگان توسط قانون محافظت از عقاب طاس در سال 1940 محافظت می شود. متقاعد نشده؟ سازمان دیده بان این را به طور کامل درک جهنم وطن دوستانه کابوس که Unalaska است.

دنیا دست کیه؟ حیوانات

Unalaska منحصر به فرد برای وضعیت عقاب طاس است، اما تن جزایر توسط یک گونه خاص پر شده است. اگر می خواهید چیزی خطرناک باشد، به Ilha da Queimada Grande بروید، نام مستعار Snake Island، واقع در ساحل برزیل. این خانه یک گونه از مار است که در جایی دیگر یافت نشد: زوال طلای زرد. در جزیره 430،000 متر مربع تقریبا 2000 تا 4000 کوهنورد وجود دارد و نیروی دریایی برزیل غیرنظامیان را مجبور به بازدید نمی کند. برای یک تجربه کمتر، مرگ و میر تجربی، ژاپن Ōkunoshima به شما می دهد دوز سالم از مواجهه خرگوش. بیشتر از یک شخص گربه؟ Island Tashirojima ژاپن باید این فریب را انجام دهد. مبارک مبارک، عاشق حیوانات.

منبع : curiosity

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

شهر عقاب آلاسکا شهر عقاب آلاسکا