شهرک های پاک درچین


شهرک های پاک درچین

تصور کنید یک جنگل زنده تبدیل شده، آسیب دیده، به یک شهر کارگر. این پادشاهی الف از پروردگار حلقه ها و یا جنگل ماه اندور نیست. این یک مکان واقعی است - یا حداقل این اتفاق می افتد. دولت چین بر روی یک طرح خوب، پیشگامانه برای یک شهر که بیش از میزان تولید کربن خود را کاهش می دهد، شکسته است. این شهر Liuzhou Forest City نامیده می شود و تا سال 2020 به پایان رسیده است.

جنگل بتنی - Concrete Jungle

طراحی شده توسط شرکت ایتالیایی Stefano Boeri Architetti (SBA)، نقشه هایی برای شهر جنگل به پایان رسیده است. این بسیار شبیه به هر شهر دیگری است، هرچند برخی از ساختمان های کوچک مانند زیگورات تقریبا تپه طبیعی یا تپه ای را ایجاد می کنند. اما آنچه واقعا چشم شما را جذب می کند زندگی گیاهی است. هر اینچ از این مکان، از ساختمان های آپارتمانی تا بیمارستان ها به مدارس دولتی، با سبز پوشانده شده است. جنگل های سرسبز هر سقف تخت را پوشش می دهند و گیاهان دیگر از طریق بالکن های بسیاری بر روی فضای عمودی قرار می گیرند.

این گیاهان به کاهش میزان آلودگی شهر کمک می کند اما تنها بخش قابل توجهی از طراحی یکپارچه سازگار با محیط زیست می باشد. انرژی زمین گرمایی و خورشیدی به شهر کمک می کند تا درجه حرارت آن را تنظیم کند، و حمل و نقل توسط یک راه آهن الکتریکی پوشیده می شود. هنگام تکمیل، 40،000 درخت Liuzhou Forest City تا 10،000 تن CO2 و 57 تن مصنوعی صنعتی را جذب می کند و تقریبا 900 تن اکسیژن تولید می کند

یک روند سازگار با محیط زیست - An Eco-Architectural Trend

این پروژه در مقیاس بی سابقه ای است اما در مفهوم نیست. در حقیقت، SBA نوعی مهارت برای این نوع چیزها را توسعه داده است. مورد در مورد: بسکو Verticale ("جنگل عمودی") در میلان، یک مجتمع مسکونی که اثبات آپارتمان تحت پوشش درخت در حال حاضر در سال 2014 کار می کنند. در واقع، SBA در حال حاضر برنامه های برای دیگر شهرستانها جنگل های چین، و یک پوشش درخت هتل لوکس در یک کوه یکپارچه شده است. این یک تصادف نیست که این پروژه های مشابه همگی در یک بار کار می کنند. در ماه ژوئن سال 2017، دولت چین اعلام کرد "جنگ علیه آلودگی" در سراسر کشور. این ابتکار عمل 440 میلیارد دلاری برای هدایت اقتصاد قدرتمند کشور به سمت یک جهان سبز است. در اینجا امیدوار است که چین در مبارزه به تنهایی نباشد - نه تنها ما این نوع سیاره را دوست داریم، بلکه یک فرصت برای زندگی روزانه یک جنگل عمودی هم داریم.

منبع : curiosity

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

چین شهرک های پاک شهرک های پاک درچین