سنت مارتینز لین لندن


سنت مارتینز لین  لندن

بنابراین، ساعت 7 بعد از ظهر یک شب تابستان پر سر و صدا بود. خورشید هنوز بیرون بود و به نظر می رسید به ماموریت ما بر می گردد. ما به سمت خیابان سنت مارتین رفتیم تا آنچه را که می دانستیم چای معمولی نبود.

ابتدا ما مجبور بودیم مشترک را پیدا کنیم. ما به هتل سنت مارتینز لین رفتیم اما چیزی نگفتیم که "مخفیانه صحبت کردیم". پس از دستکاری سریع، ما یک دست طلا را کشف کردیم که از یک دیوار سفید بلند شد.

به طور طبیعی من برای آن روبرو شدم و خوشبختانه من یک درب را باز کردم. این یک تغییر ناگهانی از صحنه بود که نور روشن پذیرش را برای تاریکی و نگرانی کم رنگی که درون انبار به زمین افتاده بود رها کرد. من دوست داشتم احساس ناراحتی را که از دیوارهای قهوه ای، روشنایی کم، صندلی های قهوه ای و صندلی های تزیین شده قهوه ای نوشید، دوست داشتم - این هنر کلاسیک کلاسیک و خیلی شیک است.

چند دقیقه طول کشید تا چشمانم را تنظیم کنم و در صندلی های سخت راحت باشم اما در هوا با موسیقی جاز جاز تفاوت داشت و جهان بیرونی یک میلیون مایل بود. من شروع به اعتقاد كردم كه ما واقعا در جبهه اي مشغول به كار بوديم كه در حين ممنوعيت در آمريكا به 20 سالگي رسيد.

چای Speakeasy به هیچ وجه چای سنتی نبود. هیچ مربا و اسکون و قطعا هیچ استخوانی چین وجود نداشت.

یک قفسه کوچک مینی وارد شد. انتخاب برخی از گوشت خوشمزه مانند کیک لورن، اسفناج و فتا فویلت، سرخ شده و سرخ شده با گوشت گاو منحصر به فرد با گشنیز و آهک بود که به اندازه کافی مناسب بود تا جوانه های طعم را سرگرم نگه دارد.

اما این چیزهای شیرین بود که ستاره این نمایش بود: شیرینی های کوچک با کیک های قهوه، انتخاب شکلات و ماکارونی میوه های هیجان انگیز، و یک پانکا کلتا با کمپوت Blackberry. چند لحظه به لحاظ ذهنی از آن لذت ببرید.

و صدور صورتحساب بالا، پرواز سه نوع کوکتل چای بود.

کوکتل ها دارای نام های سرگرم کننده بودند: "Giggle Water" ساخته شده با بوی گل یاس صنوبر، چای تابستانی انگلیسی، سبز شامپاین، شربت هلو. دوم، "داشتن زنبور عسل"، یک ضربه غیر منتظره داشت. این مخلوط از رم باکاردی کارتا d'هوا، مخلوط ادویه ای از آناناس و شربت darjeeling بود. سومین، که به اشتباه نام "Teatotaller" نامیده می شد، یک شماره گزنده بود که با ودکای گوزن خاکستری خاکستری بابونه، شربت لیمو و شربت ورموت سفید سفید به ارمغان آورد.

در حقیقت: این پیشنهاد را می توان تغییر داد به تناسب نیازهای غذایی. مامان چای من یک گیاهخواری است و به همین دلیل سرخ شده سرخ شده با یک بسته بندی آوکادو و هالومیه جایگزین شد. من به هلو آلرژی دارم، بنابراین شربت هلو در آب جوش با شربت توت فرنگی جایگزین شد.

حکم: موضوع اسپرینگز سرگرم کننده بود و چای برخی از نوشیدنی های طعم دار داشت. من همچنین از طعم کوکتل ها لذت بردم، اما من کمی بیشتر از یک طعم و مزه دوست داشتم. خبر خوب این است که برای دیگران به عنوان خودم غیر قابل تحمل است، یک نوار بسیار خوب وجود دارد.

فایل واقعیت:

چای کوکتل Speakeasy یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 7 صبح تا 9 بعد از ظهر در BlindSpot در خیابان مارتینز لین عرضه می شود. 35 پوند در هر نفر.

منبع : thetravelmagazine

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

BlindSpot Speakeasy Cocktail Tea reviewed St Martins Lane London BlindSpot Speakeasy Cocktail Tea reviewed, St Martins Lane, London