رژیم گیاهخواری با کریس دسکت


رژیم گیاهخواری با کریس دسکت

بادبان از طریق آب های آرام و زیبا حوضه پوله در حالی که نمونه های انتخابی دلخواه از گلها و کوکتل های دست ساز را انتخاب می کند.

اگر جین نمونه شما باشد، شما باید یک محل را در "Dorset Queen" برای یک شبانه روز از Canapés خوشمزه، دیدگاه های زیبا و برخی از بهترین انگشتان بریتانیا را ارائه دهد.

قایق بادبانی قایقرانی سال 1938 شما را در یک سفر سه ساعته در اطراف بندر پولو، عبور از جزیره Brownsea (خانه سنجاب قرمز) و زرق و برق دار خصوصی Green Island.

هر کروز میزبان تا 48 نفر است. چهار جدول VIP وجود دارد که می تواند تا شش مهمان در صندلی قرار بگیرد. به عنوان یک VIP شما یک بطری جین کاردانی برای به اشتراک گذاشتن با میز خود را همراه با 12 میکسر از دو هلند و مقدار زیادی از یخ داده می شود. انتخاب خوشمزه از canapés و زیتون نیز در انتظار شما خواهد بود.

هر مهمان مهمان سه ژن ژن داده می شود که می تواند در نوار برای خرید کوکتل جین یا "Perfect Serve" استفاده شود - یک ژن کلاسیک و تونیک. شیک کوکتل و ده گنس مختلف برای انتخاب وجود دارد، دومین تونیک با طعم تندرستی را تسخیر کرد.

شما همچنین می توانید از یک شات جین به طور مستقیم از یک رادار پویل استفاده کنید. مایع ریخته شده است و صدف ساکن با دنیای ولز دائی میلینگ پوشیده شده است. شما سپس صدف را به عنوان معمولی می خورید. آن را با یک ضربه از جین در طرف فراهم می کند که دو برابر اندازه گیری می شود.

علاوه بر بلیط های VIP نیز 24 بلیط واحد وجود دارد. دارندگان تک بلیط سه ژن زرد دریافت می کنند که می تواند برای «سرویس کامل» مبادله شود. همچنین در هنگام ورود به نمایشگاه دوست داشتنی بندر پول، کاناپه ها در کنار هم قرار می گیرند.

هزینه بلیط تنها 40 پوند است و یک میز VIP 350 پوند است که اگر شش نفر از شما هزینه کمتر از 60 پوند را داشته باشند.

منبع : thetravelmagazine

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

رژیم گیاهخواری کریس دسکت رژیم گیاهخواری با کریس دسکت