راه آهن ماجراجویی در شمال ولز


راه آهن ماجراجویی در شمال ولز

تپه ها در شمال ولز زندگی می کنند که ریتم لرزان چرخ ها و سوت زدن قطار های زغال سنگ را به عنوان جریان بخار از طریق دودکش آنها منتقل می شود.

این نوعی از حمل و نقل است که از اوایل قرن نوزدهم میگذرد که خیلی زود به پایان خط رسید.

علاقه مندان به ریل ها احیای راه آهن های Highland Highland و Railway Ffestiniog را به راه انداختند و این مسأله را برای مسافرت های رانندگی توسط راه آهن از طریق این چشم انداز شگفت انگیز، به عقب بر می گردانند.

پایه من: لندودنو

شهر ساحلی Llandudno پایه من است، یک شهر زیبا با معماری زیبا از معماری ویکتوریا و ادواردین زیبا و مناظر دلپذیر. این از پایه Orme بزرگ، یک تکه سنگین از سنگ آهک است که منحنی در اطراف شهر گسترش می یابد. آن را از دریا و به سمت ساحل و نوار وسیع آن از ساحل شنی و حتی یک قدم گسترده تر با یک یادبود جنگ ابلیسک به عنوان نقطه عطف خود می گذارد.

Caernarfon to Beddgeert – Welsh Highland Railway

اولین سفر ماجراجویی راه آهن در Caernarfon آغاز می شود که در آن من قطار سنجاق سنجاب عالی ویلز Highland Train را می گذرانم. این خط در سال 1923 ساخته شد اما از لحاظ اقتصادی به زودی پس از آن رانده شد. پس از 70 سال در راهپیمایی ها، یک گروه از علاقه مندان به راه آهن دوباره به خدمت گرفته شد.

این لوکوموتیو موتور 87 است و به عنوان قوطی بخار را می بینم، نوستالژی رویائی را در پی آن می گذارم. بنابراین تعجب آور است که واگن های چوبی با طرح های سبک وحشی در واقع بیش از 20 سال سن نیست و فقط چند ماه است. آشپزخانه مدرن ساندویچ و البته ویلز rarebit (یک نسخه از پنیر در تست) و یک چرخ دستی چای می کند دور.

سفر با گذر از خلیج Caernafon و Lley Peninsuala، معادن سنگ شکن قدیمی و یک بار در Bryn Gloch گذرگاه پارک ملی اسنودونیا فراتر می رود. دره به طور چشمگیری سقوط می کند، همانطور که ما بین کوه ها Moel Eilio و Mynydd Mawr منتقل می شود.

در حال حاضر همه دیدگاه های آلپی و آبشارهای آبشار به سوی رودخانه دوده است. به زودی به صخره ای از خط در پیتس سر می رویم و بعد از آن قطار شروع به فرود زیتون می کند تا از کنار تپه تا Beddgelert. سرعت بالا 25 مایل در ساعت است، بنابراین زمان خواندن و هضم چیزی است که چشم من devouring.

تمام طول خط 25 مایل به Porthmadog است، اما من در Beddgeert فرود آمد تا راه من را به Portmeirion.

روستای Portmeirion

کسانی که سن خاصی دارند، سریال فرقه زندانی را به یاد خواهند آورد. بازیگر Patrick Mcguohan، نام مستعار شماره 6، هر بار که سعی در فرار داشت، به طور منظم تعقیب شد (17 قسمت).

روستای Portmeiron روستایی 70 هکتار از تخیل فوق العاده معمار سر کلو ویلیامز الیس ساخته شده است. هر چیزی که فانتزی اش را در سفرهایش گرفت، به اینجا رسید. حتی خاطرات عجیب و غریب از مجموعه های فیلم.

هیچ کس در مجموعه تعطیلات زندگی نمی کند؛ این همه هتل ها، غذا ها، یک ساحل و 19 مایل از راه پیاده روی از طریق سبز سرسبز است. او 50 سال به پایان رسید اما این مرد غیر معمول هیچ وقت شب را صرف نکرده بود - او به سادگی مهارت های خود را نشان داد.

پرنس ادوارد و خانم سیمپسون در مجموعه پیکاک در هتل باقی ماندند، بریان اپستاین در خانه گیت نشسته بود و ژول هلند دوست ساختمان ساختمان تک قاعده 2 تخت را داشت که در باغ خود یک ماکت تولید می کرد. همچنین کریستال کلینادا وجود دارد که اغلب آواز خواندن گروه کر و ولز است.

Porthmadog to Blaenau – The Festiniog Railway

شرکت راه آهن Festiniog قدیمی ترین شرکت راه آهن باقی مانده در جهان است. آن را در سال 1836 افتتاح نمود تا از معادن فلانو Ffestiniog به Porthmadog برای صادرات در سراسر جهان استفاده شود. اما هیچ چیز برای همیشه باقی نمی ماند و زمانی که معادن بسته شد ناپدید شد. بنابراین دوباره آن را به علاقه مندان راه آهن (برکت دادن به آنها) برای احیای آن در سال 1945 به عنوان یک جاذبه توریستی.

این موتور Merddin Emrys پس از جادوگر ویلز نام دارد. این یک کشش است که شما را Double Fairlie می کشد که ما را به مینفورد می برد و سپس Penrhyn ارائه دیدگاه های عالی آلپ در دره پایین رودخانه Dwyryd تا قلعه Harlech. هر ایستگاه ای که ما متوقف کردیم، به یاد من از کسانی که در قسمت توماس موتور تانک با کودک نو پا خودم دیده بودم. فراتر از عجیب بود.

وقتی که صعود میکنیم، چشم انداز ناهموار از طریق پارک ملی اسنوودیونا عبور می کند و چوب را از بین می برد و قبل از انجام یک حلقه فوق العاده در ستون Dduultt اسپیرال.

Llangollen to Corwen and back – Llangollen Railway

این یک بار خط خطوط بریتانیا بود اما در سال 1968 بسته شد. در سال 1975 توسط علاقه مندان بازسازی شد. این تنها راهبرد استاندارد ارزیابی میراث در شمال ولز است. لوکوموتیو، ترمیم 80072، در سال 1953 ساخته شد و واگن قطار آن را در صندلی های مخملی قرمز و پرده های چوبی تیره نگاه می دارد. همه اینها بسیار متمدن بود، بنابراین یک چای از چیپس و یک مرغ خدمت بر روی یک پارچه سفره سفره ای درست کرد.

لنگولن و قایق کشیده شده اسب

برجسته هر چند سفر اسب کشیده قایق است. قایق ها توسط یک اسب شایر با طناب کشیده شده اند و این حرکت های آهسته در امتداد رودخانه دی، حدود 30 دقیقه طول می کشد، زمان کافی برای خارج شدن از منطقه و لذت بردن از آرامش است.

کوه اسنودن راه آهن و کوه

رسیدن به قله کوه اسنودون ممکن است یک تجربه شگفت انگیز باشد، اما برای 17 سال گذشته، این تنها زمانی امکان پذیر بود که شما آماده باشید که به سرعت صعود کنید.

برای ملتهای کمتر فعال مانند خودم لذت بردن از آن در Ivor Tank Engine به نظر می رسد. این لوکوموتیو اکنون 121 سال دارد. اخیرا پس از انجام تعمیرات اساسی 60،000 پوند بهبود یافت. آئور، که در واقع یک موتور وادفا است، تقریبا دو دهه را در راهپیمایان گذراند، اما در حال حاضر این قطار بخار ویکتوریا به عقب برگشته است.

این موتور قطار را از ایستگاه لنبرریس به بالای تپه اسنودون شلیک می کند و ارتفاع آن بسیار بالاست و 3500 فوت در انگلستان و ولز بالاتر است. قطار نیاز به 350 کیلوگرم زغال سنگ و 2000 لیتر آب در هر سفر دارد. این نمیتواند تمام آب را در یک حرکت حمل کند، بنابراین تا نیمه راه طی سفر پنج مایل متوقف می شود تا به بالا برود.

این سفر پنج مایلی با منظره ای از کوه ها با خرابه های کلیسا و گوسفند های ناسالم است. دریاچه های متعددی از جمله Llyn Glas وجود دارد که در ارتفاع 637 متر از سطح دریا، بالاترین دریاچه ویلز را تشکیل می دهد. هرچه بالاتر به ریشه رسیده ایم، چشم انداز می شود.

این محل افسانه است. دریاچه دیگر، Ffynnon-y-gwas به معنای دریاچه نامهای بهاری بنده است، زیرا بنده در آبهایش غرق می شود، در حالی که غلاف گوسفند خود را غرق می کند. آنها همچنین می گویند اسنودن محل دفن غول پیکر غول پیکر ریاتا است که توسط پادشاه آرتور بریده شد.

سفر دور آهسته است و دو ساعت طول می کشد بیش از viaducts، پیچ و تاب و چرخش و البته زمان در بالای آن که دیدگاه بسیار هیجان انگیز است.

منبع : thetravelmagazine

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

راه آهن ماجراجویی شمال ولز راه آهن ماجراجویی در شمال ولز