راهنمای سفر- 24 ساعت در جنوا ایتالیا


راهنمای سفر- 24 ساعت در جنوا  ایتالیا

محل تولد کریستف کلمب یک ترکیب جذاب از زندگی شهری و تاریخ قرون وسطایی است. کفش های پیاده روی خود را بگیرید و از جنوا دیدن کنید.

گناهو یکی از شهرهای کم ارزش و تاریخی مهم ایتالیا است که اغلب گردشگران خورشید را نگران کرده است تا بتوانند به پورتوفینو و نقاشی با رنگ پاشنه رنگی Cinque Terre بروند.

این نیروی دریایی سابق در مورد این موضوع بسیار مهم است: محل تولد ناوبر جهانی کریستوفر کلمبوس، محل زندان است که مارکو پولو از حسابهای مسافرتش، اولین تیم فوتبال ایتالیا و مخترعان پاستو دیکته کرده است.

توپوگرافی جنوا که در میان کوه ها و دریا قرار دارد، به این معنی است که شهر با آب و هوای معتدل در تمام طول سال پر برکت و با پرواز مستقیم دو ساعته از انگلستان، فرار کامل برای کسانی است که در جستجوی تاریخ، فرهنگ و قیمت قشنگ ایتالیایی هستند زمان سال

این شهر جمع و جور بیشتر از دروازه ای است که به Riviera ایتالیا می آید، این یک مقصد به تنهایی است.

باید بماند

خود را با رنسانس خود در Vecchia Genova، پالازو قرن شانزدهم، واقع در مرکز تاریخی جنوا، فقط 300 متری از کلیسای سان لارنزو، پیدا کنید.

روزهای آغازین با بریچ های خانگی و صبحانه های مرغ آلی بر روی تراس خدمت می کنند و در خواب های شادابانه در اتاق خواب های بزرگ و دارای گنجه دیوار به پایان می رسد.

برای چیزی کمی لوکس تر، خودتان را به Grand Hotel Savoia، مقرون به صرفه ترین اقامتگاه جنوا. این هتل پنج ستاره در سال 1897 تأسیس شد و مدتها در میان اشراف قدیمی ایتالیایی مورد علاقه بوده است. جسد مورد نظر خود را در حیاط هیزم در تراس یا در آبگرم در محل قرار دهید

باید بازدید کنم

پس از یک پروژه بزرگ بازسازی در اوایل دهه 1990، بندر قدیمی و یا Porto Antico در حال حاضر اواسط رستوران ها و میله های آبشار است، همراه با آسانسور پانورامیک، بیوسفر زمین جنگل های بارانی گرمسیری و بزرگترین آکواریوم اروپا.

اما، برای تجربه جینوآ در جذاب ترین آن، سرگردان در اطراف پیچ و خم کوچه های باریک به نام "Carruggi" که در پشت پورت باز می شود و به کاخ های چشمگیر مانند Palazzo di San Giorgo، که قبلا یکی از اولین بانک های اروپا بود و پیش از آن یک زندان برای اسیران ونیزی مانند مارکو پولو.

یکی از جالب ترین جناح های خیابانی، 250 متر طول یونسکو از طریق Garibaldi یا "خیابان پادشاهان"، خیابان به طور کامل پیاده رو است که با شگفتانگیز پانزدهمین قرن پانزدهم ساخته شده است.

دو کاخ برجسته - Palazzo Rosso و Palazzo Bianco - در حال حاضر گالری های هنری کارهای مسکونی از استادان قدیمی، از جمله ون دیک، Caravaggio و Veronese است. یکی از زیباترین دیدگاههای شهر را در پالازو بیانکو بر روی سقف پانوراما قرار دهید.

باید بخوری

Genovese ادعا می کند که focaccia، معروف ایتالیایی مسطح، در این شهر ساحلی اختراع شد. در اینجا آن را در مربع ضخیم در یک سطح پوسته پوشیده شده با قاشق مربا پر از روغن زیتون Ligurian و نمک، با یک کاپوچینو برای صبحانه خدمت کرده است. برای تماشای شهر از خواب بیدار شوید تا به کافه برسید Piazza del'Erbe.

یکی از بهترین مکان های محلی برای ناهار، Via Sottoripa است که به طور منظم روستایی است و یک مسابقه باریک که به موازات بندر می رود، که در آن خیابان های کوچک خیابان، la farinata را خریداری می کنند، یک کرم نعناع ساخته شده از آرد نخود، و friggatorie، فروش ماهی های سرخ شده در مخروط های کاغذی .

نزدیکی جنوا به دریا و کوه ها باعث می شود غذاهای متنوع منطقه ای، غنی از ماهی های تازه و غذاهای دریایی، و همچنین حبوبات، آجیل و فراوانی زیتون.

Zeffrino، پرتاب سنگی از خانه که کریستوفر کلمب گفته بود در آن زندگی می کند، بیشتر از سایرین هزینه می کند و از فرانک سیناترا تا پاوروتتی همه را فرا گرفته است.

برای یک تجربه واقعا ژنوئوس، به یک کاسه بخار از ترشی تازه ترفیه با انگشت سبز سبز ژنوئوس سبز

باید نوشید

Genovese به هنر aperitivo تسلط دارند؛ شب ها با دوستان، عینک ها و نیشگون گرفتن بر روی شیرینی های کوچک، بادام زمینی و کورتیسین برطرف می شوند. سعی کنید نوار لا Tantana، که نشسته در مقابل دریای، برای دیدار غروب آفتاب با Aperol اسپریتز خود را.

گنوا نیز به انتخاب خوبی از کافه های شراب می پردازد و شبها صندلی ها و میزها بر روی پیاده رو در اطراف کافه های محبوب در پاریس دل ارب، Via San Donato و Via San Bernardo پخش می شوند. Cantine Matteotti مورد علاقه محلی است، با "شراب روز" scrawled به تخته سیاه و عینک همراه با سینی چوبی از سالام و پنیر های محلی.

Must shop

مانند ونیز، تاریخ معروف تجاری جنوا در شمال آفریقا و خاورمیانه، میراثی را به ویژه در قلب شهر برای لوکس های عجیب و غریب مانند میوه ها و ادویه جات ترشی جات ترک کرده است.

Pietro Romanengo مشتریان را با پنجره های خود تحسین می کند که با میوه های شیرین رنگارنگ و شیرینی های شربت گل رز و فروشگاه اسپری Drogheria Torielli، مشتریان صف برای شیشه های ادویه جات ترشی جات، گلدان های عنبر و پرتقال و گیاهان معطر با دست به نشانه شناخته می شوند.

Via arcaded Via XX September با بوتیک های مستقل ایتالیایی مستحکم شده است، هرچند برای افرادی که دارای برچسب های باشکوه تر هستند، Via Roma ارائه می دهد بزرگترین برندهای ایتالیایی و بین المللی است. از طریق Via Garibaldi 12 تاریخی را از دست ندهید، یک فروشگاه مفهومی، همه چیز را از لباس، صابون، ایستاده، خانه می گیرد.

باید کشف شود

گیاه خفیف جنوا به خوبی به گونه های غنی از زندگی گیاهان می انجامد، و آن را یک پناهگاه برای باغداران می سازد.

Noblemen از قرن نوزدهم وضعیت و ثروت خود را در قالب ویلاهای اسپاروال با باغ های دیدنی بیان می کنند، که ویلا دوازوزو پالاویچی یکی از عاشقانه ترین هاست. طراحی شده توسط میشل کانزیو، طراح مجموعه ای در تئاتر کارلو Felici، چشم انداز تراس، ویژگی های پیاده روی عجیب و غریب پیچیده در اطراف درختان نخل و گل های عجیب و غریب، معماری نئوکلاسیک و باغ گیاه شناسی.

منبع : thetravelmagazine

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

 

سفر ساعت راهنمای 24 جنوا ایتالیا راهنمای سفر 24 ساعت در جنوا ایتالیا