دریاچه Kaindy یک جنگل زیر آب


دریاچه Kaindy یک جنگل زیر آب 

شما جنگل ها را دیده اید و دریاچه ها را دیده اید. اما زمانی که شما را در داخل یکی می بینید، همه چیز شروع به احساس آرام می کند. این ماهیت دریاچه Kaindy است. زمین لغزش یک قرن پیش، دریاچه را روی یک جنگل صنوبر ایجاد کرد و به مناظر بسیار عجیب و غریب منجر شد.

درختان سایه 

در سال 1911، یک زلزله از طریق کوههای تیان شان پاره شد، باعث ریزش زیادی شد که مسدود شدن یک جاذبه و ایجاد یک سد طبیعی. در طول زمان، بارش بار منطقه را پر کرد، درخت جنگل درختان صنوبر و تشکیل 1،300 پایی دریاچه Kaindy. درختان صنوبر امروز مرده اند، ریشه های آنها عمیق در زیر سطح آب غرق شده اند، اما نیمی از آنها در بالای سطح آب قرار گرفته اند و حتی یک لکه دار نیز وجود دارد که به نظر می رسد کمی بیشتر از پشته های کشتی های روحانی یا صخره های غول پیکر است. هرچند زمانی که یک مه مهاباد بر روی آب ریخته می شود، هنگامی که دریاچه یخ زده در مرده ی زمستان است، جایی که درختان از چراغ های ناوبری به چیزی برای ماهیگیران برای تکیه بر روی آن استفاده می کنند، هرج و مرج بیشتر می شود.

این اندازه کافی است 

مهمترین چیز در مورد جنگل زیر آب است، جایی که تنه ها در برابر تجزیه مقاومت می کنند و حتی بعد از تمام این مدت سوزن ها در شاخه هایشان باقی می مانند. این به لطف درجه حرارت دریاچه، که به ندرت بیش از 43ºF (6ºC) حتی در تابستان است. خوشبختانه شما نیازی به نگاهی به این معجزه نداشته باشید، زیرا آب بسیار واضح است که شما می توانید به عمق آن را ببینید.

منبع : curiosity

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

 

جنگل دریاچه Kaindy یک زیر آب دریاچه Kaindy یک جنگل زیر آب