خانه زیبای این دلقک


خانه زیبای این دلقک

هنگامی که به طراحی خانه می آید، مینیمالیسم و خطوط تمیز ممکن است در تمام این روزهای خشم، اما حتی طراح باهوش تر نیز مجبور خواهد شد در Le Moulin Jaune قصد داشته باشد. واقع در 40 دقیقه خارج از پاریس، خانه مشهور Performer Slava Polunin، افسانه و هنر آوانگارد را به چیزی واقعا فوق العاده متصل می کند.

ظهور یک دلقک

Polunin متولد شد و در روسیه شوروی متولد شد، جایی که او در سن نوجوانی هنرپیشه ها و شاهزاده ها را کشف کرد. او به عنوان یکی از هنرمندان شورشگر کشور به شهرت رسید. در لنینگراد در سال 1982، دولت در مورد هنر و رویدادهای فرهنگی خفه شد. که Polunin را از سازماندهی یک نمایشگاه بیش از 800 هنرمند MIME متوقف نکرد. همانطور که داستان می رود، او توانست به دلیل گمراهی قانونی از آن بیرون بیاید و چون می توانست همسر رهبر شوروی را خنده دهد. از آن زمان به بعد، او به همراه آوردن صدای دلنشین از سیرک و به صحنه برده شده است. او برای بیش از 3 میلیون نفر در 30 کشور جهان، مخصوصا در نمایش اسلوا Slava حضور دارد.

برای بسیاری از هنرمندان، مرز بین زندگی کار و خانه تاریک است. اما بعضی از آنها به معنای واقعی کلمه خانه های خود را به آثار هنری هنری تبدیل می کنند. شخصیت بی نظیر Polunin غیرممکن بود که برای یک خانه استاندارد راه بیفتد. در یک مستند کوتاه توسط The Theater Wing، او گفت: "شما یک رویا دارید که میخواهید تحقق ببخشید. شما به جایی میروی که در آن شما هماهنگی را احساس میکنید. اگر چنین جایی ندارید، آن را ایجاد میکنید "

نورلند

Le Moulin Jaune ("آسیاب بادی زرد") در طول 15 سال توسعه یافته است و شامل یک عمارت زرد قلعه و پارک اطراف است که توسط Polunin، خانواده اش و یک گروه از دوستان اداره می شود. این نمایشگاه های خارق العاده در سراسر پنج باغ مضمون پر از گیاهان، گل ها، و هنر نصب غریب. ویژگی های صفحه اصلی چرخش و قطعات به طور منظم، مانند یک تخت که در رودخانه شناور است. رویدادهای ویژه و کارگاه های آموزشی نیز شامل نمایش های دوستان با استعداد اسلاو می شوند.

بازدیدکنندگان خوش آمدید به دیدن Le Moulin Jaune برای خود هستند، هرچند که تنها چند بار در سال برای عموم باز است. تعداد محدودی از بلیط ها تنها 10 یورو هزینه می شود. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید، می توانید شرط بگذارید که سفر یک تجربه ای است که برای همیشه به یاد خواهید آورد.

منبع : curiosity

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

خانه زیبای این دلقک خانه زیبای این دلقک