خاطره سفر به فیجی بهشتی بی نظیر بر روی زمین


وقتی که متوجه شدم دوست گردشگرم عازم سفر به جزایر فیجی شده است، با خود فکر کردم الان بهترین زمان برای رسیدن به یکی از اهداف سفرهایم و بازدید از این بهشت بی نظیر است. آب های آبی عمیق، سواحل ماسه ای سفید، جنگل های انبوه. در حالی که سوار یک قایق به سمت جزایر یاساوا Yasawa Islands می رفتیم، با دیدن زیبایی خالص و بی نظیر فیجی مبهوت شده بودم. کلمه "بهشت" نمی تواند به درستی این مکان را توصیف کند. جزایر یاساوا Yasawa Islands زیبا هستند. آنها به طرز خیره کننده و احمقانه ای زیبا هستند. تصاویر به خودی خود اندازه هزاران کلمه ارزش دارند؛ این جزایر علاوه بر بهشتی بودن، خیلی آسان هستند و به راحتی می توان در آنها به گشت و گذار پرداخت. دلار فیجی ارزان است و فعالیت های جزیره ای جالبی برای انجام دادن وجود دارند. در واقع همه چیز برای شما مهیاست که از بودن در این بهشت لذت ببرید. به این مجموعه، صدای برخورد موج ها با ساحل، رفتار پر آرامش و شب های پر ستاره را اضافه کنید و آنگاه هرگز نمی خواهید این مکان را ترک کنید. شما به مایل ها دورتر از این منطقه تعلق دارید؛ اما بعد از یک روز، دلتان می خواهد دقیقا همین جا باشید و اینجا بمانید.

مراسم مخصوص نوشیدنی ویژه فیجی

من واقعا عاشق هر چیز استوایی هستم، اما چیزی که واقعا مرا شگفت زده کرده است، مردم محلی این منطقه هستند. همه بسیار گرم و صمیمی و میهمان نواز هستند. هر کس شما را می بیند سلام می کند و می پرسد که از کجا آمده اید، اینجا را چقدر دوست دارید و یک مکالمه بیست سوالی با شما برقرار می کنند. شب هنگام، آنها به نزد میهمانان می آیند و وقت خود را با آنها می گذرانند. در یک شب مطبوع با آسمان صاف، من و گری توسط کارکنان یک مرکز اقامتی تفریحی دعوت شده بودیم که به آنجا برویم و کاوا kava بنوشیم. کاوا kava نوشیدنی سنتی فیجی به شمار می رود. این نوشیدنی که از ریشه گیاه کاوا kava گرفته شده و با آب مخلوط می شود، بسیار خوش طعم است و باعث می شود دهان و زبان شما بی حس شوند و به سوزش در بیایند. مراسم خاصی نیز برای نوشیدن آن وجود دارد. شما قبل از این که آن را بنوشید می بایست کف بزنید، فریاد بزنید بولا bula، تمام نوشیدنی را یکجا بنوشید و سپس وقتی تمام شد سه بار کف بزنید. کف زدن به منظور ادای احترام به این نوشیدنی انجام می شود. مردم محلی این نوشیدنی را هر شب می نوشند و ادامه شب را به استراحت می پردازند. کاسه های متعدد از کاوا kava دست به دست می شوند و شبی که پرشور آغاز شده بود در آرامش و سکوت ادامه می یابد. وقتی مراسم به پایان می رسد، همه با یک tsunami از هم خداحافظی می کنند. فکر نمی کنم اصلا نیازی به گفتن این باشد که من آن شب چقدر خوب خوابیدم.

 

موقعیت جغرافیایی بی نظیر دیدنی های کشور فیجی

سفر به جزایر فیجی با این که در میانه اقیانوس آرام واقع شده است، به راحتی قابل دسترس است. این منطقه یک ایستگاه استاندارد و معمول در تمامی انواع سفرهای دور دنیا به شمار می رود. اگر شما از استرالیا یا نیوزیلند به این منطقه سفر کنید، می توانید با یک پرواز به آسانی به اینجا بیایید. مطمئن نیستم چرا افراد بیشتری از این موقعیت خوب و این همه زیبایی استفاده نمی کنند؛ اما اگر به دنبال یک زندگی آسان در یک بهشت زیبا در اقیانوس آرام جنوبی و با هزینه ارزان هستید، سفر به فیجی بهترین مقصد برای شما می باشد.

سفر گردشگری آژانس هواپیمایی , تور لحظه آخری , بلیط هواپیما چارتر ، فیجی , سفر های تابستانی آژانس مسافرتی میچکا تور لحظه آخری تور ایران گردی ایرانگردی تورهای میچکا تورهای آژانس مسافرتی میچکا تور نوروزی تورهای نوروزی میچکا مسافرت تور زیارتی سفر هوایی سفر زمینی سفر با قطار آژانس هواپیمایی بلیط چارتر چارتری بلیط هواپیما چارتر