حمام جنگل


حمام جنگل

گاهی اوقات شما فقط نیاز به نفس تازه ای از جنگل های تازه دارید. نه، به طور جدی - تمرین حمام درمانی جنگل ژاپنی، یا شینرین یوکو، از نظر علمی اثبات شده است که باعث کاهش استرس و تقویت سیستم ایمنی بدن شما می شود. اثرات درمانی آن به طور رسمی از سال 1982 جشن گرفته شده است، اما قدردانی از غرق شدن در طبیعت برای قرن ها ادامه دارد.

خیس کردن 

Shinrin-yoku، عمل خیساندن طبیعت از طریق تمام پنج حس، توسط الهام از اقدامات باستانی Shinto و بودایی بود و در واقع به عنوان درمان توسط وزارت جنگل ژاپن در سال 1982 ترویج شده است. اما قبل از اینکه Fitbit خود را و تجهیزات کمپینگ فانتزی برای یک ماجراجویی آخر هفته بسته بندی توجه داشته باشید که تمایزی مهم است: ایده این است که به سادگی آرام باشید و زیبایی محیط طبیعی خود را بیابید. گوگ برمن به عنوان گواهی گواهی راهنمای حمام شناور به کوارتز می گوید: "تلاش نکنید." ما صدای آن را دوست داریم

پس علم چیست؟ دولت ژاپن از سال 2004 تا کنون بیش از 4 میلیون دلار در زمینه تحقیقات بهداشتی درمانی، از جمله ایجاد سایت های جنگلی درمان کرده است. وقتی بازدیدکنندگان به این سایت ها وارد می شوند، رنجرز با انجام کارهایی مانند اندازه گیری فشار خون خود، داده ها را جمع آوری می کند. این امر منطقی است که شهروندان شهر به جنگل میروند تا بتوانند روزانه خسته شوند، اما مزایای جنگلداری فراتر از مدیریت استرس است. در یک مطالعه سال 2009، چینگ لی، استاد دانشکده پزشکی نپتون در توکیو، قبل و بعد از حمام کردن در جنگل مشغول مطالعه بود. Li میزان افزایش قارچ طبیعی (NK) گلبول سفید سفید را که با سیستم ایمنی بدنی مرتبط است، اندازه گیری می کند. در یک تحقیق دیگر، محققان نتیجه مشابهی را پس از 30 دقیقه بازدید سریع پیدا کردند.

یک مقدار از طبیعت

اگر به تازگی احساس خستگی می کنید، دوز خارج از منزل نیز می تواند روح شما را تسکین دهد. اثرات روحی بعد از ظهر از طریق پارک شامل کاهش قابل توجهی در استرس و علائم افسردگی، و همچنین کاهش خصومت و حتی "افزایش زیستن" می شود. وقت آن است که یک فضای سبز در نزدیکی پیدا کنید، از صفحه نمایش خود بیرون بیایید، گوشهای خود را بیرون بیاورید و در بعضی از موارد خیس کنید.

منبع : curiosity

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

حمام جنگل حمام جنگل