جزیره از آب برخاسته در سواحل آمریکا


جزیره از آب برخاسته در سواحل آمریکا

جزایر پدیده‌های طبیعی شگفت‌انگیزی هستند که در میان آب‌ها به وجود می‌آیند. این مقوله زمانی جذاب‌تر می‌شود که ناگهانی صورت گیرد. با میچکا همراه باشید تا با جزیره‌ای که اخیرا قد علم کرده، آشنا شوید.

پیشرفت و تغییر مقوله‌ای نیستند که تنها حاصل یک شب باشند. نمی‌توان پدیده‌ای را پیدا کرد که تنها با گذشت یک شب، به کلی تغییر کند؛ مگر آنکه جزیره‌ای دورافتاده و تازه از آب سر برآورده در سواحل کارولینای شمالی درآمریکا باشد! علی‌رغم پیشرفت‌های تکنولوژی و کشف همه‌ی خشکی‌های کره‌ی خاکی، اتفاقاتی از این دست، بسیار نادر هستند. به هر ترتیب در ادامه با معرفی این جزیره همراه باشید.

همان‌طور که خواندید طی یک پدیده‌ی خاص، یک جزیره به صورت ناگهانی از آب‌های اقیانوس سر بیرون آورده است. اخیرا طی وزش باد‌های شنی و ماسه‌ای در ماه گذشته، جزیره‌ای جالب با طول تقریبی ۲ کیلومتر و پهنایی به اندازه‌ی سه زمین فوتبال در سواحل کارولینا به وجود آمده است.

از طرفی اگرچه این جزیره بسیار جذاب و دیدنی به نظر می‌آید، اما به گردشگران هشدار داده شده که به آن سفر نکنند. یکی از از مسئولین سازمان بنادر این منطقه اظهار داشته است که «خطراتی نظیر حمله‌ی کوسه‌ها و غرق شدن، مسافران این جزیره را می‌تواند تهدید کند. همچنین احتمال به زیر آب رفتن ناگهانی این جزیره وجود دارد».

به هر ترتیب، این جزیره چه موقتی باشد و چه دائمی، طی یک پدیده‌ی خاص و نادر بر آب‌های نیلگون اقیانوس به وجود آمده است. حال باید منتظر ماند تا اطلاعات بیشتری از چگونگی پیدایش آن بازتاب پیدا کند.

منبع : ویوا

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

میچکا آمریکا جزیره اقیانوس