به منظور نمایش میراث شهرستان ترکمن


برای به تصویر کشیدن میراث شهرستان ترکمن، گروه معماران ناظر بر توسعه شهری شکل گرفت.

یکشنبه ۱۹ فرورین، جلسه‌ای به منظور تشکیل گروه معماران ناظر بر توسعه شهری، با حضور الیاس هیوه چی، فرماندار شهرستان ترکمن، نصیری رئیس اداره میراث فرهنگی و مهندسان معماری و عمران جوان شهرستان برپا شد.

هیوه‌چی فرماندار شهرستان ترکمن در این جلسه بیان کرد:

بر اساس منویات مقام معظم رهبری شعار سال ۱۳۹۷ «تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی» را باید در سرلوحه کارمان قرار دهیم و در این راستا تلاش کنیم.

وی گفت:

در خیابان‌ها و المان‌های شهری باید از میراث ملموس و ناملموس استفاده شود تا شهرستان ترکمن از این لحاظ از سایر شهرستان‌ها متمایز باشد.

او افزود:

گروه معماران ناظر بر توسعه شهری قرار است طرح‌ها و ایده‌های خود را بررسی و به عنوان پیشنهاد ارائه دهند تا در ساخت و سازها مورد استفاده قرار گیرد.

محمد نصیری رئیس اداره میراث‌فرهنگی شهرستان ترکمن نیز با تاکید بر هویت و فرهنگ و میراث غنی شهرستان ترکمن گفت:

هدف این است که با تشکیل گروه معماران ناظر، نظارت بر طرح‌ها و ساخت و سازها در شهر صورت بگیرد تا تلفیقی از میراث و فرهنگ قوم ترکمن را داشته باشیم تا گردشگران بهتر و آسان‌تر شهرستان ترکمن و قوم ترکمن را بشناسند.

منبع : chtn

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

سفر شهرستان شد میراث نمایش به گردشگری بر توسعه منظور ترکمن گروه معماران ناظر شهری تشکیل به منظور نمایش میراث شهرستان ترکمن گروه معماران ناظر بر توسعه شهری تشکیل شد آژانس مسافرتی میچکا تور لحظه آخری تور ایران گردی ایرانگردی تورهای میچکا تورهای آژانس مسافرتی میچکا تور نوروزی تورهای نوروزی میچکا مسافرت تور زیارتی سفر هوایی سفر زمینی سفر با قطار آژانس هواپیمایی بلیط چارتر چارتری بلیط هواپیما چارتر