به سادگی بلیط قطار بخرید


با اپلیکیشن رسمی رجا به سادگی بلیط قطار بخرید

شرکت حمل و نقل ریلی رجا اخیرا اپلیکیشنی را برای سیستم عامل اندروید منتشر کرده است که از طریق آن می‌توان به سادگی اقدام به خرید بلیط کرد. همراه میچکا باشید تا در این مقاله از سفر اپ با اپلیکیشن مذکور بیشتر آشنا شویم.

سالیان سال است که قطار محبوب‌ترین وسیله حمل و نقل به حساب می‌آید. این موضوع مربوط به کشور خاصی نیست و در سرتاسر جهان صادق است. ایرانیان نیز استفاده زیادی از قطار برای حمل و نقل‌هایشان دارند. شاید بتوان دلیل این موضوع را ایمنی بالا، قیمت مناسب و خاطره انگیز بودن آن دانست. با پیشرفت تکنولوژی خرید بلیط قطار نیز به صورت الکترونیکی صورت می‌گیرد. بدین شکل که می‌توان از طریق سایت خود شرکت رجا یا شرکت‌های مسافرتی اقدام به خرید بلیط کرد. برای انجام این کار نیز نیازی به اقدامات سخت و داشتن اطلاعات زیاد در خصوص شماره‌های مختلف هویتی افراد نیست. تنها با اطلاع از شماره ملی و تاریخ تولد می‌توان به سادگی بلیط خریداری کرد و هزینه آن را نیز به صورت آنلاین پرداخت نمود.

شرکت حمل و نقل ریلی رجا اخیرا اپلیکیشنی را در این خصوص منتشر کرده است که باعث می‌شود تهیه بلیط بسیار ساده‌تر از گذشته باشد. این اپلیکیشن برای دستگاه‌های اندرویدی منتشر شده و کاربران اندروید می‌توانند با نصب آن به سادگی اقدام به خرید بلیط کنند. در این اپلیکیشن نیز تنها با دانستن شماره ملی و تاریخ تولد می‌توان بلیط خریداری کرد. البته شرکت رجا راهکاری را نیز برای دستگاه‌هایی که از iOS استفاده می‌کنند ارائه کرده است. در واقع اپلیکیشن رجا فعلا برای iOS منتشر نشده است، بلکه از طریق افزودن میانبر سایت به صفحه آیفون دسترسی به سایت تاحدودی ساده‌تر می‌شود. در واقع با کلیک روی میان‌بر مذکور می‌توان مستقیما وارد سایت رجا شد (آموزش افزودن میان‌بر سایت رجا در آیفون). رابط کاربری و استفاده از این اپلیکیشن نیز آسان است و به سادگی می‌توان بلیط مورد نیاز را خریداری کرد. برای دانلود نسخه اندرویدی این اپلیکیشن می‌توانید از طریق لینک‌ها زیر اقدام کنید.

منبع : رجا 

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

قطار رجا اپلیکیشن رسمی سادگی بلیط بخرید