بهترین فصل سفر به آنتالیا


آنتالیا به دلیل موقعیت جغرافیایی و نزدیک بودن به ایران یکی از گزینه های مناسب برای گردشگری است. آنتالیا با فرا رسیدن بهار آب و هوایی معتدل و تابستانی به خود می گیرد با این حال کشورهای اروپایی همچنان دارای آب و هوای سردتر و زمستانی هستند، بنابراین اگر قصد سفر در فصل بهار را دارید، آنتالیا انتخاب مناسبی است. لذت قدم زدن زیر آفتاب دلچسب، فستیوال های زمان غروب آفتاب و امتحان غذاهای محلی در امتداد ساحل، سفری دلچسب را برای گردش گران به ارمغان خواهد آورد. با گرم تر شدن آب و هوا در سواحل مدیترانه ای بلیط های مقرون به صرفه به فروش رسیده است یا رزرو شده است و برنامه ریزی برای آخر هفته شروع می شود. آنتالیا در ترکیه،در میان سایر شهر های مدیترانه ای جزو گزینه های رده اول برای مسافرت محسوب می شود.

طبیعت چشم نواز و آب وهوای مناسب و معتدل و فرهنگ غنی آنتالیای ترکیه، آن را تبدیل به مدرن ترین شهر ترکیه کرده است که در تمام فصول سال پذیرای گردشگران از سراسر جهان است. آنتالیا را می توان جز معدود شهر هایی دانست که در تمام طول سال به دلیل شرایط ویژه گردشگر پذیر است. بنابراین زمان سفر به این شهر کاملا سلیقه ای است و به اولویت های سفر مانند آب و هوا، شلوغی ، و …. بستگی دارد.

با توجه به آمارها و تعداد گردش گر به نظر می رسد که فصل بهار و اوایل تابستان از بهترین زمان های سفر به این شهر توریستی در کشور ترکیه است. زیرا در اردیبهشت ماه هوا بسیار مناسب است و هنوز خورشید داغ تابستان به این منطقه ساحلی حکم فرما نشده است. در اواسط اردیبهشت ماه نیز زمان مناسبی برای شنا و ورزش های آبی محسوب می شود، زیرا آب دریا به اندازه کافی گرم است. اگر خواهان هوایی شرجی تر و گرمتر هستید تیر و مرداد اوج گرمای منطقه است که حتی در شب هنگام نیز گرما پوستان را لمس می کند.

سفر گردشگری آژانس هواپیمایی , تور لحظه آخری , بلیط هواپیما چارتر ، بهترین فصل آنتالیا , آنتالیا آژانس مسافرتی میچکا تور لحظه آخری تور ایران گردی ایرانگردی تورهای میچکا تورهای آژانس مسافرتی میچکا تور نوروزی تورهای نوروزی میچکا مسافرت تور زیارتی سفر هوایی سفر زمینی سفر با قطار آژانس هواپیمایی بلیط چارتر چارتری بلیط هواپیما چارتر