بهترین اقامتگاه های خانگی ژاپن را بشناسید


توکیو 

توکیو، بزرگترین شهر جهان با جمعیتی بیش از 37 میلیون در ناحیه شهری بزرگ آن، پر از امکانات نامحدود است. زندگی در این پایتخت ژاپنی شب و روز در مناطق مرکزی شیبویا و شینجوکو ادامه دارد، اگرچه باغ های کاخ امپراطوری و ناحیه مرکزی کیچیجوجی جایگزین آرامتری برای زمان های قدم زدن است.
اقامت در اقامتگاه های خانگی ژاپن راهی ایده آل برای دیدن برخی از محله های کشف نشده توکیو و پس کوچه های آرامتر آن است. خانه توشیرو و تانیا در ستاگایا فقط 15 دقیقه با اتوبوس از مرکز شیبویا فاصله دارد و در منطقه مسکونی قرار دارد که گردشگران کمی از آن بازدید می کنند.
برای آن هایی که می خواهند در دل شلوغی ها باشند، آپارتمان مرکز شهر کومی عالی است. دسترسی راحتی با ایستگاه های مترویی که کمی با آن فاصله دارند، به آساکوسا و اوئنو وجود دارد.  اتاق اختصاصی آن با تشک های فوتان و تاتامی ژاپنی سبکی سنتی پیدا کرده است.

 

اقامتگاه در کوه ها

ژاپن فقط شهری با نورهای نئون و آسمان خراش های بی پایان نیست. اقامتگاه های خانگی ژاپن در رشته کوه های شمال توکیو مکانی عالی را برای کسانی که هوای تازه و زیبایی های حومه شهر را همراه با محیطی جالب می خواهند ارائه می کند.
خانه مای در کوبوچیزاوا برای سه نفر در یک اتاق جا دارد. دهکده هنری زیبایی نیز وجود دارد که ارزش گردش را دارد، همچنین شانس این را دارید که پوتین های کوهستانی خود را بردارید و در جنگل ها و کوه های اطراف قدم بزنید.

 

کیوتوی تاریخی

کیوتو، پایتخت باستانی ژاپن جایگاه زیباترین پرستشگاه های کشور با 2000 معبد بودایی و شینتویی است که در سراسر شهر پراکنده شده اند.
کیومزو درا با ایوان چوبی اش و معبد طلایی کینکاکوجی از مکان هایی است که باید دید. البته صرف زمانی برای کشف عبادتگاه های کمتر شناخته شده اینجا نیز ارزشش را دارد.
اینجاست که خانه ساسا درست خارج از مرکز شهر به کارتان می آید. مهمانان در این خانه که به کین کاکوجی نیز نزدیک است، می توانند به بازدید از پرستشگاه های زیبای کامیگاموجینجا و ریوانجی نیز بروند. میزبان حتی آیین های چای سنتی و انواع سوشی ها را در صورت درخواست ارائه می کند.
آن هایی که ترجیح می دهند در بهترین اقامتگاه های خانگی در ژاپن در قلب کیوتو باشند باید به میچی در اوکازاکی بروند، منطقه ای که اغلب بازدیدکنندگان بین المللی از آن غافل می شوند. این منطقه که اخیرا بازسازی شده است، به مهمانان اتاق مخصوص خودشان را ارائه می کند. موزه هوسومی و معبد حیرت انگیز دایمونجی در نزدیکی این منطقه قرار دارد.

 

شهر اوساکا

اوساکا که با کوه ها احاطه شده و پر از بزرگراه های شلوغ تو در تو است، ژاپن آینده است، که اغلب چشم ها را به خود خیره می کند. دوتونبوری با علائم نئونی و بارهای زیرزمینی خود، می تواند پاتوق هرکسی باشد. غذاهای اینجا افسانه ای است، از رامن گرفته تا اوکونومییاکی و تاکویاکی که از غذاهای برجسته آن است.
آن هایی که به دنبال فرهنگ اوساکا هستند باید به قلعه اوساکا و موزه سحرآمیز و شگفت آور خانه و زندگی بروند که ظاهر و احساس خیابان های قدیمی شهر را دوباره احیا کرده است.
خانه ناکانو از اقامتگاه های خانگی در ژاپن برای شش فرد بزرگسال فضا دارد و از جنوب مرکز شهر شلوغ تنها کمی با قطار فاصله دارد. دوچرخه های رایگانی وجود دارد که می توانید آن ها را بردارید تا به گردش در منطقه بومی بپردازید و همچنین آشپزخانه ای برای پختن غذایی سریع قبل از اینکه جریان زندگی شبانه کیوتو بگردید.

 

کوه فوجی

تماشایی ترین مکان در ژاپن که هر کسی باید وقت لازم را برای دیدن آن در نظر بگیرد و نگاهی به کوه فوجی بیندازد. بازدیدکنندگان می توانند در تابستان به دیدن قله پوشیده از برف آن بنشینند، اگرچه چند مایلی بالا رفتن از دامنه آن هم بازدید ارزشمندی خواهد بود.
خانه هایدکو در شهر فوجی پایگاهی عالی برای آن هایی است که می خواهند به گشتن در نواحی اطراف کوه بپردازند، چه با ماشین چه با پای پیاده. این خانه، دو اتاق خواب یک باغچه و حتی یک باربیکیو دارد، همراه با پخت غذاهای محلی هایدکو برای مهمانانی که می خواهند غذاهای سنتی ژاپنی را امتحان کنند. همچنین این خانه به خط اصلی راه آهن توکیو نزدیک است که دسترسی به آن از طریق پایتخت را آسان می کند.

 

شهر ساپورو  در جزیره هوکایدو

ساپورو شهر اصلی جزیره شمالی ژاپن یعنی هوکایدو است. این منطقه خنک و ملایم در تابستان، برفی و سرد در زمستان، حالا به لطف قطار سریع السیر متصل به هاکوداته تنها یک روز با توکیو فاصله دارد.
اگرچه کسانی که مشتاق به دیدن کوه های هوکادیو هستند ساپورو را نادیده می گیرند، اما غذاهای درجه یک آن (غذاهای دریایی فوق العاده هستند)، موزه عالی نوشیدنی ها و جشنواره برفی سالانه که در فوریه برگزار می شود، آن را به برنامه ای اضافی برای هر سفری تبدیل کرده است.
اقامتگاه خانگی سانگون درست همان هدفی است که به دنبال آن هستید. موتورسیکلت ها برای اجاره در دسترس هستند، اگرچه این خانه درست در مرکز شهر قرار دارد این بدان معنا است که می توانید به راحتی هر چیزی در این شهر را با پای پیاده ببینید. در کل هشت اتاق موجود است.

 

فوکوئوکا در جزیره کیوشو

فوکوئوکا که بزرگترین شهر در جزیره جنوبی کیوشو است در واقع دو شهر در یک شهر است. فوکوئوکا در یک سمت رودخانه، هاکاتا در سمت دیگر آن. این شهرها که در سال 1889 با هم ادغام شدند، یکی از پر رفت و آمدترین بندرهای ژاپن هستند.
امروزه بازدیدکنندگان از آن به عنوان دریچه ای برای رفتن به زیبایی و بکری کیوشو استفاده می کنند، اگرچه دکه های سیار غذا در جزیره ناکاسو و شوفوکوجی زیبا، اولین معبد ذن در ژاپن یعنی اینکه نباید از فوکوئوکا چشم پوشی کرد.
حومه های با دسترسی راحت از شهر، شانس دیدن آن روی آرام تر ژاپن را فراهم می کند. اقامتگاه خانگی امیکو تنها 20 دقیقه از مرکز شهر فاصله دارد و نزدیک به خط راه آهن اصلی است و در آن غذاهای خانگی موجود است.

 

 

آژانس هواپیمایی , تور لحظه آخری , بلیط هواپیما چارتر ، اقامتگاه های ژاپن , ژاپن