بررسی هتل: Schlosshote


بررسی هتل: Schlosshote

Schlosshotel Fiss در تایلند اتریش ممکن است یک نمونه از لوکس لوکس در بهترین حالت خود در طول فصل اسکی و ماه های تابستان باشد.

سلامتی پنج ستاره Schlosshotel Fiss در تایلند اتریش ممکن است یک نمونه از لوکس لوکس در بهترین حالت باشد. این است که در فلات آفتابی بالا در بالای دره Tyrolean Inn، در حدود 1،400 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده و توسط کوه های Samnaun 3000 متر و Alts اترتال که به نظر می رسد زرق و برق دار در تمام طول سال طراحی شده است. و، این تنها هتل به طور مستقیم در دامنه های فیس است.

در طول ماه های زمستان، فیس به عنوان یک اسکی می آید. این منطقه در حدود هشت ماه از سال برف و برف است و زمانی که بارش برف کم است 212 کیلومتر از دامنه های اسکی با برف مصنوعی افزوده می شود. کسانی که در هتل باقی می مانند، دسترسی اسکی به اسکی به دامنه های شگفت انگیز دارند.

برای کی

تمام سطوح اسکی بازان این پیست اسکی و مناظر خیره کننده آن از جنگل های بکر و یخچال های طبیعی را دوست خواهند داشت. Schlosshotel Fiss دسترسی به اسکی و اسکی را به 2،820 متر دامنه در منطقه اسکی Serfaus-Fiss-Ladis دارد.

این رفت و آمد برای خانواده ها مناسب است حتی زمانی که تفاوت های بزرگ سالان میان فرزندان وجود دارد. قابل توجه 125000 متر مربع به طور انحصاری برای کودکان و نوجوانان علاقه مند به یادگیری اسکی یا اسنوبرد است. مدارس اسکی و مهد کودک ها روش های پیشرفته ای مانند "Snow-V" را به کار می گیرند که باعث می شود یادگیری نحوه اسکی آسان تر شود.

در کنار این، هتل شلوس فیس دارای مهد کودک است که در آن کودکان تحت نظارت و سرگرمی در تمام طول روز و یا فقط چند ساعت، در حالی که والدین آنها انرژی خود را به ورزش های زمستانی اختصاص داده و یا به دنبال محیط های شگفت انگیز در پا.

محل اقامت

Schloss Hotel Fiss دارای 270 اتاق نور و بزرگ و اتاق های مجلل است. هر اتاق دارای طبقه های بلوط، چوب حک شده و زیور آلات طلایی است که دارای بسیاری از شخصیت های محلی است. آنها دو بار در روز بررسی می شوند، توسط کارکنانی که به شدت بر روی جزئیات متمرکز شده اند و اگر در صورت لزوم، دو بار در روز پیشنهاد می دهند که دوش گرفتن و دوش گرفتن را تغییر دهند.

غذا و نوشیدنی

برای نسل فیس، سرزمین کشاورزان بوده است. هنگامی که گردشگری کسب و کارهای خانوادگی را توسعه داد، شکوفا شد و تقاضای مسافرین را به خوبی حفظ کرد و در عین حال حفظ سنت های کشاورزی تولید گوشت و لبنیات را فراهم کرد. ظروف در منو غذاهای محلی را با غذاهای بین المللی معرفی می کنند، برای مثال شما می توانید از چمن تایلندی خوراک خوراکی با گوشت گاو فیس با شیکنیتل یا سوشی ظریف و سپس گوشت گوساله محلی تهیه شده در شراب سفید و با گیاهان و انواع توت ها و گیاهان آلپاین لذت ببرید. در ضمن بچه ها منوهای خود را با بوفه های گرم کودکان و ایستگاه بستنی دارند.

در شب ها، بزرگسالان می توانند در نوار بیش از نمونه مورد علاقه خود را در نوار تماشا کنند، با موسیقی زنده روزمره تسکین دهنده است. یا برای خرید کالاهای طراح در مغازه هتل بروید سیگار کشیدن سیگار می تواند در اتاق سیگار برگزار شود.

امکانات

این هتل دارای مغازه استخدام اسکی در منزل و اتومبیل های کابلی در خارج است.

در داخل، آبگرم 5،000 مترمربع از طریق یک سالن خوشبختی شیک ارائه شده است. این مکان ایده آل برای تسکین عضلات پس از یک روز در دامنه است.

"Aquamonte"، یک دنیای آب های کوچک در داخل آب، دارای یک استخر 250 متری شنا در شنا و یک بخش در فضای باز با دو گرداب با منظرهی بیش از دامنه است.

موقعیتی بدین معنی است که حتی هنگام سونا نیز به درهی خیره کننده به فراتر از آن نگاه خواهید کرد. آبجو شیرین خود را به خوبی در آزاد سازی تنش عضلانی کار می کند و ذهن را آرام می کند.

این هتل برای دوستداران خانواده طراحی شده و واقعا نشان می دهد. آبگرم آن به دو منطقه برای کودکان و بزرگسالان تقسیم شده است، با درمان ویژه ای برای کودکان مانند توتفریتتی یا لایه برداری شکلات. همچنین سینمای کودکان در محیط داخلی و اتاق بازی و پارک آبی آنها وجود دارد.

امکانات تفریحی

آسانسورهای کابلی آسان و راحت از دره به دره و به دامنه هایی که از مثبت و ملایم به طور جدی شیب دار می گذرد سوار می شوند. منطقه اسکیت 460 هکتار برای انواع ورزش های زمستانی مناسب است: مبتدیان، اسکی بازان تفرجگاهی، freestylers و جوانب مثبت می توانند کمربند مگول، آهنگ های رانندگی و مسابقه، مناطق سرگرم کننده و مسیرهای آزاد را بکشند. سیستم های بلندپروازانه 68 بار آنها را به سوی صعود می کشد.

موقعیت مکانی 

در طول زمستان، دامنه ها تنها 50 متری فاصله دارند. با این حال، ماه های تابستان نیز زمان بسیار خوبی برای بازدید از واقع دیدن منطقه در آفتاب است. فیس مرکز مرکز روستای 600 ساله با معماری متمایز است که جذابیت واقعی "Haufendorf" (روستایی از زمین های نامنظم زمین) را حفظ می کند.

این می تواند لذت بردن در کنار جاده های کوهستان در بهار و تابستان باشد، زمانی که مراتع سبز با گاوهایی که با زنگ های ریز شده ساخته شده اند خزنده شده اند. پارک های BMX، شنا کردن در دریاچه و بسیاری از دلایل رفتن به سفر نیز وجود دارد.

آیا Wi-Fi وجود دارد

بله، رایگان است

هزینه 

یک اتاق دو نفره لوکس (32 تا 35 متر مربع) از 195 یورو برای هر نفر در هر شب قیمت دارد؛ یک مجموعه خانوادگی برنشتاین (65 متر مربع) از 195 یورو به ازای هر نفر در هر شب بر اساس 2 نفر به اشتراک گذاشته شده است.

به عنوان مثال: اقامت یک هفته ای (7 شب) از 2،340 یورو برای 2 هزینه یک اتاق دو نفره، پذیرش کامل Schlosshotel، مراقبت روزانه کودک و استفاده از اسپا است. یک پاسپورت 6 روزه از € 246 برای هر بزرگسال است.

قیمت شامل حمام / دمپایی در اتاق، استفاده از آبگرم 5،000 مترمربع (Schloss اسپا، خانواده اسپا، Aqua Monte و Splash Waterworlds، باشگاه Schloss)، فعالیت ورزشی و برنامه فعالیت در فضای باز با مربیان و راهنماهای واجد شرایط، باشگاه های روزانه کودکان و نوجوانان ، پارکینگ زیرزمینی و پارکینگ حمام، نوشیدنی خوش آمدید.

منبع : thetravelmagazine

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

هتل بررسی Schlosshote بررسی هتل Schlosshote