باز یافت علائم ترافیکی


بازیافت تابلو‌های ترافیکی

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که علائم رانندگی پس از تعویض می‌توانند در خلق آثار هنری موثر باشند. همراه میچکا باشید.

تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی هر چند وقت یک بار تعویض می‌شوند و تابلوهای فرسوده یا قدیمی برای بازیافت برده می‌شوند. ولی در پنسیلوانیاآمریکا بازیافت و ایده خلاقانه و هنرمندانه با یکدیگر سبب پیدایش مجسمه‌ها و سازه‌های زیبایی در کنار یکی از بزرگراه‌ها شده‌اند. در ادامه بیشتر با این ایده خلاقانه آشنا خواهید شد.

اگر سفری را در بزرگراه Smock در شهر Meadville پنسیلوانیا داشته باشید از کنار مراکز خرید زیادی عبور می‌کنید و چشم‌انداز‌های مختلفی را در اطراف این جاده مشاهده می‌کنید. ولی در قسمتی از محوطه کنار جاده تعدادی مجسمه و سازه رنگارنگ ممکن است نظر شما را بیشتر جلب کند. این جاذبه به عنوان باغ PennDOT شناخته می‌شود که در حقیقت مجموعه علائم ترافیکی هستند که به شکل هنرمندانه‌ای مورد استفاده مجدد قرار گرفته‌اند.

این مجموعه که در مجاورت ساختمان حمل و نقل پنسیلوانیا قرار گرفته است (نام آن نیز بر گرفته از همین ساختمان است) حاصل تلاش یک دانشجوی رشته هنر است.

انواع تابلوهای ترافیکی از تابلوی ایست گرفته تا تابو‌های علائم رانندگی در محوطه بیمارستان در خلق این مجموعه استفاده شده‌اند. دیوارنمایی به طول حدود ۳۶۶ متر که در آن اشکال جالبی را می‌بینید از زیباترین قسمت‌های این مجموعه است. اگرچه تابلو مشخصی برای پیدا کردن محل این مجموعه در کنار جاده پیدا نخواهید کرد ولی با کمی دقت می‌توانید این مجموعه رنگارنگ را پیدا کنید و از دیدن آن لذت ببرید.

منبع : curiosity

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

بازیافت هنرمندانه تابلو‌ ترافیکی بازیافت هنرمندانه تابلو‌های ترافیکی